Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Częstujcie się wszyscy, nie musicie zostawiać plusika.
  #rozdajo #chipsy

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Po prawie 2 latach codziennej #jazdabuspasempowroclawiu w końcu mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100 zł i 1 pkt karny. Stanowczo było warto, oczywiście jeżdżę dalej, oszczędność na paliwie i czasie szacuję na kilkaset złotych na miesiąc, więc warto. Szerokiej drogi mireczki i widzimy się na buspasie. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  odpowiedzi (94)

 • avatar

  #wiedzmin #netflix #seriale #baginski

  Plusy dla naprawdę Wielkiego Polaka.

  Niesamowite jest to jaką bezczelną ignorancją, by nie powiedzieć głupotą i niewdzięcznością wykazują się ludzie wyśmiewający Bagińskiego. Człowiek, bez którego nigdy nikomu na Zachodzie do głowy by nie przyszła adaptacja Wiedźmina. Od którego wszystko się zaczęło i nota bene, na którym wszystko się skończyło - bo był przecież ze swoim zespołem odpowiedzialny za wiele efektów i całą obróbkę wideo.

  Ponadto to dzięki roli jaką pełnił uczestniczył i miał swój wkład w dosłownie każdy element toczącej się produkcji, od osi fabularnej, po działania na planie. Nie reżyserował odcinka właśnie dlatego, że na reżyserce najmniej się znał, a w roli jaka została mu przypisana wybitnie trudno kogoś zastąpić (sam mówił o tym w wywiadzie). W istocie został kimś wiele ważniejszym, niż reżyserem, szkoda że tak niewielu to widzi. Niesamowity przykład, jak ludzie czytając tylko nagłówki newsów tworzą sobie wyimaginowany obraz i piszą później pierdoły w stylu "HA HA, wydymali Tomcia!".

  A ja tymczasem chciałem powiedzieć wyraźnie, dziękuję Panie Bagiński i gratuluję sukcesu.
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)