Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W #techbaza u mnie była dzisiaj lekka drama z powodu kosztów organizacji studniówki/matur/podziękowań dla nauczycieli. Powiedzcie, czy to coś dziwnego, że ja i znaczna część osób chcielibyśmy wiedzieć na co idą pieniądze? Kilkukrotnie było "na następny tydzień 150, do wtorku 50, do środy 100" ni me ni be na co to idzie. Dobiło do prawie 600zł i po prostu poruszyłem temat u wychowawcy (każdy inny z klasy boi się oczywiście odezwać). Oczywiście dostałem 10minutowy wywód "na ciasta dla nauczycieli, obiady dla nauczycieli na matury, na prezenty dla nauczycieli". Powiedziałem, że wiem to i nie takie było pytanie. Po prostu chcemy wiedzieć, czy na to idzie 20, czy 350 złotych, a nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi. Spytałem ile płacimy za tzw. talerzyk w lokalu. Dostałem odpowiedź "Tyle ile płaciłeś". Więc mówię skąd mam to wiedzieć, skoro płaciliśmy już kilka razy. xD I wtedy odpowiedź "Nikt Ci dokładnie nie odpowie, bo ceny są ruchome" i zaczęli kręcić ze mnie idiotę. Wkurwiłem się, bo nie prosiłem o rachunki czy paragony, ale jak nikt nie potrafi nawet ustnie powiedzieć ile płacimy za osobę za wejście do lokalu, to uważam, że coś jest nie tak. Mam rację, czy nie? #przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #gownowpis #zalesie pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • odpowiedzi (9)

 • avatar

  Kwiecień, rok 2037. Na drogach królują Tesle z autopilotem i autonomiczne samochody Google. Ilość wypadków zmalała o 84.2% dzięki systemom wykrywania i unikania kolizji. Sebixy w 40 letnich BMW e39 wykorzystują system u innych do wymuszania pierwszeństwa na autonomicznych pojazdach zapierdalając 150km/h między autami slalomem i śmiejąc się, gdy te zjeżdżają ustępując im miejsca.

  Wrzesień 2037. Tesla wprowadza aktualizację oprogramowania odpowiedzialnego za autonomiczną jazdę. Od tej pory jeśli drogę Tesli zajeżdża BMW starsze niż 20 lat to ta tak dobiera trajektorię, żeby seba rozbił się na pobliskim drzewie. Dwa miesiące później populacja Sebastianów zmniejszyła się o 64%.

  Grudzień. Elon Musk odbiera pokojową nagrodę Nobla w trybie przyspieszonym za wyeliminowanie drobnej przestępczości, kradzieży i bójek na całym terenie Europy wschodniej. Cały świat świętuje.
  #pasta #heheszki #zawszesmieszy
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)