Wpis z mikrobloga

Na sympatii same otyle brzydule mi piszą.
Czy one nie mają oczu??
Ja jestem szczupły 5/10 sam nie zagaduje do lasek 9/10 bo wiem że nie mam u nich szansy.
Zepsuty kompletnie jest rynek matrymonialny.
Śmiesznie ze wprowadzili te szablony odpowiedzi które nie wykorzystują limitu wiadomości xd
#przegryw
anonanonimowy321 - Na sympatii same otyle brzydule mi piszą. 
Czy one nie mają oczu?...

źródło: comment_Cc26efVp6L0igOVxLgSJAbtRxLnVqjzg.jpg

Pobierz
  • 108
@anonanonimowy321:

Ja #!$%@? aż się zagotowalam

Typowy przegryw

- jestem sam! Nie rucham!! Dlaczego żadnej się nie podobam?
- hej... Mi się podobasz
- czy ty oczu nie masz? A kyż wielorybie zanim sięgnę po harpun!

(Z czego laska nie jest tłusta, tylko nie jest szczupła czy umięśniona ale według BMI nadwagi nie ma)

Typowe zachowanie przegrywa, że skoro przegryw nie moze mieć loszki 10/10 to loszka 5/10 której się spodobał
Typowy przegryw


@BloodyMassacre26: Ale on nie jest przegrywem w ogóle, a co dopiero typowym. Reszty twojego wpisu nawet nie chce mi się czytać.
Trafił trol na trola.

a jak widać nawet całkiem ładne są chamsko olewane


@BloodyMassacre26: On ją bardzo kulturalnie spławił.

Jak będziesz wybrzydzał to będziesz sam. Może laski powyżej 5/10 brzydzą się tobą?


@BloodyMassacre26: Go lajkują laski 10/10.
@BloodyMassacre26: Masz tutaj zdjęcie jakiegos zwykłego normika z potworem. Przeciez od razu widać że do siebie nie pasują!! Na pewno rodzina go wysmiewa że wybrał sobie takiego potwora a ludzie na ulicy maja beke.
Dlaczego ktoś szczuply miałby brać otyla loche przecież ludzie powinni się dobierać w pary na podobnym poziomie atrakcyjności..
Oczywiście że inne cechy są ważne ale w tym poście rozmawiamy tylko o wyglądzie.
anonanonimowy321 - @BloodyMassacre26: Masz tutaj zdjęcie jakiegos zwykłego normika z ...

źródło: comment_CI2qPlooHTMBbE7VQhJpUFo921PPArGG.jpg

Pobierz