•  

  W Polsce odbywają się teraz uczty. W wielu katedrach, bazylikach, opactwach, klasztorach, farach, kolegiatach i w niektórych kaplicach. Semicka krew leje się strumieniami. Ciało mesjasza konsumowane jest w tysiącach miniaturowych egzemplarzy. Wy bezbożnicy uprawiacie wolną miłość, oglądacie pornografię, dajecie się ponieść fali konsumpcjonizmu, słodko leniuchujecie, a w Polsce kadzidło unosi się w powietrzu, wino kusi zapachem, wierni wystawiają języki, biją się w pierś, no po prostu składają hołd.

  Wiecie co łączy te wszystkie ofiary? Co wspólnego posiadają? Już wam mówię: wszyscy prawdziwi patrioci i kleronacjonaliści, którzy na co dzień bez ustanku tropią żydomasońskie spiski dziś w pokorze klękają przed wizerunkiem ukrzyżowanego syna jehowy i przyjmują do ust ciało oraz krew żyda sprzed dwóch tysięcy lat. Wyznają swoje winy i oczekują przebaczenia od istoty, która ze wszystkich narodów wybrała Izrael jako swój najbardziej umiłowany naród.

  #bekazkatoli #bekazprawakow #chrzescijanstwo #katolicyzm #bekazmonoteistow #starozytnelewactwo #zydzi #antysemityzm #izrael #religia #4konserwy #narodowcy #bekazlewactwa #bekaznarodowcow

  źródło: wykop.pl

  •  

   @HalBregg: jak mama z Częstochowy to kim niby ma być Chińczykiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @galicjanin: Niedoszłym Szwedem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Minister_Vulva: Dlaczego uważasz, że Jezus był żydem, i co przez bycie żydem rozumiesz.

  •  

   @PolskiNacjonalista2005:

   Dlaczego uważasz, że Jezus był żydem
   Kim innym miałby być skoro uważał siebie za syna plemiennego boga Izraela zrodzonego z żydowskiej kobiety (niekiedy wywodzi się jej rodowód od Dawida króla Izraela)? W ewangeliach zawarte są wypowiedzi jeszue, które jasno dowodzą jaki miał stosunek do żydowskiej tradycji religijnej.( ͡º ͜ʖ͡º)

   Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązywać Zakon albo proroków. Nie przyszedłem rozwiązywać, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, jedna jota albo jedna kreska nie odmieni się w Zakonie, aż się wszystko stanie. Kto by więc rozwiązał jedno z tych przykazań najmniej szych i tak by ludzi nauczał, będzie zwany najmniejszym w królestwie niebieskim; a kto by wypełnił i nauczał, ten będzie zwany wielkim w królestwie niebieskim.
   Mateusz

   Gdy zaś zstąpił z góry, szły za nim wielkie rzesze. A oto trędowaty przyszedłszy, pokłonił się mu, mówiąc: Panie! jeśli chcesz, możesz mię oczyścić. I wyciągnąwszy Jezus rękę, dotknął się go, mówiąc: Chcę, bądź oczyszczony. I zaraz został oczyszczony trąd jego. I rzekł mu Jezus: Bacz, żebyś nikomu nie mówił, ale idź, ukaż się kapłanowi i ofiaruj dar, który przykazał Mojżesz na świadectwo im.
   Mateusz

   I wszedł Jezus do świątyni Bożej i wyrzucał wszystkich sprzedających i kupujących w świątyni, a stoły bankierów i ławki sprzedających gołębie poprzewracał. I rzekł im: Napisane jest: „Dom mój domem modlitwy zwany będzie, a wyście go uczynili jaskinią zbójców.”
   Mateusz

   Ku czyjej czci zbudowano jerozolimski przybytek? jehowy.

   A gdy się spełniło osiem dni, aby obrzezano dzieciątko, nazwano imię jego Jezus, które nazwane było przez
   Anioła pierwej niż się w łonie poczęło. A gdy się wypełniły dni oczyszczenia jej według Zakonu Mojżeszowego, przynieśli je do Jeruzalem, aby je stawić przed Panem, jak napisane jest w Zakonie Pańskim, że "wszelki pierworodny płód męski świętym Panu nazwany będzie," i żeby złożyć na ofiarę według tego, co powiedziane jest w Zakonie Pańskim, "parę synogarlic, albo dwoje gołębiąt."

   Łukasz

   co przez bycie żydem rozumiesz

   Żydzi (dosł. „chwalcy Jahwe” lub „czciciele Jahwe” z hebr. Jehudim, יהודים, jid. Jidn, ייִדן, ladino ג׳ודיוס Gjudios)

   Każdy kto uważa, że jehowa jest jedynym bogiem a tora nadrzędnym źródłem moralności to żyd, przynajmniej w sensie duchowym. Narodowość nie ma tu żadnego znaczenia. Chrześcijanie to też żydzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Minister_Vulva:

   Każdy kto uważa, że jehowa jest jedynym bogiem a tora nadrzędnym źródłem moralności to żyd, przynajmniej w sensie duchowym. Narodowość nie ma tu żadnego znaczenia. Chrześcijanie to też żydzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Żydzi sami nie są w stanie stwierdzić kto jest żydem. A pyzatym Jezus jest synem Boga. Mówił także, że zbawi wszystkich ludzi , a nie tylko żydów.

  •  

   @PolskiNacjonalista2005:

   synem Boga
   Którego dokładnie? Istnieje wielu Bogów a każdy z nich posiada imię. Jezus uważał się za syna jehowy. Bawi mnie zachowanie chrześcijan, którzy za wszelką cenę unikają używania imienia istoty, której składają hołdy.

   Mówił także, że zbawi wszystkich ludzi
   W jaki sposób? Narzucając torę? Prawu mojżeszowemu podlegają jedynie Izraelici, ja nie jestem jednym z nich.

   To co "prawica" (ta chrześcijańska) nazywa fundamentem Europy i moralnością ma swoje źródło w torze, która jest nam obca kulturowo. My tego nie potrzebujemy. Mamy własnych Bogów.

   Nacjonaliści złorzeczą na lewaków, którzy rzekomo usiłują zniszczyć tradycję a jednocześnie usilnie starają się nie dostrzegać, że to właśnie sekta chrześcijańska na długie wieki odcięła Europę od jej politeistycznych Tradycji. Judeochrześcijaństwo to rewolucja której powinien się przeciwstawić każdy prawdziwy prawicowiec. Chrześcijaństwo wyewoluowało z judaizmu czy tego chcesz czy nie.

  •  

   @Minister_Vulva: Według mojej wiary istnieje tylko jeden Bóg w trzech osobach. Imieniem Boga jest "Bóg". Nie mówimy Jahwe ani "Jestem, który jestem". W islamie Bóg nazywa się Allachem, nazywają tak zarówno Boga swojego jak i obcego. A pro po prawicy. Katolicyzm jest podstawą kultury Polskiej. Wcześniej były tylko rozmaite plemiona słowiańskie. Nikt nie odwoła się do "wiary przodków" bo to by przekreśliło nasze 1000 lat historii. Latynosccy nacjonaliści mówią po hiszpańsku i wyznają Katolicyzm mimo że, są to język i religia ich kolonizatorów.

  •  

   Katolicyzm jest podstawą kultury Polskiej. Wcześniej były tylko rozmaite plemiona słowiańskie. Nikt nie odwoła się do "wiary przodków" bo to by przekreśliło nasze 1000 lat historii.

   @PolskiNacjonalista2005: teraz współczesna lewica wyprze chrześcijaństwo i dokona się nareszcie dziejowa sprawiedliwość. ( ͡º ͜ʖ͡º) Z dwojga złego wolę liberalnych demokratów od kleronacjonalistów, którzy tropią rzekome żydowskie "spiski" a jednocześnie hołdują zabobonom, które mają źródło w torze (nienawiść względem osób LGBT).
   Zadziwia mnie logika katolików, których duchowi przodkowie rewolucyjnymi metodami zniszczyli Europejskie Tradycje religijne a sami oburzają się bo ktoś pragnie iść w marszu z waginą na kiju.

   pokaż spoiler Ps. Nacjonalizm to dziewiętnastowieczna lewicowa ideologia, która zniszczyła ostatni bastion legitymizmu - Austrię Habsburgów.

  •  

   @Minister_Vulva: Monarchia Habsburgów rozpadła się sama. Tam było zbyt wiele ludów wewnątrz. Wojna jeszcze przyśpieszyła to zjawisko.

  •  

   @PolskiNacjonalista2005:

   uważasz, że rewolucje są dobre tylko dlatego bo ludy zamiast kwitnąć pod absolutystycznym berłem monarchy mogą wreszcie same o sobie stanowić?

   Albo prawica powróci do politeistycznych korzeni i idei Imperium albo po prostu jej nie będzie. Jeśli o mnie chodzi to bliższy jest mi podział ze względu na klasę społeczną niż narodowość. Francuscy arystokraci nie wahali się walczyć w szeregach armii Rosyjskiej przeciwko Bonapartemu. Dla mnie ideałem są monarchie wielonarodowe - gdyby nie Imperium Aleksandra Macedońskiego blask epoki hellenistycznej nigdy by nie zajaśniał. Tak samo bez Imperium Romanum masowa chrystianizacja (która uważasz za pozytyw) nigdy nie miałaby miejsca. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @Minister_Vulva: Mówię tylko, że ta monarchia musiała się rozpaść przez to, że zamieszkiwały ją rozmaite ludy. Austro-Węgry i tak sobie dobrze sobie radziły bo nadały sporo praw wszystkim ludom, dlatego rozpadły się w miarę bezkrwawo w porównaniu z np. Rosją. Ludem, który miał najmniej praw i był najbardziej gnębiony byli Serbowie i to oni doprowadzili do rozpadu imperiun. A nacjonalizm jest przez mnie specyficznie rozumiany. Sam jestem wrogi wobec tragicznego traktatu ryskiego zafundowanego nam przez NDeków. Ten traktat był gwoździem do trumny wielonarodowej Rzeczpospolitej

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Świadomość co do diagnostyki w tym kraju mnie czasami naprawdę zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Koleżanka proponuje kawę w danym terminie - mówię, że nie mogę, mam lekarza o tej godzinie. Pyta mnie czy coś się stało, czy jestem chora - mówię, że nie, wizyta kontrolna u ginekologa i tyle.

  No i się zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co, skoro nic mi nie jest, że beka ze mnie i w ogóle. Po badaniu pyta jak tam, mówię że wszystko ok, na jeden wynik oczywiście trzeba poczekać i tyle. I znowu śmiech, że wydałam 200 zł w błoto, ha, miałam rację, nic Ci nie jest!

  Ręce opadają. Rozumiem, że niekiedy można mieć pecha i zachorujemy, bo trudno o stałą diagnostykę pewnych obszarów - guz mózgu, czy nowotwór trzustki to trudni przeciwnicy. Ale żeby prawie 30-letnia kobieta, wykształcona, niby zadbana, używająca masy drogich kosmetyków i dobrze ubrana wyśmiewała coroczne badanie podwozia, cycków, czy badania krwi, to jest dla mnie niepojęte xD

  Badajcie się proszę, a jeśli nie chcecie - to przynajmniej nie próbujcie zniechęcać innych (ꖘ‸ꖘ)

  #bekazpodludzi #medycyna #zalesie #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Kto zgadnie jak wyglada dziewczyna?
  #tinder

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (22)

 • odpowiedzi (13)