Gorące dyskusje ostatnie 12h

Stałem się obiektem drwin w firmie.
    Otóż pewnego dnia jeden z "kolegów" z działu spotkał mnie w sklepie i zapytał czy mieszkam w okolicy. Podałem orientacyjnie gdzie a ten do mnie "a to tam gdzie ci najbiedniejsi mieszkają". Zrobiło mi się bardzo przykro choć mam już 30 lat. Ci "znajomi" z działu to typowe dynamiczne korposzczury. Powiem szczerze, że kiedy już wsiadałem do samochodu po zakupach to miałem lekko zwilżone oczy, mocno mnie to dotknęło.

Od kilku lat walczę w tym korpo o podwyżkę, robię co mogę. Niestety przez brak znajomości jestem tylko popychadłem w dziale i nikt nie docenia moich starań.
    W szkole byłem popychadłem, w pracy też jestem. Marzę, żeby uciec gdzieś, zapomnieć o wszystkim. Tyle lat walki o lepsze życie i nadal kłody pod nogi (╯︵╰,)

#korposwiat #feels #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Nie ma nic lepszego niż po całym dniu w#pracbaza wskoczyć w takie ciepłe papcie (。◕‿‿◕。)

odpowiedzi (71)

Leo Beenhakker o braku zaproszenia przez Bońka:

Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd. Jednak awansowaliśmy jako pierwsi na mistrzostwa Europy. I w sumie przykra sprawa - stwierdził Holender.
    - Nie mógł się dodzwonić? Wiele osób ma kontakt ze mną, Jan De Zeeuw, Adam Nawałka, Arek Radomski i wielu innych. Gdyby chcieli, na pewno by dotarli. Nie ma śladu po zaproszeniu, ani na telefonie, ani w mailu, ani w skrzynce pocztowej."
    #reprezentacja #mecz #polska #pilkanozna #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (22)