•  

Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie wyników... NA PAPIERZE OCZYWIŚCIE.

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach? W lutym tego roku robił 350-360kg... dzisiaj już robi 370-380kg. Widzicie? TAK TO SIĘ ROBI!. Masakra... lol

Na profilu insta miał wpisane wyniki Squat 320kg(350-360kg wraps)... Co bardzo zwróciło moją uwagę jakiś czas temu, bo co to oznacza w nawiasie? Że robił w taśmach 350kg do 360kg? czy że zrobiłby tyle jakby założył taśmy bo tak mu się wydaje? No brzmi to absurdalnie...

Ale teraz? JEST JESZCZE LEPIEJ!!CYK Squat 320kg(370-380kg wraps)... W takim tempie 400kg to formalność

Czekamy na filmik, skoro ciągle trenuje i już robi 370kg albo 380kg, to na pewno ma coś nagrane.

Zdjęcie insta z lutego tego roku.... A teraz insta obecny https://www.instagram.com/sebastian_kot1985/

#sport #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #dieta

źródło: Feb21.2019.png

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

•  

@Kasahara: Ale skad wziales 70-80? Pomijajac to, ze Kot zmienia swoje wyniki (tez pameitam, ze byly inne), to przeciez 320 a 370 to 50 kg.

•  

@DywanTv: no na postawie tego jak sobie kot wyliczył :) 320 (370-380) to dla mnie 50-60 kg albo nie umiem into matematyka

•  

@IntruderXXL: No coz, ciekwe czy sie odniesie, a tez pamietam, ze nie bylo tam 380 kg xdd : @sebastian-kot

•  

@Kasahara: Moze sie czepiam, ale jak juz kogos punktowac, to dokladnie.

źródło: scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net

•  

@DywanTv: a dobra, to ja się zakręciłem. W 1 poście. 50-60 kg tam miało być :). Derp

•  

@IntruderXXL:

Ja tylko zadam pytanie czy taśmy to już dają 50-60 kg? Ktoś słyszał, aby tyle dawały? Oglądałem m.in film Bena Pollacka to mówił, ze przy dobrych wiatrach 40 kg

^ post poprawiony

XD

•  

@IntruderXXL: ciekawe ile rady Seby Kota poprawiły mu wynik w siadzie #pdk

•  

@DywanTv: To jest ogólnie ABSURD... Bo co ja sobie zrobię siad 300kg bez pasa to sobie wpiszę w nawiasie (380-400kg w pasie) Bo tak mi się WYDAJE?

I co nagle mu się zaczęło wydawać że +20kg by więcej jeszcze zrobił?.... CO TO JEST?

Dobra czekamy na filmik, wpisane ma 370-380kg w siadzie więc pewnie tyle robi i zaraz się pochwali filmikiem.

•  

@IntruderXXL: Ja mysle, ze on jak pierwszy raz wpisywal, to po prostu sie pomylil i zle wpisal.

•  

@IntruderXXL: Do tego rozne kalkulatory E1RM troszke roznie licza, wiec moze znalazl inny, lepszy. Musi byc logiczne wytlumaczenie, przeciez niemozliwe, zeby tak o sobie zmienial i klamal (sic!)!

•  

@IntruderXXL: Hahhaha xD To ja sobie zmieniam w profilu na wykopie że 300 siad bo czuję że tak by poszło( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Bo tak mi się WYDAJE?
      czuję że tak by poszło

Kurła, to po co w ogóle ćwiczyć. Wyobraźnia nas tylko ogranicza, sky is the limit.
      Ja sobie skromnie na razie wpiszę, siad 250kg, bo 260 chyba by nie poszło jeszcze, ale za miesiąc kto wie

•  

Hahhaha xD To ja sobie zmieniam w profilu na wykopie że 300 siad bo czuję że tak by poszło( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Ja sobie skromnie na razie wpiszę, siad 250kg, bo 260 chyba by nie poszło jeszcze, ale za miesiąc kto wie

@Darksed: @151346136: No dokładnie! O to chodzi, będziemy progresować i zwiększać wyniki bez treningu! Komu się bardziej, mocniej wydaje, ten wygrywa!

•  

@IntruderXXL: @DywanTv:

To ja dziś na IG wpisuje

200 kg BP slingshot (170-180 kg RAW)

I co Dywan? Widzisz ile już w ławeczce ode mnie odstajesz?

•  

@Kasahara: Odstaje? Ja mam wpisane 202,5. I to nie tak, ze mi sie wydaje. Policzylem z 60 kg amrap. ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@DywanTv:

Sorry poprawka

260 kg multiply bench press (205-207.5 kg RAW)

•  

@IntruderXXL: No teraz muszę się z wami zgodzić że poleciał ostro xD

•  

@Kasahara: Ale ty salbutamol brales, wiec sie nie liczy.

•  

@Kasahara: @DywanTv: progres z minuty na minutę

•  

@DywanTv: no ja to już muszę w non-tested
      Ale jak się bawić to się bawić

350 kg rack pull (230-235 kg RAW Bench Press) i teraz nawet jestem lepszy od tych cieniasów @IntruderXXL i @Darksed

P S rack pulla liczyłem z uginania na biceps na łamanej AMRAPa

•  

@Kasahara: Jeden jest SHW, a drugi to sterydziarz. Nawet ja jestem lepszy od nich. ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

hejter :/

@biamiVajs: Nieeee, po prostu mam wielkie uczulenie na bzdury.

•  

@IntruderXXL: wysłałem mu wskazówki na fejsbuka, to dlatego tak szybko przysiad poprawił

•  

@biamiVajs: nie było czasu się zdzwonić?

•  

@urak666: skąd wiedziałeś? masz dostęp do mojego fejsbuka?

•  

@IntruderXXL: Jak dla mnie postac seby kota jest strasznie napompowana i przereklamowana.
      Moim zdaniem typ gada jakies ogolniki ubrane w fachowe slownictwo, ciagle pierdolenie o HIPERTROFII, TECHNICE I KURWA RUCHU BIOMECHANICZNYM W STAWIE a gamonie to lykaja bo brzmi madrze XDDDDDD

•  

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach?

@IntruderXXL: No no ʕ•ᴥ•ʔ Tylko na tym filmie poniżej zapomniał zabrać mięśni z domu i zrobił by z 180 (a z wrapami z mcdonalda to i ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚200 )

https://youtu.be/h5lXM5ei0EE?t=588

•  

@IntruderXXL: Widzę Twoją aktywność chyba od ponad roku, ale zazwyczaj nie komentowałam, bo i nie ma co komentować. Jeśli chcesz od kogoś coś żądać, to sam powinieneś świecić przykładem. A tak to Hipokryzja na całego. Anonim, który chwali się wynikami, które ani razu nie potwierdził na zawodach. Krążki niewiadomego pochodzenia, filmy kręcone zazwyczaj w piwnicy i tak zmontowane, aby ludzie nie wiedzieli ile tam masz. Tworzysz wokół siebie zakłamaną rzeczywistość. Oczekujesz od zawodnika potwierdzenia wyników, jak sam tego jeszcze nie zrobiłeś? Jeszcze te podkreślanie naturalności. Wypisz wymaluj cygan 2, którego zresztą sam krytykowałeś i u którego dostałeś bana. Takie wymieszanie kompleksów, hipokryzji i zazdrości. Niestety w sporcie widać to dość często, nad czym ubolewam.
      Moim zdaniem, to co podał Kot to orientacyjny wynik, zapewne dla ciekawostki. Mówił na grupach na fb i na filmach, że jak trenował w sprzęcie to z taśm wyciągał 50-70 kg, co się zgadza z orientacyjnym wynikiem. Siadu bez taśm nie zmienił, które w odróżnieniu od Ciebie zrobił publicznie, na sprzęcie eleiko. Teraz większość zawodników podaje wyniki w taśmach jako bez taśm i to jest zakłamanie wiec się nie dziwie, ze jako osoba która rzadko używała sprzętu gdy weszła formula RAW, zdecydował się wpisać orientacyjny wynik, w formie ciekawostki.
      Szkoda że Kot tak rzadko się tu udziela, ale pewnie olewa takich anonimowych napinaczy, podobnie było kiedyś z Ninja Tyler.

@Mastah1: Nic dziwnego że nomenklatura, którą posługuje się Kot Cię przerasta. Do Kononowicza, Suchodolskiego i reszty - do których wydzwaniasz i układasz "scenariusze" wydarzeń, raczej ciężko to porównywać. Ciężko też oczekiwać, aby ktoś zainteresowany taką patologią czy wstawianiem obelżywych memów na JP2, był w stanie rozumieć przekaz osoby z innego intelektualnego wymiaru. Skoro jednak interesuje Cię popularność tej osoby to obejrzyj ten fragment - https://youtu.be/1xNFeijemIk?t=496 (od 8:17), może zrozumiesz, w połączeniu z jego aktywnością merytoryczną na kanale, że to jest faktycznie ktoś warty uwagi i nie jest jakimś anonimowym napinaczem z wykopu, który na grupach, pod prawdziwym nazwiskiem i twarzą byłby wyśmiewamy a na wykopie może robić za autorytet.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Mastah1: Lata mi wiesz gdzie, to co spłodzisz. Twój profil to twoja wizytówka i niestety wybija z niego wyjątkowa głupota, prostactwo i zwykły ściek. Nikt normalny nie wydzwania do chorych psychicznie ludzi, żeby mieć z tego ubaw. Zastanów się nad sobą, zwłaszcza zanim zaczniesz widzieć wszędzie łykających jak pelikany. Wiesz jaki jest problem prawdziwych idiotów? Że nie wiedzą że są idiotami a wszędzie widzą idiotów.

+: ram-bo
    •  

@wilma: Fajnie ze wcale nie odnosisz sie do sedna problemu tylko ciągle kontynuujesz atakowanie mnie.
      Mowimy tutaj tutaj o sebie kocie a ty napierdalasz jakis offtop i wypominasz mi posty ktore maja po pare miesiecy.
      Srednio Ci idzie, ale rozumiem ze taktyka jest właśnie taka ze jak nie ma sie w temacie nic do powiedzenia to próbuje sie osmieszyc swojego przeciwnika.
      Nie bede odpisywal juz więcej bo przypominasz mi jakies polaczenie alternatywki/feministki ktora chce na sile poprzez ataki personalne udowodnic swoja wyzszosc nad rozmówca, a jednocześnie posiadajac totalne 0 jezeli chodzi o jakis wklad merytoryczny.

•  

@wilma: Łoooł ZWOLNIJ! Dlaczego mnie atakujesz?

Zacznijmy od tego że ja NIE ZARABIAM na tym złotówki, to nie jest mój zawód, nie trenuje innych, jestem tutaj po prostu aby podyskutować sobie na tematy związane z siłownią. Dlatego też nie muszę nikomu nic udowadniać. Po prostu to jest moja pasja, nie mam zamiaru jej zamieniać na pieniądze. Robię to dla siebie tylko i wyłącznie.

Sebastian Kot jest natomiast profesjonalistą, trenerem, który sprzedaje szkolenia, prowadzenia, utrzymuje się z tego. Czyli jego wyniki są pewnym świadectwem jego kompetencji. A to co tutaj zrobił to według mnie po prostu oszustwo, dopisywanie sobie czegoś CZEGO SIĘ NIE ZROBIŁO! Bo mu się wydaje że jakby chciał to by zrobił.... a teraz mu się bardziej wydawało to sobie dopisał +20kg.... PROSZĘ CIEBIE!

Jeżeli znam po dziesięć słów w siedmiu różnych językach.... To wpisuje sobie CV że znam biegle siedem języków BO TAK MI SIĘ WYDAJE!? To jest w porządku względem osoby która mnie zatrudni?

•  

@IntruderXXL: Kot to jest typowy przykład narcyza któremu troszkę sławy (i to w dośc hermetycznym srodowisku jakim jest branża fitness) uderzyło tak do głowy że żyje teraz w swojej bańce najlepszego trenera w Polsce albo i Europie xD Przecież on by teraz nie usiadł nawet 220kg po takim totalnym offie do bomby i treningów

•  

@Mastah1: Szkoda że zniknął Twój wpis, bo sam zaprzeczasz teraz sobie. Wyjaśniłam Ci już w pierwszym wpisie czym jest fachowa nomenklatura i czym może być spowodowany jej odbiór, w tym konkretnym przypadku. To że nie rozumiesz fachowej terminologii (lub potrzeby jej używania), to patrząc na Twoją aktywność tutaj, nie oznacza że jest ona błędna lub "na pokaz". Po prostu to wygląda jak próba dyskutowania z murzynem, wyjętym z szałasu i odciągniętym od dojenia krowy, o fizyce kwantowej. Jest duża szansa że murzyn stwierdzi, że fizyk to kretyn i gada np. o splątaniu kwantowym na pokaz.

@IntruderXXL: Jeśli wypowiadasz się o uczciwości i sam nie jesteś uczciwy, to czy na tym zarabiasz czy nie, nie ma znaczenia. To jest właśnie hipokryzja, zwłaszcza że użyłeś określenia że "tracisz resztki szacunku".
      Kot podał wynik orientacyjny w nawiasie, a jako główny bez nawiasu, jako oficjalny rekord. I tutaj, moim zdaniem, nadinterpretujesz i po prostu szkalujesz. Wygląda to tak jak napisałam wyżej.
      Podałam wyżej link do filmu gdzie pokazuje medale, dyplomy, puchary, opisuje swoje osiągnięcia i naprawdę komicznie to wygląda jak ktoś anonimowy, kto jednak szuka atencji na wykopie bo wrzuca filmiki i swoje "rekordy", bez możliwości weryfikacji, płodzi teksty o utraceniu szacunku za wpis o orientacyjnym wyniku. Czy myślisz że ludzie korzystają z jego szkoleń, porad bo ma wpisany wynik orientacyjny na instagramie? Nie sądzę.
      Gdyby nie przemawiała przez Ciebie zazdrość i kompleksy to byś zadał to pytanie oficjalnie u niego na grupie a nie próbował atakować na wykopie, gdzie mało kto zagląda w takie tematy a Seba jest widziany raz na rok. Tutaj jednak czujesz się mocniejszy bo stworzyłeś otoczkę i jakiś mit o sobie i starasz się ten mit, takimi atakami, wzmacniać, a na FB, pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, byłbyś po prostu jednym z wielu albo nawet pośmiewiskiem.
      Tak to, z mojej perspektywy, wygląda. Może się mylę a może nie.

•  

@stefan8800: Wielokrotnie wspominał o tym, że siadał po 300 kg na zawodach jeszcze przed wejściem na bombę. Śledzę go jeszcze od czasu jak miał dziennik treningowy na forum i mało kto go znał. Nie zauważyłam nigdy, aby uważał się za najlepszego trenera czy fachowca, z chęcią zobaczę taki wpis, więc podeślij linka.
      Widziałam za to próby ośmieszenia go, które kończyły się ośmieszeniem osoby atakującej.

•  

@wilma: co sie w ogole stalo z ninja tylerem? orientujesz sie?

•  

@wilma:

Ja mam tylko pytanie. Bo przychodzisz na tutejsze taki tylko i wyłącznie gdy mowa o KFD w innych przypadku wpisów nie widziałem, ale mniejsza kompletnie z tym, bo pisać moze każdy. Wracając do sedna, co za różnica kto by ten wątek założył? Wątek jest o FAKCIE zmiany tych wyników i każdy w tym wątku nie tylko założyciel ma z tego powodu bekę co zrobił Sebastian, bo możesz zobaczyć w komentarzach. Po prostu jest absurdalne napisanie ile mu sie zdaje co zrobił, ale to jeszcze było ok i wcześniej przecież nikt się o to nie czepiał. Absurdalne juz sie stało jeszcze podkręcenie takowego wyniku. A dlaczego to absurd możesz przeczytać komentarze innych. Bo właściwie wpadasz do wątku zjechać OPa ad persona xD i insynuując jeszcze x10 treści dziwnej treści. Sorry to nie FB czy YT gdzie średnia wieku to 15 lat.

I naprawdę nie zrozum tu nikogo źle, bo wiekszość jest fanem Kota/KFD/Wagona i całej ekipy. Ale po prostu sprawy jak ta czy z Mateuszem Kieliszkowskim są komiczne.

•  

Gdyby nie przemawiała przez Ciebie zazdrość i kompleksy

@wilma: Jaka zazdrość O CO ? xD Jakie kompleksy? LOL. Naprawdę nie mierz innych swoją miarą

Zobacz co ty robisz, jak manipulujesz... Odwracasz kota ogonem i mnie ciągle atakujesz jak to zupełnie nie ma związku z tematem.

A co ja zrobiłem, co opisałem? A no... PEWIEN FAKT! Że sobie Sebastian dopisał wynik, na podstawie "WYDAJE MI SIĘ", teraz mu się bardziej wydawało to co sobie +20kg dopisał xD

To jest żenujące i niegodne. Jak uważasz inaczej trudno twoja sprawa.

+: axaha
    •  

@wilma: A może po prostu by bylo warto zaprosić Pana Sebastiana Kota tutaj na jakieś AMA? Fajna sprawa marketingowo i pewnie wiele rzeczy by się wyjaśniło i każdy był szczęśliwy i pojawiłby się po prostu merytoryczny dialog.

•  

@wilma:

Krążki niewiadomego pochodzenia, filmy kręcone zazwyczaj w piwnicy

Hmmm Pan Sebastian Kot ma podane gym lifty na tym IG robione też na niestandardowych obciążeniach/sztanga, a nie z zawodów. Np. https://www.youtube.com/watch?v=CXo4z-jTj_8

Więc trochę słaby argument ¯\_(ツ)_/¯ gym lift, to gym lift niech sobie wpisuje, nie ma z tym problemu, ale tutaj atakujesz również kogoś za gym lift. Ja też mogę gdybać, czy tam jest tyle na sztandze u Pana Sebastiana ile napisał. Ale nie gdybam! Wierzę, bo nie pozostaje mi nic innego, chyba, że bym się bawił w teorie spiskowe

Bo na takim IG mamy 380 kg (320 RAW) + 220 kg + 350 kg = 950 kg/890 kg (RAW)!
      A tym czasem na zawodach https://www.openpowerlifting.org/u/sebastiankot 837,5 kg w tasmach i 747,5 kg RAW. To jest 112,5/152,5 kg różnicy (jeśli kiedyś na zawodach zrobił X kg więcej, przepraszam! Sugeruje się danymi, które mam!)

I jeszcze raz JA SIE NIE CZEPIAM wpisania tych gym liftów w profil. Spoko akceptują to wszyscy, rozumiemy. Ale używasz tego argument przeciwko komuś?

•  

@IntruderXXL: Cześć. No nie po raz pierwszy sie spotykamy. Zaczelo sie od planu, ktory skomentowales negatywnie, a sie okazal sporym sukcesem (sporo priv z podziekowaniami, sporo wyswietlen swiadczacych i pozytywnych komentarzy, sporo wyleczonych problemow). A to najlepsza weryfikacja czegos - opinia testerów. Pozwole sobie zacytowac Twoje zdanie "Łoooł ZWOLNIJ! Dlaczego mnie atakujesz?". To samo moge powiedziec o Tobie. Dlaczego po raz kolejny, niesłusznie mnie atakujesz nie weryfikując znowu informacji. Pisalem na instastory i na grupie pod pewna dyskusja, ze wpisalem w nawiasie wyniki orientacyjny w tasmach, bo teraz kazdy wpisuje swoj wynik bez sprzetu bez notki (tasmy), jako ciekawostke i jako ostrzezenie aby to weryfikowac u innych. Moj wynik orientaycjny zgadza sie w 100% z tym co powniej sprawdzalem, bo zaczynalem kariere w sprzecie i zawsze krecilem wynik w okolicach +50-70kg,stad moja korekta, bo pozniej ja zauwazylem. To blahostka nieistotna, ale wystarczyla Ci aby mnie od OSZUSTOW wyzywac. Nie masz klasy, szczegolnie robiac to jako totalny ANONIM. Ja do Ciebie w pewnej sprawie kiedys napisalem priv, bo PERSONALNIE mnie atakowales (sporo priv dostawalem na ten temat), troche sobie wyjasnilismy, no ale widze, ze dalej masz jakis uraz do mnie. Mam oficjalne wyniki, sukcesy sportowe, trenerskie, ktore sa moja "reklama" + wyksztalcenie kierunkowe tego, a i tak z latwoscia pozwoliles sobie napisac "Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku". To ja pierwszy powinienem zrobic, bo piszesz z roli osoby BEZ SUKCESOW SPORTOWYCH, TRENERSKICH, reklamujac sie tylko z fake filmami, najnizsza jakoscia. A jesli chodzi o oszustwa w celach marketingowych, to byly pewne osoby, ktore eleiko 2,5kg uzywali oficjalnie jako 25kg (ten sam kolor i podobna wielkosc weighlifitng) i na tym bazowali swoja sprzedaz, az to wyszlo na jaw. Ja bylem weryfikowany wiele razy jako zawodnik i zawsze udowadnialem, ze to co robie jest skuteczne. CHCESZ DALEJ MNIE OCZERNIAC? CHCESZ PODYSKUTOWAC? Zapraszam na priv, bo teraz jest to mocno niesmaczne, po raz kolejny. Ja sie wycofuje z tej dyskusji

•  

@Kasahara: jak weryfikujesz moje rekordy to rob to dokladnie. Masz filmik ze sprzetu eleiko, na ktorych zrobilem 350kg. Strony nie maja wszystkich informacji. W ostatnich zawodach zrobilem 850kg dzien po zawodach w ciagach (300/210/340). 320kg w siadach zrobione na sprzecie eleiko full, masz film na YT ze zblizeniem. Jestem jedna z nielicznych osob, ktora swoje treningowe rekordy robila przy wielu swiadkach, na pro sprzecie, bo...byly robione czesto przed zawodami, nie na byle jakim sprzecie, bo inaczej pracuje. Czego nie mozna powiedziec o @IntruderXXL

•  

@sebastian-kot:

Cześć! Dlatego napisałem

(jeśli kiedyś na zawodach zrobił X kg więcej, przepraszam! Sugeruje się danymi, które mam!)

I szukałem 2-3 godziny w każdym zakątku internetu, jedyne do czego dotarłem to do danych, które przedstawiłem. Po prostu może by dobrym pomysłem było umieszczenie gdzieś gdzie tak total zrobiłeś/link do wyników? Bo sam widzisz, ze to zbudziło wiele wątpliwości, nie tylko u OPa; a pewnie by oszczędziło wielu niejasności na przyszłość.

Jeśli tu jesteś to chciałbym zadać pytanie, bo pewnie drugiej okazji nie będę miał (╯︵╰,), zacząłem niedawno siadać w taśmach (RAW pewnie okolice 240 kg) czy naprawdę taśmy mogą dać aż 60 kg? Bo oglądałem wiele filmów w necie na ten temat zagranicznych m.in Bena Pollacka i większość mówi, ze przy dobrych wiatrach 40 kg. Od czego to zależny? Techniki siadu? Predyspozycji? Samych taśm? Wiązania? Wiązkach tych czynników?

•  

@stefan8800: kolego, jesli gdzies takie cos powiedzilame, to prosze znajdz to, daj link, bo z tego co pamietam, nigdy tego nie powiedzialem ani prywatnie, ani publicznie. Co do mojej aktualnej formy, wynika ona ze zmiany piorytetow, nie moge trenowac na 100% wyczynowo, tez trzeba sie zainteresowac praca zawodowa, praca naukowa, rodzina, bo sport jest czasochłonny. Watpie, ze wstaniesz wiecej niz ja, ktory nic nie robi. 2 dni temu wycisnalem bez problemow 160x5. Ba! Zanim zaczalem bawic sie w srodki, to zrobilem 300/200/330kg bez sprzetu oficjalnie na zawodach (Bedac pod kontrola ADAMS - poczytaj sobie co to jest) gdy odmowiono mi wyjazdu na koszt zwiazku na MS do RPA gdzie mialem pewny medal. PS co najlepsze dostalem wtedy oficjalne przeprosiny trenera kadry

•  

@Kasahara: sa przeciez na IG z zawododow, kilka razy powtarzane w roznych watkach, na KFD, na moim kanale, watpie, ze ktos tak czesto nie byl weryfikowany jak ja i to bardzo dziwne, ze ludzie jeszcze to powatpiewaja. Co do rekordow, to kiedys gdy byl sprzet, nie bylo mnie stac na niego za czasow studiow, to raw skonczylem na 180kg, a treningowo zaliczylem 250kg, a na zawodach spalili mi 270kg, ktore wstalem, ale przyczyepili sie do tego, ze sztang podczas wstawania cofla sie delikatnie. To ile ktos wyciaga zalezy od predyspozycji jak i techniki, ktora ze wzgledu na tasmy zaburza prawilna, indywidualna mechanike siadu. W ciagach to samo, czesc wyciaga z kostiumu 10kg, a czesc 50kg! to kosmos, ale znam osobiscie takie osoby.

•  

@sebastian-kot: sory ze tak odchodze od tematu, ale wiesz co sie stalo z ninja tylerem? zyje w ogole? :p

•  

@markov90: nie wiem, mial sporo prywatnych problemow z tego co mi pisal priv. W dodatku wyszlo na jaw, ze stosowal fake plates

•  

@Mastah1: wejdz sobie na plany na poprawe BP, powerbulding, poczatkujacych, rzeszy zawodnikow, ktorych trenuje i zweryfikuj czy ta wiedza, ktora przekazuje jest nieskuteczna. Fakty, mowia cos innego. Doktorat rozpoczalem z biomechaniki, na studiach skonczylem ja z wyroznieniem stad dostalem propozycje dr.

•  

@sebastian-kot: dzieki za info, o tym fake plates nie slyszalem. szkoda ze nie doszlo do walki miedzy wami. rozwalilo by to silowniany internet ;)

•  

@markov90: nie doszloby do walki i tak. Pisal to na priv, nie chcial stad tworzyl żądania, ktore byly nierealne do zrealizowania.

•  

@sebastian-kot: jak juz odpisujesz, to zapytam jeszcze :p zgodzisz sie z tym, ze w finale strength wars robili wszystko zebys przegrał? (nieliczenie powtorzen przy podciaganiu, zmiany cwiczen itp) czy to tylko teoria spiskowa?

•  

Zaczelo sie od planu, ktory skomentowales negatywnie

@sebastian-kot: Lecz konstruktywnie w mojej opinii jak i innych i od razu USUNĄŁEŚ mój komentarz na yt (shadow ban)

Dlaczego po raz kolejny, niesłusznie mnie atakujesz nie weryfikując znowu informacji

Ja nie weryfikuje informacji? To jak ty zweryfikowałeś że siadasz w taśmach... 370-380kg? Nie usiadłeś tyle i kropka. Tobie się tylko WYDAJE że tyle byś usiadł. Powiedz mi gdzie tutaj jest atak na Ciebie? TO SĄ FAKTY podkreślam ponownie FAKTY.
      A teraz jeszcze sobie zmieniłeś wcześniejsze 350-360kg na 370-380kg, dodałeś sobie wynik który WYDAJE CI SIĘ że byś robił. No jak to wygląda?

bo teraz kazdy wpisuje swoj wynik bez sprzetu bez notki (tasmy), jako ciekawostke i jako ostrzezenie aby to weryfikowac u innych.

Ja wiem że ludzie podają swój wynik z taśmami, nie wpisując że to jest w taśmach... . Ale to jest zupełnie coś innego, niż wpisywanie wyniku jaki WYDAJE MI SIĘ że bym zrobił.
      Jak robię 200kg BP RAW to mogę sobie dopisać w nawiasie 400kg BP EQ, bo mi się WYDAJE że bym tyle zrobił?

W trójboju nie ma miejsce na wydaje mi się... albo wynik robisz, albo go nie robisz kropka. I niegodne według mnie, dla zawodnika, trenera, jest wpisywanie wyniku, chwalenie się wynikiem, który się danej osobie WYDAJE że by zrobiła.

Ty natomiast jesteś osobą publiczną, to jest także twój zawód z którego się utrzymujesz, nazywasz siebie profesjonalistą. Więc nie dziw się że wymagany jest od Ciebie profesjonalizm, i takie akcje wyglądają naprawdę słabo.

Ja do Ciebie w pewnej sprawie kiedys napisalem priv, bo PERSONALNIE mnie atakowales (sporo priv dostawalem na ten temat)

Proszę O LINKI do moich wypowiedzi. Prosiłem o nie wtedy, żadnego linku mi nie dałeś, więc proszę też teraz. Ustosunkuję się do każdego z nich.

A jesli chodzi o oszustwa w celach marketingowych, to byly pewne osoby, ktore eleiko 2,5kg uzywali oficjalnie jako 25kg (ten sam kolor i podobna wielkosc weighlifitng) i na tym bazowali swoja sprzedaz, az to wyszlo na jaw.

Oooo tak, ja wiem o kogo chodzi, obserwuję wszystkich, a to nie jedyna afera jaka była.

•  

@markov90: taki byl cel. W ostatniej kolejce ligi gdzie byl atlas stone mialobyc cos innego - push press. Ja powiedzialem, ze nie jade aby nie rozwalic lokcia przed finalem. 3 tygodnie przed finalem byly ustalone konkurencje przysiad 220kgx10, dips 80kgx10, deadlift 250kgx10, po polfinale dowiaduje sie, ze dipsy zmieniaja na push press. Dowiedzialem sie nieoficjalnie, ze chcieli zrobic ostatnia walke rewanzowa z Anabolic Horse i wygrany zawalczy z Larrym Weels-em, ktory sie juz deklarowal oficjalnie do pojedynku

•  

•  

@IntruderXXL: sorki, nie bede cytowal, bo nie ogarniam jeszcze jak dziala ten wykop. Napisalem wyzej - podalem w formie ciekawostki (na fb, insta o tym pisalem), stad nawias i orientacyjny wynik i nie widze w tym nic niestosownego, bo pisalem o tym PUBLICZNIE. W dodatku szara spolecznosc interesuje sie tylko wynikiem bez tasm i wiedza, ze ja tak samo podchodze do sprawy (procz rywalizacji gdzie tasmy sa legalnie dozwolone jako porownanie kto jest lepszy w tasmach). Na yt, mam moderatora i jesli mod widzi komentarz, ktory ma na celu zdyskredytowanie (nawet nutka podjazdu personalnego) mnie to banuje i usuwa, ufam mu w 100%.

•  

Na yt, mam moderatora i jesli mod widzi komentarz, ktory ma na celu zdyskredytowanie (nawet nutka podjazdu personalnego) mnie to banuje i usuwa, ufam mu w 100%.

@sebastian-kot: No tak to zauważyłem... każda forma jakiejkolwiek krytyki jest usuwana, czy odbierana jako atak, przez Ciebie czy twojego moderatora. Zostają tylko pozytywne opinie lol.

•  

@IntruderXXL: no nie jest tak, merytoryczne dyskusje sa, tylko podjazdy personalne usuwa. Ilosc lapek w dol jest skrajnie niska, w pierwszej godzinie czesto jest 1-5 lapek w dol do 1k w gore, to naprawde bardzo malo. Ja nie mam czasu aby tam dyskutowac, ale moge najwyzej jakis film nagrac na jakis temat, ktory wyjdzie podczas takiej dyskusji. Czesto takie tematy maja bardzo dobry odbior w statystykach.

•  

@sebastian-kot: Cześć, zawsze na wykopie broniłem Twojej osoby przez co powstały nawet klasyczne sformułowania jak "420 Kieliszkowskiego" xD, możliwe że to przez że się sporo od Ciebie nauczyłem(dawniej oglądałem każdy film z dużym zainsteresowaniem czy zrobiłem u Ciebie i Grześka instruktora trójboju) oraz imponowało mi połączenie dużej siły i estetycznej sylwetki. Jednak podbijania wyniku bez trenowania przez spory okres czasu nawet ja nie potrafię wybronić i jest dla mnie czymś śmiesznym, wydaje mi się że wcześniejsza deklaracja na 360 w taśmach nikomu nie przeszkadzała jednak magiczne zwiększenie o 20kg nie jest czymś normalnym. I mam pytanie czy 50-70kg dawały Ci same taśmy czy taśmy+ strój jednowarstwowy?

PS. W porównaniu z @IntruderXXL nie jestem osobą anonimową

•  

@Darksed: spoko, rozumiem, po czesci musze sie zgodzic. Jak pisalem wyzej, popelnilem blad w obliczeniach stad zrobilem korekte w formie ciekawostki (po dyskusjach na fb i pytaniach na insta) orientacyjnego wyniku 320 +50-60kg co sie zgadza z tym co pisalem wczesniej. PR nie zmienilem, bo jest oficjalny film z tego. W stroju treningowo wstalem 380, 390 i 400 (ten ostatni dosc plytki) wrzucalem kiedys do dziennika KFD, to bylo ze 8-9 lat temu

•  

@sebastian-kot: To nie lepiej wpisać nawet to 400 w sprzęcie skoro jest pewne i nie jest jedynie domysłem? U przeciętnej osoby która Cię obserwuje nie zrobi różnicy czy wpiszesz tam 380 w taśmach czy 400 w sprzęcie ale już osoby które Cię nie lubią nie mają się do czego przyczepić. Nie lepiej stawiać na dowody i na tym opierać swój kanał niż iść w stronę domysłów i "gdybania"?

•  

wcześniejsza deklaracja na 360 w taśmach nikomu nie przeszkadzała

@Darksed: @sebastian-kot: Mi przeszkadzała bo to nie jest prawdziwy wynik tylko od tak rzucona sobie liczba... a że ona jeszcze urosła... brak słów.

orientacyjnego wyniku 320 +50-60kg co sie zgadza z tym co pisalem wczesniej.

Masz jakieś nagranie siadu RAW 370-380kg? Bo chciałbym to zobaczyć. A tak to są wyssane z palca liczby, i obraza dla osób które tyle naprawdę siadają. Bo tobie się WYDAJE że byś sobie tyle usiadł... Gdzie tu minimum profesjonalizmu?

•  

@Darksed: tak i nie. Zrodlem tego wpisu byly liczne klamliwe wyniki podawane przez trojboistow jako wyniki raw - bez tasm, badz braku notki na temat "wraps". Stad po dyskusji, zdecydowalem sie aby pokazywac precyzjnie RAW +orientacyjny wynik w tasmach, bo spolecznosc robi totalnie na odwrot.

•  

@IntruderXXL: czytaj to co wyzej pisalem, bo znowu cofamy sie w rozmowie. Nie testowalem tasm od bardzo dawna, bo: A-od dawna nie trenuje trojboju; B - a jak trenowalem, to bez sprzetu gdy wprowadzono RAW w IPF, C-nie podoba mi sie siad w tasmach. Wynik RAW jest na tyle mocny, ze bezdyskusyjnie ten wynik "moglbym" zrobic badz zblizyc sie i temu nie mozesz zaprzeczyc. Mam spore doswiadczenie w sprzecie. Moge takie LICZBY prognozowac, tak pewnie bym swoje programowanie ustawial. Nikt za HIPOTEZY nie każe i kazdy moze w taki sposob dywagowac. Jest to w pelni profesjonalne i ambicjonalne, sorki ze to Cie razi i boli, bo wykracza poza Twoj teoretyczny PR. Na tyle wyczerpalem temat, ze nie bede kontynuwal rozmowy, bo musialbym po raz 4 napisac to samo.

•  

@sebastian-kot: Skoro to trojboiści to można ich wyniki i formułę sprawdzić na zawodach. Czym innym jest trzymanie na plecach 320kg a jeszcze czym innym 380, przecież ustalenie orientacyjnego wyniki nie służy niczemu innemu jak podbiciu sobie ego i wprowadzeniu nieświadomych osób w błąd. Przecież nie napiszę sobie że usiądę 350kg w sprzęcie bo to nie będzie prawdą a jedynie moim ewidentnym kłamstwem.

•  

@sebastian-kot: Ale nikt nie odbiera Ci wyników które zrobiłeś, a wręcz przeciwnie są one respektowane także przeze mnie.

Ale gdybanie a praktyka to zupełnie co innego... i nie możesz pisać że usiadł byś X w taśmach... bo tak Ci się wydaje. TRZEBA BYŁO TYLE USIĄŚĆ, nie usiadłeś to nie pisz że tyle "byś usiadł", bo jak już mówiłem okazujesz tym brak szacunku dla osób które naprawdę tyle siadają, jednocześnie kreujesz się na silniejszego niż byłeś/jesteś naprawdę.

•  

@Darksed: nie sprawdzisz jesli startuja tylko w zawodach w tasmach. Wystarczy zweryfikowac imprezy innych federacji, tam tylko w tasmach. Ostatni raz bez byly tam gdzie ja startowalem w przerwie pomiedzy walkami w SW. Nie wiem czemu sie powtarzam - podalem prognoze wyniku w nawiasie, a nie, ze tyle bym zrobil. Dlaczego musze powtarzac sie w kolejnym wpisem?

•  

@IntruderXXL: siłe weryfikuje wynik bez sprzetu, a w sprzecie to sila i sztuka techniczna, w ktorej ja nie bralem udzialu. Co do reszty, w pelni rozumiem, to co piszesz, ze czesc osob mogloby tak to zrozumiec, ze ja to podnioslem - nie podnioslem, nie planuje. Jestem osoba publiczna, setki filmow wrzucalem ze swoim PR i wiedza jakie mam wyniki, tzn tak myslalem.

•  

@sebastian-kot: Pewnie dlatego że w opisie nie wygląda to jak prognoza, nie jest dopisane że to domysły, a w drugim nawiasie, tym dotyczącym wyciskania masz wpisany realny wynik 200x4. Dlatego czepiam się że wygląda to jak wprowadzanie w błąd.

•  

@Darksed: bo insta ma ograniczona ilosc literek, a zrobilem to bezposrednio po dyskusji nt wynikow tasm, jako bez tasm. No jesli to tak boli, zawsze moge to zmienic :D

•  

@sebastian-kot: Mnie to nie boli, nie ja założyłem ten temat i gdyby nie @IntruderXXL nie zwróciłbym na to nawet uwagi, ale jak już się o tym dowiedziałem to po prostu chciałbym rozjaśnić tą nieścisłość( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie nie mam już za dużo czasu żeby śledzić co się dzieje na polskiej scenie "fitness", nadal uważam Twój kanał za wartościowy, jednak w pewnym momencie miałem wrażenie że poziom merytoryczny trochę spadł albo po prostu mi już nie wystarczał.

•  

@sebastian-kot: kierujesz się logiką którą tylko ty rozumiesz. Zrobiłeś coś i masz tego potwierdzenie = wpisujesz i masz sumienie czyste. Nie zrobiłeś czegoś, i tu nie ma znaczenia czy wpiszesz sobie wynik z taśmami jako wynik bez taśm (jak pisałeś robią tak inni) czy wynik prognozowany przez ciebie bo tak ci się wydaje = kłamstwo. W ogóle wynik w przybliżeniu podawać xD no zrobiłem 350 albo 370, nie pamiętam bo nie wiem ile założyłem, a liczyć mi się nie chciało. Może byś wstał, a może byś złapał kontuzję bo coś by nie poszło po twojej myśli. @Darksed: i @IntruderXXL: mają wpisane wyniki i pewnie gdybym się zapytał o potwierdzenie ich to z chęcią by wysłali mi jakieś nagranie tego rekordu. Może ty tego nie widzisz, ale jako osoba która cię śledzi mogę ci powiedzieć, że na przykładzie tych kilku lat w internecie im dalej od właściwego trenowania jesteś tym pozujesz na większą gwiazdę. Przy czym piszę to wszystko darząc cię dużym szacunkiem, bo pajacowanie pod YT i wzrost ego od popularności w internecie rozumiem, to takich głupot jak to z prognozą wyników i "współpracy" z Kielichem nie rozumiem.

•  

@Darksed: dla mnie to samo, nie ma kompletnie znaczenia, ale jak już się to widzi to na twarzy maluje się XD. Każdy niech sobie wpisze total 800 (1000-1100) i bądźmy zadowoleni.

+: Darksed
    •  

@Darksed: poprostu kontekst bardziej zaawansowamy nie sprzedaje sie. Najbardziej zaawansowane filmy maja slabe staty. Stad kierunek dla totalnie początkujących.

•  

@biamiVajs: Ja swoje gymlifty traktuję z przymrużeniem oka, bo wyniki robi się na zawodach a one rządzą się swoimi prawami, dlatego często podpuszczam @IntruderXXL żeby się ujawnił i wystartował, mam nadzieję że dożyję do tego momentu( ͡° ͜ʖ ͡°). Za tydzień mam zawody to wtedy będę miał ustalony nowy rekord(o ile się uda), dlatego startuję na lidze a nie gówno federacjach żeby wynik był "szczery" w stosunku do siebie jak i innych zawodników.

•  

@sebastian-kot: Rozumiem to, mój najpopularniejszy post na wykopie to właśnie poradnik dla początkujących( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie myślałeś może żeby wydać książkę zawierającą tematy dla zaawansowanych, bo w Polsce pod tym względem jak w lesie xD
      Na szkoleniu obiecałem Ci wysłać moje podciąganie z 70+kg, jak wrócę do formy po zawodach to nagram xD

•  

@Kasahara: W przeciwieństwie do FB tutaj nie widać kto ile ma lat, można się jedynie domyślać jaki jest wiek rzeczywisty lub ten intelektualny, zwłaszcza jak ktoś 90% historii na wykopie dyskutuje o wydzwanianiu do Kononowicza, Suchdolskiego albo wrzuca memy szkalujące JP2, "hehe bo to takie śmieszne - więc wszyscy razem jbc JP2!".
      Piszę wprawdzie coraz rzadziej, ale tylko tam gdzie mam ochotę i to od dekady, i robię to za darmo, a Ty bierzesz dodatkowo kasę bo pimpujesz firmy suplementacyjne.
      Trudno jest jednak nie skomentować czegoś, co na taki komentarz zasługuje. Dla Ciebie i kilku innych osób komiczna jest zmiana na wynik orientacyjny a dla mnie głupstwa, które mam okazję raz na jakiś czas poczytać na mikroblogu.
      Sebę śledzę od lat, mam również tutaj w obserwowanych jego profil, często udzielam się również na grupach związanych ze sportami siłowymi (również na jego i wagona grupie) i niestety wygląda to tak jak opisałam wyżej, że zbiera się grupka wzajemnej adoracji i stara się coś na siłę wyśmiewać. Na FB też się to zdarza, ale rzadziej bo jednak każdy jest z imienia i nazwiska a jak jest fejkiem, to łatwo to po prostu to widać.
      Czym innym jest komentarz "haha, to śmieszne, ale ciekawe czym to wytłumaczy" a czym innym "tracę resztki szacunku" i bijąca z tego pogarda.
      Jak widać wystarczy wysłać mu linka na priv i bez problemu potrafi się odezwać czy odnieść. Szydzenie czy wyśmiewanie "za plecami" jest po prostu słabe, zwłaszcza w wydaniu osób, które nie mogą niczym szczególnym się pochwalić.

•  

@biamiVajs: masz napisane wyzej, to bedzie po raz 5 - wynik precyzyjny 320kg. Wyniki prognozowane jw napisalem w tasmach w celu, ktory wyzej pisalem (pod dyskusji o sprzecie, jako prognoze a nie obiektywny wynik). Co do Kielicha, nie wiem o co chodzi, o czym piszesz. Od prawie roku mielismy priv kontakt, sporo filmow mu analizowalem i pomagalem, sugestie techniczne jakie proponowalem byly trafione w 100% (dowod na filmie), to ze przyjechal do mnie to tez nie wzielo sie z niczego. A zaczelo sie od problemow z kolanami juz w styczniu 2019, ktore mial przed zawodami. Oficjalnej wspolpracy nie bylo (pisalem o tym na insta), bo nie moglismy sie czasowo, zgrac aby omowic jego plan, ale pomoc i sugestie trwaly prawie rok w kwestii ciagow, a po powrocie do domu po spotkaniu ze mna byl chetny aby wspolpracowac. Priv, filmy, tel liczne to dowod, zreszta podobna sytuacja byla z Wodynem jak z nim "wspolpracowal".

•  

@Darksed: oj, nie nie mam teraz czasu przez budowe domu tzn z wykonczeniem. Potem chcialbym sie wziac za doktorat w koncu, bo juz czas wiec sport w odstawke pojdzie. Rekreacyjnie na pewno zostanie.

+: Darksed
    •  

@sebastian-kot: ok, wszyscy zrozumieliśmy już za pierwszym razem. Twój wynik to 320, a ten drugi to wymysł z czapy na potrzeby pytań od widzów. Nie o to mi chodziło, ale mniejsza. Nie rozmawiajmy już o tym. O Mateuszu pisałem w kontekście tego, że on sam na wywiadzie mówił, że żaden trener mu nie pomógł i do wszystkiego doszedł sam. Ja jestem tylko obserwatorem i widzę dwie strony. Ostatecznie pomogły mu rackpulle, wpadł na to sam. Na twoim filmie nic o rackpullach nie słyszałem. Może nie pamiętam, albo nieuważne obejrzałem. Ja tylko jem popcorn i oglądam co się dzieje.

•  

@biamiVajs: o rack pullach mowilem mu kilka razy u mnie jak byl i wczesniej + technike ciagu w II fazie aby wykonczyl boj prawie przez rok. To jest doslowne odwzorowanie tego co sugerowalem na treningu. Tez z nim rozmawialem nt skad nagle taka retoryka zaprzeczania, bo przeciez sa niezbite dowody na to, ze pomagalo mu kilka osoba (Ja, Wodyn czy jeszcze ktos), ale o tym juz mowielc nie moge.

•  

@sebastian-kot: no i ok, rozumiem. Wszystko wyjaśnione, jesteś rozgrzeszony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sebastian-kot: Na wykopie jest pewne kółko wzajemnej adoracji stworzone przez osoby z największymi zasiegami na tagu, o czym już zdarzało mi się pisać, osoby te zdecydowanie nie trawią Twojej osoby. Było kilka tematów o Kieliszkowskim i Twojej pomocy przy jego ciągu, w tym jeden założony przeze mnie( ͡° ͜ʖ ͡°), niestety po wypowiedzi Mateusza o tym że do wszystkiego doszedł sam, musiałem cofnąć swoje słowa, ale teraz po Twojej odpowiedzi mam mętlik w głowie xD

•  

•  

@Darksed: dlatego najwyrazniej bede musial wraz z Wodynem (jesli bedzie chetny) nagrac film o tym. Niestety, ale ja mam namacalne dowody w postaci licznych rozmow, swiadkow postronnych, wiadomosci przez prawie rok. Tak sie nie robi i nie ukrywam, ze czuje sie zniesmaczony, jak i wiele osob, nawet ze swiata SM. Wspolpracy nie bylo, ale pomoc mial i bylem jak to sie mowi "na zawołanie". Niestety jest to konkurencyjna firma, nie wiem co tam sie stalo po tym wspolnym filmie na moim kanale, ze nagle zmienilo sie to o 180 stopni. Nie mam na to wytlumaczenia.

•  

@sebastian-kot: mogłeś zdjęcie zostawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

@sebastian-kot: czyli wiadomo, chodzi o $, bo ktoś z KFD nie może być promowany na RP.

•  

@sebastian-kot: I z tego co pamiętam to kilka tygodni po tym filmie wleciało 420kg na zawodach, zdziwiłem się w ogóle że taki filmik powstał bo KFD i RP to jednak konkurencja.

•  

@biamiVajs: jakby to bylo takie latwe :-D

•  

Na wykopie jest pewne kółko wzajemnej adoracji stworzone przez osoby z największymi zasiegami na tagu

@Darksed: i ty nie nalezysz do niego? :) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@sebastian-kot: A co powiesz na to, ze naturalnie ponoc zrobiles 320kg w martwym ciagu, a na sterydach tylko 350kg, prawie jakby sterydy nic nie dawaly ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@NooB1980: Nie raz zdarzało mi się kłócić z Intruderem po kilka godzin, więc raczej nie należę. A że w twojej kwestii się z nimi zgadzam to inna sprawa xD

•  

@Zieew: Nie zaczynaj... Ostatnio do 4 rano z Intruderem o tym gadaliśmy xD

•  

@Darksed: Niedawno skasowales post, ktory mowil co innego!! XD

•  

@NooB1980: Skasowałem bo się pomyliłem, myślałem że regularnie uczeszczasz na siłownię, jak na nietrenujacego staruszka masz spoko formę( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Darksed: Teraz bede i zaczne ryc skogyra oraz bst co miesiac tym samym wpisem. (aktualizacja formy). ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@sebastian-kot: Mówisz o Kieliszkowskim że mu pomogłeś... ale dlaczego on WYRAŹNIE zaznacza że NIKT mu nie pomógł w tych wynikach? I doszedł do tego sam? A może to ty przeceniasz swoją pomoc w jego wyniku?

•  

no przecież pisaliśmy o tym dlaczego xD

@biamiVajs: Pytam raz jeszcze, bo tutaj @sebastian-kot: sugeruje że Kieliszkowski po prostu kłamie... Więc jak jest?

•  

@IntruderXXL: Wyzej masz napisane wszystko, pytasz znowu o to na co masz odpowiedz. Pomagalem - to jest fakt, patrzac na caly SM na pewno pomoc nie byla wielka, ale byla

•  

@Zieew: 330kg w ciagu przed bomba. Trzeba tez brac po uwage, to ze te srodki nigdy nie byly potezne, dla wielu to jest mostek. Jak to nie raz mowil Wagon, ze jakbym naprawde bral to co wiekszosc, to nie bylaby to antyreklama dopingu.

•  

330kg w ciagu przed bomba

@sebastian-kot: Trenowales PC? Zdobywales mistrzostwo Polski i to na sucho? Szacunek, znam kolesia z sekcji PC i on uslyszal od swego trenera wprost sterydy=wynik na zawodach.

Pewnie trener sie nie znal.

•  

@NooB1980: tak i to nie raz MP w IPF. Poprostu ryzyko wpadki bylo spore, w tych latach byly spore czystki w reprezentacji, bo badania byly dokladniejsze, nie oplacalo sie.

•  

@IntruderXXL: A ile masz lat, wzrost i waga? jak z bodyfat?