Wpis z mikrobloga

Obczajcie mój nowy projekt: https://golgif.herokuapp.com/ . Aplikacja szuka golgifów w internecie i publikuje w postaci feedów. Narazie to tylko prototyp napisany na szybko w weekend. W najbliższych dniach dodam możliwość sortowania po ligach / zawodnikach / klubach, a jeszcze później powiadomienia na telefon gdy zostanie dodany gol subskrybowanego przez nas zawodnika (lub drużyny).

Nie ogarnąłem jeszcze preloadingu na wszystkich playerach także nie radzę wchodzić bez wifi (wideo może się zacząć bufforować od razu po otworzeniu strony). Dajcie znać co myślicie.
#golgif #programowanie #golgifpl
  • 17
@musztym: W sumie to właśnie pewny nie jestem. Wykop potrzebuje licencji na wszystko co jest pod tagiem #golgif? Ja publikuje linki. Jeżeli vendor zdejmie wideo z sieci ze względu na naruszenie licencji wideo w mojej aplikacji również przestanie działać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tddguy: bajka bajka. Marze o takim czyms. Siadam sobie w niedziele wieczorem, robie przeglad bramek Polakow z wszystkich lig + jakis liverpoolów i innych kotów. Ten TV mode nie myslalem o tym a pomysł strzał w 10