Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: Spójrz na tabelę eliminacji jakie wyniki osiągali z dość mocną grupą. Do tego chwalono ich za grę, wolałbym trafić Anglików, którzy jak zwykle na turniejach potrafią zagrać piach, albo Niemców którzy też nie są w wybitnej formie
@Ausfahrt: No i Anglicy sobie właśnie na tych turniejach nie radzą, to jest potęga tylko wyimaginowana w pustych angielskich głowach, a że mają bardzo mocne, opiniotwórcze media - to cały świat się na to nabiera.
Tak naprawdę mundial 2018 to pierwszy turniej który im wyszedł od 1966, kiedy to zdobyli mistrzostwo po wałku. A przypominam, że w 2018 mieli finał mistrostw świata na tacy, #!$%@? to, a i tak turniej jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ausfahrt: nie napisałem żadnych oklepanych tekstów że Niemcy drużyna turniejowa itp. to jest fakt, zobacz co osiągnęła ich reprezentacja w turniejach po 66. My też gramy gówno, ale Anglia tak samo może być gównem jak i zagrać dobry turniej w końcu. Patrząc na Ukrainę po prostu widać, że nie można ich skreślać. Zarówno kluby jak ich kadra zrobiły postęp.
uwielbiam to stwierdzenie że jakaś reprezentacja nie radzi sobie na turniejach albo jest drużyna turniejowa. Przecież reprezentację grają tylko na turniejach XD


@Ausfahrt: przecież dokładnie Polska nie radzi sobie na turniejach. Eliminacje potrafią przejść #!$%@?ąc ogórów jak leci ale potem sztywnieją jak grają z Senegalem, Koreą, Ekwadorem. Wg mnie to brak psychiki i wręcz chora presja narodu na sukces.
@Tylko123: Jeżeli to są gracze wybitni, to równie dobrze możesz przytoczyć Zielińskiego. XDD

Sterlinga od Grosickiego różni tylko wiek, kolor skóry, i miejsce urodzenia. XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niggerinthebox: zobaczysz, będzie pompowanie lateksowego balonika jak to mamy szansę na awans, bo w grupie mamy nie wiem, Belgię Czechy i Finlandię - tym bardziej że w '16 wyszliśmy z grupy więc tera tym bardziej wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°)