Wpis z mikrobloga

a ja głupi myślałem że PiS i PO się czymś od siebie różnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@genesis2303: Na jakiej podstawie to twierdzisz skoro nikt tu nie podał o czym była ta wypowiedź tylko jedno zdanie wyrwane z kontekstu? Na razie ten obrazek to gówniarska manipulacja. xD
@4x80: na takiej że jedni i drudzy tak samo podnoszą podatki, przekrzykują się kto więcej podsowiecił z OFE bo i tutaj PiS już sobie ostrzy pazurki na 20 dużych, PO chciało przyjmować uchodźców od Merkel, PiS przyjmuje emigrantów z Pakistanu, NFZ bez reform jak był tak dalej jest, ZUS bez reform jak był tak jest, elektrowni atomowej jak nie było tak nie ma, to gdzie jest ta ogromna jakościowa różnica?
na takiej że jedni i drudzy tak samo podnoszą podatki, przekrzykują się kto więcej podsowiecił z OFE bo i tutaj PiS już sobie ostrzy pazurki na 20 dużych, PO chciało przyjmować uchodźców od Merkel, PiS przyjmuje emigrantów z Pakistanu, NFZ bez reform jak był tak dalej jest, ZUS bez reform jak był tak jest, elektrowni atomowej jak nie było tak nie ma, to gdzie jest ta ogromna jakościowa różnica?


@genesis2303: Co
zarzuciłeś mi brak podstaw, to masz odpowiedź ¯_(ツ)_/¯


Na co to jest odpowiedź, na to?

Na jakiej podstawie to twierdzisz skoro nikt tu nie podał o czym była ta wypowiedź tylko jedno zdanie wyrwane z kontekstu? Na razie ten obrazek to gówniarska manipulacja.


@genesis2303:
@xCytrulina:
gdzie w tej wypowiedzi są słowa z tego cytatu?

Sadurska absurdem nazywa pomysł, aby nie było obowiązkowych ubezpieczeń emerytalnych i każdy sam decydował czy się ubezpieczy czy nie.
@genesis2303: pewnie, że się różnią. PiS to socjaliści czyli lewactwo gospodarcze, po bardziej centrowe. Socjalizm w naszym kraju silny patrząc ile miejsc w sejmie mają socjaliści
@xCytrulina to jest absurd, żeby ta gruba baba decydowała na co wyda swoje pieniądze. przez to, że nie może się od żarcia powstrzymać obciąża nasz system opieki zdrowotnej w większym stopniu i dodatkowo oszczędza na starość mniej niż mogłaby!