Wpis z mikrobloga

#perfumy
Moi drodzy perfumianie,
dziś wygłoszę wam kazanie.
Do Galerii nie chodzicie,
a Adnana kupić chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem małe podsumowanie:
Zamówionych mam 85 sztuk z czego mam już 40 reszta powinna w tygodniu przyjść. W związku z tym, że liczba mocno przerosła moje możliwości, i kurs euro nieco wzrósł, muszę podnieść cenę do 53 zł za sztukę. Trzeba kupić taśmę klejącą i drukować etykiety na paczki, a to dodatkowe koszty dla mnie. Mam nadzieję, że każdy to zrozumie, a jak komuś to przeszkadza to zawsze może zrezygnować.

Co do wysyłki sytuacja wygląda następująco: 14 osób zagłosowało na wysyłkę szybciej a zamówili 15 flakonów. Jest to paczka do 10 kg a kosztuje 20,99€ ( 90,68zł) mogę w nią wpakować max około 20 sztuk co w przeliczeniu wyjdzie 4,54 zł za sztukę. Im mniej w paczce tym wyższy koszt w przeliczeniu na sztukę. Paczka do 20kg kosztuje 31,99€ (138,20zł) a wpakuje w nią około 35 sztuk. Zatem od was zależy jaka wyjdzie ostateczna cena za szybszą wysyłkę. Jeśli we wtorek wyślę to do 9 grudnia w Polsce powinna być. Kolega @MMM22 zaoferował pomoc w dystrybucji w kraju.
Zatem ja wysyłam paczkę do MMM22 wy się z nim rozliczacie co do kupna i wysyłki, a ja dostaję jeden zbiorczy przelew za wszystko. Osoby zainteresowane wysyłką szybszą to: @piszczu x2 @Snaki @Szymek7257 @Anamateracu
@sw-dm @Hav0c @marlow @Azaajaszz @rand001 @oaiter @iamthewalrus @HansLanda88 @Finnophile @kamzo21

Wysyłka dla pozostałych 23 grudnia tylko przez pocztę polską. Z tego względu, że u mnie nie ma paczkomatu a etykiety drukuję przez envelo co idzie dużo sprawniej. Każdy otrzyma numer przesyłki ale to około 21 grudnia jak wygeneruję etykiety.
Wołam wszystkich pozostałych: @maniorx @BotRekrutacyjny @Nattana @Drejku @cnc5 @Crow86 @kaca222 @Airon1337 @Ant7 @maxcius x2 @newton82 @Derrin x2 @ptaaq @andre3000 @matti05 @WujekAtom x2 @Obronca_Ucisnionych @Nolimit @Michuy x2 @kamil-gatarczyk @morgon @Kor-ski @dundee @MrDarkenRahl @ozzi91 @nosacz_ninja @Ricostyczny @Fibo98 @Krzyshake @Metylo @Wujek_Kurde_Wladek @speekie1989 @DostalemBana @armaniszwagier @Fifeq3 @simo_pl @Adenocarcinoma @TheFoxCatcher x2 @bonczo @Seee @haesor @bartu1234 @Magzymilian @adk08 @1950M @Trollunio @cwyst @primemaster @asustic @Hattrick @GermanParis @mistyczny_wonsz @jozik @skretu @glk44 @kafpro @Sim3k @babicz99 x2 @IIIlIII @tomus11115 @tagujto

Dane do przelewu znajdziecie [tutaj]( https://docs.google.com/document/d/1snFVaN3-vSgcap4lUthpOl-2nL_hYm4XtbG7Q1QuNBU/edit) Przelewy proszę robić od momentu, kiedy udostępnię postao tym, że pozostałe sztuki przyszły. Chodzi o to by nie wyszło, że sprzedaję coś czego nie mam. Przelewy najpóźniej do 21 grudnia. Sztuki których nie sprzedam spakuję w jedną paczkę i wyślę MMM22 i on będzie miał je na handel w przypadku kolejnych zainteresowanych.
Wołam także @boa_dupczyciel @ochar i @nowe_nowiuskie_konto was proszę o wpłatę 132 zł za Ritualsa. Wysyłka jak wyżej chyba że chcecie szybciej to wyślę razem z Adnanami (co podniesie koszt o kilka zł).
Adresy do wysyłki można wysyłać mi od już na priv tak bym miał czas na uzupełnienie listy.

Za błędy przepraszam, pisane z napleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z fartem
  • 92
Do wszystkich co wolą taniej koszt to 53 zł zakup i 13 zł wysyłka razem 66 zł bądź 119 zł za 2 sztuki @bobsynek sorki Mirek, ale ledwo funkcjonuje dziś. Rozumiem, że jak pisałem się na 1 sztukę to mam Ci przelać jak dasz znać 66? Oczywiscie na czasie mi nie zależy...
@bobsynek: a zamawiales moze cos ritualsa jeszcze? :D jezeli tak to bym poczekal moze mi sie poszczesci i akurat by w jednej paczce z Adnanem przyszedl. Jak nie ma szans na Rituals to czekam na info od MMM ile gdzie i jak z rozliczeniem :). Dzieki za dobra robote.