Gorące dyskusje ostatnie 12h

"Rodzina Soprano" to mój ulubiony serial

#pasjonaciubogiegozartu #heheszki #seriale

odpowiedzi (13)

W #techbaza u mnie była dzisiaj lekka drama z powodu kosztów organizacji studniówki/matur/podziękowań dla nauczycieli. Powiedzcie, czy to coś dziwnego, że ja i znaczna część osób chcielibyśmy wiedzieć na co idą pieniądze? Kilkukrotnie było "na następny tydzień 150, do wtorku 50, do środy 100" ni me ni be na co to idzie. Dobiło do prawie 600zł i po prostu poruszyłem temat u wychowawcy (każdy inny z klasy boi się oczywiście odezwać). Oczywiście dostałem 10minutowy wywód "na ciasta dla nauczycieli, obiady dla nauczycieli na matury, na prezenty dla nauczycieli". Powiedziałem, że wiem to i nie takie było pytanie. Po prostu chcemy wiedzieć, czy na to idzie 20, czy 350 złotych, a nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi. Spytałem ile płacimy za tzw. talerzyk w lokalu. Dostałem odpowiedź "Tyle ile płaciłeś". Więc mówię skąd mam to wiedzieć, skoro płaciliśmy już kilka razy. xD I wtedy odpowiedź "Nikt Ci dokładnie nie odpowie, bo ceny są ruchome" i zaczęli kręcić ze mnie idiotę. Wkurwiłem się, bo nie prosiłem o rachunki czy paragony, ale jak nikt nie potrafi nawet ustnie powiedzieć ile płacimy za osobę za wejście do lokalu, to uważam, że coś jest nie tak. Mam rację, czy nie? #przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #gownowpis #zalesie pokaż całość

odpowiedzi (45)

Byłby ktoś zainteresowany opisem moich randek z chłopakami z tindera? Opisała bym jak wyglądały i co dziwnego robili faceci a czego powinni unikać

#tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

odpowiedzi (37)