Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Stałem się obiektem drwin w firmie.
  Otóż pewnego dnia jeden z "kolegów" z działu spotkał mnie w sklepie i zapytał czy mieszkam w okolicy. Podałem orientacyjnie gdzie a ten do mnie "a to tam gdzie ci najbiedniejsi mieszkają". Zrobiło mi się bardzo przykro choć mam już 30 lat. Ci "znajomi" z działu to typowe dynamiczne korposzczury. Powiem szczerze, że kiedy już wsiadałem do samochodu po zakupach to miałem lekko zwilżone oczy, mocno mnie to dotknęło.

  Od kilku lat walczę w tym korpo o podwyżkę, robię co mogę. Niestety przez brak znajomości jestem tylko popychadłem w dziale i nikt nie docenia moich starań.
  W szkole byłem popychadłem, w pracy też jestem. Marzę, żeby uciec gdzieś, zapomnieć o wszystkim. Tyle lat walki o lepsze życie i nadal kłody pod nogi (╯︵╰,)

  #korposwiat #feels #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Robił już ktoś eksperyment społeczny ale na #linkedin? Zrobić jakiś fake profil Chada Thundercocka, który jest jakimś mega kozakiem developerem i wyrywać rekruterki? xD zobaczyć do czego są zdolne xD
  10 plusów i robię xD
  #tinder #programowanie #chad #blackpill

  odpowiedzi (131)

 • avatar

  Jak wiadomo kolor skóry aktora nie powinien go dyskwalifikować w staraniu o rolę postaci historycznej innym kolorze - przynajmniej tak mówi lewica. Dlatego też myślę sobie, że moim faworytem do roli tytułowej w nowym filmie o Martinie Lutherze Kingu jest Jason Statham. A Wy kogo byście typowali?

  #film #kino #bekazlewactwa #lewica

  odpowiedzi (16)