Wpis z mikrobloga

Czy te korporacje totalnie pogięło ? Znowu jaki black, tym razem week. Po pierwsze, dlaczego od dłuższego czasu w angielskich nazewnictwach już niema nic z white. Wszędzie black, black, srak k#rwa. Oczywiście korporacje zapominają polskiego języka. Znowu Lidl organizuje black week, czemu znowu black? Dlaczego nie można nazwać po Polsku wyprzedażą ? Ja już widzę jak Szwaby będą u siebie nazywać black week.
Druga kwestia to Lidl coraz bardziej w kulki leci. Mięso z Lidla jest coraz gorsze smakowo a także Lidl kantuje ludzi na promocjach kolejny raz. Ja tam więcej się nie wybieram. Mało to było oszukiwania ludzie przez ten market w tym roku ? Afera za aferą na wykopie były.

#gownowpis #zalesie #patologia #polska #lidl #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi #zakupy #multikulti #korposwiat #niemcy #europa #rakcontent
Pobierz PanDomestos - Czy te korporacje totalnie pogięło ? Znowu jaki black, tym razem week. ...
źródło: comment_MY4G3zEsw8r3lTR7tJ4PHoC0J2B2Dd1F.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brass: Człowieku, ale ty nie wiesz czy te jabłka są lepszej jakości czy gorszej. Poza tym, serbskie jedzenie nie jest specjalnie lepsze od polskiego. Serbia nie jest w ue, nie wiadomo jakie normy są w tym kraju. Serbom ufałbym bardziej niż Rosji i Ukrainie.
@PanDomestos: spokojnie niedługo w końcówce listopada będziemy też #!$%@?ć indyka, słodkie kartofle w entourage nowego świeckiego świętą indyka, świętem dziękczynienia zwanym w usa, lidl wyjdzie temu naprzeciw robiąc tydzień amerykański z promo, poliniakom można wcisnąć wszystko
@brass: Człowieku, ja wolę mieć Polski przemysł u siebie a nie zagraniczny. Dlatego będę wspierał Polski przemysł a nie zagraniczny. Będziemy mieć tylko zagraniczniaków, będą nas dymać jak najbardziej się da. Będzie Polska konkurencja, będą musieli zagraniczniaki dostosować się.
@PanDomestos:
Czyli tak jak przewidywałem - zamiast być świadomym konsumentem, który wybiera jakość, wolisz dopłacać do polskich nierentownych kopalni węgla, bo są polskie.
Poza tym to nie przemysł tylko rolnictwo.

olisz dopłacać do polskich nierentownych kopalni węgla, bo są polskie.


@brass: Co ma kopalnia wspólnego z polska żywnością, czy z polskimi sadami? Weź idź do vision super optyk, tam są Twoje okulary do czytania ze zrozumieniem.
@PanDomestos:
Rentowność, jakość, kontakty, biurokracja.
Skoro sklepy wolą się zaopatrywać u rolników z Serbii, albo Egiptu, zamiast od lokalnych dostawców, to chyba warto zadać pytanie, dlaczego? I nie wyjeżdżaj mi tutaj z foliarskim "zły Niemiec/Portugalczyk chce zniszczyć polską gospodarkę", bo parsknę.
I nie wyjeżdżaj mi tutaj z foliarskim "zły Niemiec/Portugalczyk chce zniszczyć polską gospodarkę", bo parsknę.


@brass: () Nie mam sił tego komentować.

Niemcy tacy zajebiści, pogarszanie jakości produkowanych swoich aut, agd-rtv, ciuchów. Kupiłem ostatnio adidasy i już po roku są prawie do wywalenia. Niemcy też sam przekręt robili co Polacy z mięsem, ale oni pierwsi rozgłośnili nasze przekrętt, głównie TVN. O sobie nic nie powiedzieli. Najgłośniej drą
Jeju czlowieku odstaw prawacka propagande, bo zyjesz w swiecie, ktory nie istnieje xD


@giocarte: Odstaw lewacką propagandę, bo te multi kulti nie wychodzi już zupełnie. Powiększyła się ilość zamachów na zachodzie i muzułmanie na zachodzie coraz częściej zamykają się w swoich kręgach i też nie akceptują lgbt itp.