•  

  A dzisiaj szybko będzie, bo mam czas i pamiętam xD

  Mój Boże.
  Jaki fuks xD
  Lechia cały ten mecz zapraszała Wisłę do strzelenia gola, na szczęście Wiślacy są dziś w takiej formie, że nawet 20 strzałów to za mało. Fajnie, że obrońcy blokowali strzały, ale lepiej by było gdyby nie dopuszczali do nich 5 metrów od bramki xD
  Makowski dziś nawet nieźle na tej lewej stronie w obronie, ale Fila odjebał taki kryminał, że Agata Christie powinna do niego przyjść na korepetycje.
  Fajnie, że kolejnego gola strzelił Flavio (ง✿﹏✿)ง
  Szkoda, że poza golem dzisiaj większość naszego ataku grała sama ze sobą xD
  Haraslin musi kończyć takie okazje jakie dzisiaj miał. Powinien kończyć mecz z 2 golami.
  Stokowiec się wyrobił. Lechia cały mecz prosiła się o bramkę. On już wie, że kibice mają pretensje jak wpuszcza obrońców więc wpuszcza napastników, a potem każe im biegać w obronie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cwaniak.
  Widać było brak Kubickiego, Nalepa dzik, Maloca mnie nie przekonuje i czekam aż wróci Błażej.
  Polecę klasykiem i powiem, że najważniejsze są 3 punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chyba wszyscy wymagamy lepszej gry, zarówno w ofenzywie jak i defenzywie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Oceny:
  Alomerović: 7/10
  Makowski: 6/10
  Maloca: 6/10
  Nalepa: 8+/10
  Fila: 5/10
  Łukasik: 7/10
  Gajos: 5/10 (ale jakby wszedł ten strzał z daleka to mamma mia)
  Haraslin: 4/10
  Peszko: 4/10
  Wolski: 5+/10
  Paixao: 7/10

  Zmiennicy:
  Sobiech: 5+/10
  Arak: 5/10

  Kolejny mecz gramy w środę z Zagłębiem Lubin w Pucharze Polski i bardzo chciałbym zaprosić mirków i mirabelki z #gdansk na ten mecz. Najdroższe bilety na ten mecz (nie licząc trybuny dla bogaczy xD) kosztują 20 złotych, a klub jeszcze uruchomił promocję. Jak kupicie bilet na ten mecz, to na kolejny z Wisłą Płock w Ekstraklasie wejdziecie za 5 złotych. Fajnie by było zapełnić trochę bardziej stadion, bo już za chwilę przerwa zimowa. Więc serdecznie zapraszam(✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #lechia #ekstraklasa