•  

Takie tam z #tinder #badoo #p0lka

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: 1575230164878.jpg

•  

@klapaucius123: nie chce przyjąć jej daru w postaci bombelka #pdk

•  

@klapaucius123: Wychowuj nieswojego gówniaka beciaku lol i jeszcze dbaj o mnie bo pójdę do innego xD

•  

@klapaucius123: można powiedzieć że uciekł jak zrobił bombelka i zwiał, a nie ucieka od samotnej madki xd

•  

Bonus (laska ma 20lat)

źródło: 1575230851387.jpg

•  

@klapaucius123: w roli wyjaśnienia? CO kurwa? Chyba "gwoli ścisłości" chciała napisać ale zapomniała? Czy tak się pisze?

•  

@Achajos czego ty wymagasz od takiego pustaka

•  

@klapaucius123: To jak zaczynanie gry od kogoś save'u

•  

Wykopki... Bo wam zaraz białko w jajkach się zetnie.

Tak się nagrzewacie

•  

@klapaucius123: czemu przegrywy to takie debile że obrażają samotne matki za to że są odpowiedzialne i opiekują się dzieckiem a nie wspominają nic o facecie który stchórzył i zwiał po spłodzeniu dziecka? XD

To że ktoś nie chce samotnej matki to spoko, też bym nie ruszyła samotnego ojca

Ale obrażanie samotnych matek jest tak niedojrzałe że mnie skręca

Facet zawsze drugiego faceta wesprze i będzie po dupie go lizał choćby zamordował własne dzieci a kobietę zgnoją...

•  

@BloodyMassacre26: gdzie ja ją obraziłem? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

•  

@BloodyMassacre26: czemu kobiety są zjebane, czyli dlaczego obrażasz cały tag na podstawie wpisu, w którym op nawet nie obraził swojej rozmówczyni? Nawet tagu #przegryw nie użył xD

•  

@BloodyMassacre26: W którym momencie ją niby obraził???? chłop po prostu zapytał się jaka jest jej opinia na ten temat, a to że laska ma z***any łeb i się spruła o takie coś to nie jego wina ¯\_(ツ)_/¯

•  

@BloodyMassacre26 tu nie ma wsparcia dla faceta który spierdolil. Tu jest wytlumaczenie, że nie kazdy chce wychowywac nieswoje dziecko i powinno sie to akceptować, a nie nazywać takiego faceta "cipą" czy "niedojrzalym".

W bonusie autentyk z tindera, ktorego kiedyś spotkalem. Kobieta od razu atakuje facetów, którzy ja odrzucaja z powodu dziecka. Czyzby samotne kobiety z dziećmi byly takimi incelami w swiecie kobiet?

źródło: 1575237905505.jpg

•  

@Hrjk: To i tak nic, bo przynajmniej poinformowała, że ma dziecko.

•  

@Gopnik_BLINone ukrywa to przed facetami bo uciekają od razu

źródło: 1575238767188.jpg

•  

@klapaucius123: napisz jej że mogła się ruchać z odpowiedzialnym to nie musiałaby teraz szukać xD

•  

@klapaucius123: czy tylko ja rozumiem to tak, ze ona mowi o ojcach tych dzieci, a nie o nowych bolcach?

•  

a nie wspominają nic o facecie który stchórzył i zwiał po spłodzeniu dziecka

@BloodyMassacre26: Wspominają, po to powstały zasady religijne żeby przywiązać samca, ale postępowe kobiety wybrały drogę że lepiej dać się zapłodnić nielicznym o najlepszych genach ale skutkuje właśnie to porzuceniami i one to lubią swoim instynktem, bo to ich wrodzona strategia a obecny system polityczny zachęca jeszcze kosztem "beciaków".

Co ciekawe lustrzana sytuacja to kobiety nakłaniające inne kobiety żeby dały przegrywom ale ona nie występuje bo geny przegrańców są najmniej wartościowe, stoją najniżej w hierarchii stada i chociaż równowaga pomiędzy posiadaniem dziecka i trudem jego wychowania przez kobietę a trudnością w spłodzeniu potomka przez faceta występuje, to już dla całości stada wartość tej drugiej jest warta "mniej niż zero", nikt o tym nie myśli, jego problem braku potomka jest nieistotny przy problemie wychowania już (łatwo) spłodzonego.

Ale wracając do tematu, facet nie "tchórzy", tylko realizuje strategię kobiet, to one utrzymują takie zachowania w puli genów bo to one wybierają, ich męskie dzieci też będą uciekać i zapładniać julki i tak się dzieje życia cud xD

A przegrywy nie płodzą i nie uciekają bo nie mają od czego

•  

@Bananada ewidentnie chodzi jej o nowych bolcow.

•  

@WhiskeyIHaze: no pozniej jak inne screeny przeczytalam to faktycznie, brakowalo mi kontekstu

•  

@Bananada też miałem takie trochę wtf. Ale tylko dlatego, że nie byłem sobie w stanie wyobrazić, że ta kobieta serio ma problem do facetów, którzy nie chcą wychowywać nie swoich dzieci

•  

@WhiskeyIHaze: znaczy ja rozumiem jakby co miala na mysli, ale zrobila to w chuj nieudolnie XD
      Bo ja np sie zgadzam, ze no kurde taka kobieta tez moze szukac faceta, ale to nie znaczy, ze ktos moze nie byc nia zainteresowany... Dla jednego to nie bedzie taki duzy problem, dla innego tak, ale to nie sprawia, ze taki facet ma byc sprowadzany do jakiegoos bezdusznego chuja

•  

@HaranaVala: bo przegrywy obrażają wszystkie kobiety

•  

@orzeszty:

Co

A skąd wiesz że te kobiety chcą mieć dzieci? Z tego co widzę to one nie chcą być zapłodnione właśnie

•  

@Hrjk:

Takie kobiety nie dość, że mają dziecko którym samotnie się zajmują, szukają miłości, to jeszcze im się dosrywa żałosnymi docinkami

napisz jej że mogła się ruchać z odpowiedzialnym to nie musiałaby teraz szukać xD

@Chcesz_Pomarancze:

napisz jej spierdalaj ode mnie xd

@wiem_wszystko:

A ojciec który spłodził i spierdolił dobrze się bawi i nikt go o to nie szkaluje

Jestem ciekawa czy gdyby facet był samotnym ojcem i szukał żony też byście go tak szkalowali że mógł ruchać właściwą kobietę czy byście mu współczuli a kobiety które by go odrzucały że względu na dziecko byście nazywali dojrzałymi kobietami czy może prędzej p0lkami?

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@BloodyMassacre26: To nie jest czasem tak, że kobieta ma bezpośredni wpływ z kim idzie do łóżka, więc jeżeli potencjalny gość przejawia objawy tego, że spierdoli, to po co z nim szła do łóżka xd? A jeżeli nie znała kogoś na tyle dobrze, że nie była pewna, no to tutaj można ponowić pytanie, na chuj? Cóż nie widziałem by ktoś się czepiał wdów gdzie mężczyzna zmarł. A promil sytuacji gdzie ktoś spierdoli z powodu dzieciaka w np 10 letnim związku też jest jakoś niewielki. Chce ciało szybki numerek to cierp jak wpadnie
      (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

•  

samotne matki za to że są odpowiedzialne i opiekują się dzieckiem

@BloodyMassacre26: A czy odpowiedzialną można nazwać kobietę która dała się zapłodnić nieodpowiedzialnemu facetowi który potem spierdolił??
      To jak to jest, facet musi myśleć za siebie, za dziecko i za kobietę żeby być odpowiedzialnym mężczyzną, a kobieta może sobie rozłożyć nogi byle jakiemu sebie i po poczęciu z miejsca staję się tą odpowiedzialną matką?

•  

Jestem ciekawa czy gdyby facet był samotnym ojcem i szukał żony też byście go tak szkalowali że mógł ruchać właściwą kobietę czy byście mu współczuli a kobiety które by go odrzucały że względu na dziecko byście nazywali dojrzałymi kobietami czy może prędzej p0lkami?

@BloodyMassacre26: w naszym systemie kobieta musiałaby być największą pierdołą, żeby nie dostać opieki.
      Po drugie wykopki szkalują samotne matki, bo widzą kim one są. To są te laski, które w liceum się ruchały, ale nie dały wykopkom. Teraz są zużyte i choć mogłyby dać szanse wykopkom to teraz oni ich nie chcą, bo mają dzieci i są pojebane xD

pokaż spoiler najlepsze jest to, że wykopki myślą, że te madki stały się pojebane od dzieci. Nie, one już takie były wcześniej.

•  

To nie jest czasem tak, że kobieta ma bezpośredni wpływ z kim idzie do łóżka, więc jeżeli potencjalny gość przejawia objawy tego, że spierdoli, to po co z nim szła do łóżka xd?

@coyotmeister: a to nie jest czasem tak, że kobieta wystarczy jak weźmie tabletki i ryzyko zajścia spada do 0,0000000001%? xD

•  

@Lorenzo_von_Matterhorn: To już swoją drogą oczywista oczywistość xD Mi chodziło o to, że nawet jak by znalazła się w tym "0,0000000001%" to przecież nikt jej lufy nie przystawił i jak widziała, że gość jest podejrzany to mogła by powściągnąć kuciapę.

•  

@coyotmeister: są środki wczesnoporonne też.
      Generalnie problem jest taki, że sporo lasek myśli, że jak zrobi gówniaka z chłopem to po pierwsze go usidli a po drugie ten nagle z maczo co rucha nawet psa, bo na drzewo nie ucieka stanie się przykładnym ojcem xD

•  

@BloodyMassacre26: W świecie, w któym to laska wybiera z kim będzie sypiać nie można zrzucać na nią odpowiedzialności za to, że zostaje samotną matką? Najczęściej schemat samotnej matki jest taki, że wybiera wysuszonego wariacika prawilniaka, zgrywającego chojraka przy kolegach żeby takiej zaimponować, porucha a potem spierdala.

No rzeczywiście odpowiedzialność w chuj.

•  

@klapaucius123 stężenie raka wyjebało poza skalę

•  

@BloodyMassacre26: Często bywa tak, że jest to wpadka, facet nie chce mieć gówniaka i proponuje zabieg aborcji (w kraju gdzie jest legalny), loszka się nie zgadza, no to jak ona chce a facet nie to niech wychowuje sama. Co to za chore przekonanie, że jak jest gówniak to muszą być razem choćby nie wiadomo co. Jakieś katolskie podejście.

+: R4vPL
    •  

@BloodyMassacre26: widzę że zaszczypało ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś się tak utarło że w naszym gatunku to kobiety rodzą i to one muszą wybrać swojego samca który zapewni jakieś utrzymanie. Dlatego też w świadomości społeczeństwa samotnie wychowujący ojciec oznacza kobietę która wyparła się urodzonego dziecka lub jakąś przykra historię a nie szybki numerek w kiblu na imprezie.

•  

Generalnie problem jest taki, że sporo lasek myśli, że jak zrobi gówniaka z chłopem to po pierwsze go usidli a po drugie ten nagle z maczo co rucha nawet psa, bo na drzewo nie ucieka stanie się przykładnym ojcem xD

@Lorenzo_von_Matterhorn: Atrakcyjny facet wyrucha i zostawi, na to laski (mające 21 sposobów antykoncepcji, w tym 72 g po) :

źródło: i.pinimg.com

•  

To że ktoś nie chce samotnej matki to spoko, też bym nie ruszyła samotnego ojca

Ale obrażanie samotnych matek jest tak niedojrzałe że mnie skręca

@BloodyMassacre26: nikt jej tu przecież nie obraża z tego względu że jest samotną matką!

OP naśmiewa się z tego że jej zdaniem przypadkowy inny facet powinien czuć się zobowiązany do wychowywania jej dziecka, i to ona obraża mężczyzn, którzy nie mają na to ochotę (a postawę takich mężczyzn przecież rozumiesz - sama twierdzisz że jeśli ktoś nie chce samotnej matki to spoko, też byś nie ruszyła)

Krótko mówiąc, tak naprawdę w swoich poglądach sama zgadzasz się z @klapaucius123 - że oczekiwania dziewczyny są nieracjonalne, ale stajesz po jej stronie bo solidarność jajników (czy inne uczucia) każą Ci jej bronić przed nieistniejącą agresją. Nie dlatego że ma rację, nie dlatego że ktoś ją atakuje, bo nic takiego nie ma tu miejsca - tylko dlatego że coś ewidentnie nie idzie po jej myśli - a jeśli coś nie idzie po myśli kobiety, to znaczy że świat wymaga naprawy, mam rację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Capture.PNG

•  

@BloodyMassacre26: ciekawe że system gloryfikuje matki i samotnego ojca znaleźć który został z dziećmi to prawie jak trafić szóstkę w totka. Więc skończ pieprzyc. Po drugie jak kobieta zostaje z dzieckiem to w 3/4 przypadkach chciała złapać faceta na nie. Więc tu ewidentnie coś nie gra. Druga sprawa że w dobie antykoncepcji to już trochę upośledzenie zaliczyć wpadkę.

•  

@BloodyMassacre26: Wymagasz od faceta żeby był z kobietą która ma dziecko? xD Chyba Cię sra, jeszcze ta roszczeniowa postaw i nazywanie faceta cipą, bo nie chce się wiązać z dzieciatą, pluje na nią.

•  

@klapaucius123: Zawsze największy ból dupy o wychowanie dzieci mają Ci, którzy nie stali nawet koło pierwszego kroku tego procesu xd

+: Nyshak
    •  

@BloodyMassacre26 zupelnie jak z incelami. Są samotni, mają swoje spierdolenie, a i tak szukają miłości. I im sie dosrywa i sie z nich smieje.

Szukają miłości, ale przy okazji określają każdego kto nie chce z nimi być jako niedojrzałego, nieodpowiedzialnego, itd. Widzę tu pewna regułę.

Ludzie nie mogący wejść w relacje romantyczno-seksualna stają sie zgorzkniali, agresywni, zaczynają obwiniać cały świat i innych, nie potrafiac zaakceptować tego, że to oni nie sa już (albo jeszcze) atrakcyjni. No i rodzi się frustracja.

pokaż spoiler Z tą małą różnicą że kobiety mogą chociaż wejść w relacje stricte seksualna, a incele nie, wiec nie mają sie nawet gdzie wyładować i podbić sobie samoocene.

I często to dzieciaki z przelotnych znajomości (osobiscie znam taki przypadek, jest nim moja przyjaciółka z dzieciństwa, która również wychowała sie bez ojca) albo brak sprawdzenia partnera - czy chce dzieci, czy szuka tylko seksu, czy jest opiekuńczy.

A powód dla ktorego mężczyźni nie chca kobiet z dziećmi jest bardzo prosty. Po co facet ma sie pchać w związek w ktorym bedzie numerem dwa albo i trzy? Wyjazd we dwoje na wakacje? Chyba mówiłeś we TROJE! Wypad do knajpy? No ale nie mamy z kim zostawic dziecka. Romantyczny wieczór? Chuj, bo gowniak potrzebuje uwagi. Po co robić sobie problem dodatkowy?

Nie krytykuje tych kobiet za dzieci tylko za sugerowanie innym niedoskonałości, gdzie to one również popełniły błąd. Przedstawiam też jak widzi to facet. Pcha sie w związek w którym będzie wychowywaczem/bankomatem i będzie grał drugie skrzypce.

•  

@klapaucius123: współczuję ze musiałeś z nią rozmawiać xd

•  

Atrakcyjny facet wyrucha i zostawi, na to laski (mające 21 sposobów antykoncepcji, w tym 72 g po) :

@ChrisFella: xD

•  

@Gopnik_BLINone:

Wystarczy poczytać komentarze pod spodem. Pustak, madka..

•  

To nie jest czasem tak, że kobieta ma bezpośredni wpływ z kim idzie do łóżka, więc jeżeli potencjalny gość przejawia objawy tego, że spierdoli, to po co z nim szła do łóżka xd?

@coyotmeister:

Podstawowy błąd ludzi twojego pokroju to znowu obwinianie kobiet.

A po co facet szedł do łóżka z nią skoro wiedział że nie zostanie z nią jeśli ta zajdzie w ciążę? Tak ciężko zwalić konia jak ma się ciśnienie?

Przegrywy non stop płaczą że nje ruchają a mają ciśnienie, może kobiety też mają takie ciśnienie?.facet może sobie ulżyć bez zobowiązań a kobieta już nie może?

•  

A czy odpowiedzialną można nazwać kobietę która dała się zapłodnić nieodpowiedzialnemu facetowi który potem spierdolił??

@Heroina340:

Kolejny który nie myśli

A to tylko kobieta ma myśleć za dwoje ludzi?
      Najpierw piszecie że kobieta ma w życiu łatwiej i lepiej bo faceci ją za wszystko wyręczają ale jak widać tylko w myśleniu kobieta musi wyręczyć faceta xD

•  

świecie, w któym to laska wybiera z kim będzie sypiać nie można zrzucać na nią odpowiedzialności za to, że zostaje samotną matką?

@Analitykzbozejlaski1_-:

Nie, bo odpowiedzialność jest po obu stronach.

•  

Co to za chore przekonanie, że jak jest gówniak to muszą być razem choćby nie wiadomo co. Jakieś katolskie podejście.

@Megawonsz_dziewienc:

Nie muszą być razem jak już mógłby tego dzieciaka ten facet gdzieś zabrać by kobieta miała chwilę dla siebie i niech mu wbije do głowy trochę wartości żeby nie wyrósł na pizdę

•  

że oczekiwania dziewczyny są nieracjonalne, ale stajesz po jej stronie bo solidarność jajników (czy inne uczucia) każą Ci jej bronić przed nieistniejącą agresją

@KEjAf:

Ataki na samotne matki które nie pisały nic o odpowiedzialności niebieskich bywały często wcześniej okazywane, więc stąd mój post

•  

Wymagasz od faceta żeby był z kobietą która ma dziecko? xD

@Bazarnia: nie pierdol mi tu głupot

•  

A po co facet szedł do łóżka z nią skoro wiedział że nie zostanie z nią jeśli ta zajdzie w ciążę? Tak ciężko zwalić konia jak ma się ciśnienie?

@BloodyMassacre26: A czy ty możesz powstrzymać oddawanie moczu przez tydzień?

•  

Z tą małą różnicą że kobiety mogą chociaż wejść w relacje stricte seksualna, a incele nie, wiec nie mają sie nawet gdzie wyładować i podbić sobie samoocene.

@Hrjk:

To tak nie działa

Facet zaliczywszy seks czuje się pewny siebie i doceniony
      A kobieta wykorzystana

Przynajmniej ja tak bym miała

Bo np oczekuje romantycznej relacji a trafiam na zjebow co chcą tylko seksu.

Dla przegrywa to też dobra opcja, cieszyłby się jak szczeniak na widok gumowej kaczki, a ja z kolei czułabym się upokorzona że moja wartość jako człowieka to tylko dupa i cycki i nie zasługuje na miłość tylko na potraktowanie mnie jak worka na spermę.

•  

Chyba mówiłeś we TROJE! Wypad do knajpy? No ale nie mamy z kim zostawic dziecka. Romantyczny wieczór? Chuj, bo gowniak potrzebuje uwagi. Po co robić sobie problem dodatkowy?

@Hrjk: chyba że zaszła w ciążę mając 16 lat, teraz ma 36 , dziecko ma 20 lat więc się wyprowadziło, wtedy z taką kobietą można robić to wszystko( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

czy ty możesz powstrzymać oddawanie moczu przez tydzień?

@ChrisFella:

Nie porównuj oddawania moczu do chęci bzukniecia bo od braku seksu się nie umiera xd

•  

@ChrisFella:

To jeśli facetom to przeszkadza, to kobietom też. A wychodzi na to że facet może sobie ruchać dowoli jak ma potrzebę a kobieta musi zaszyć cipe bo ciąży będzie tylko ona winna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@BloodyMassacre26: Nie czaisz, jak nie zaruchamy i się porządnie zgrzejemy to odczuwamy ból. Można na wiele sposobów się zabezpieczyć. Po też, po fakcie piłka jest po stronie kobiety.

•  

@BloodyMassacre26:

zemu przegrywy to takie debile że obrażają samotne matki za to że są odpowiedzialne i opiekują się dzieckiem a nie wspominają nic o facecie który stchórzył i zwiał po spłodzeniu dziecka? XD

Sama pierdolisz, bo trzeba odróżnić jazdę po kobiecie która po prostu ma dziecko, od gnojenia pustaka który całą męską populacje wrzucił do jednego wora i nazwał ją cipami tylko dlatego, że nikt nie chce jej z potomkiem - i to w jej kierunku są docinki.

+: amadi52
    •  

@BloodyMassacre26: No tak, jak ktoś nie prezentuje twojego toku myślenia to od razu jest człowiekiem nie myślącym, argumentum ad personam.

A to tylko kobieta ma myśleć za dwoje ludzi?

A czy ja coś takiego napisałem? Jak dwoje ludzi decyduje się iść do wyra bez zabezpieczeń to powinni OBOJE kurwa myśleć, bo mogą powołać na świat kogoś kto wcale się na świat nie pcha.

Zauważ że nikt nie przypierdala się do wdów, które szukają partnera, bo one zazwyczaj planowały dziecko, wybierając mądrego i świadomego faceta, który niestety umarł/zginął.

Ani trochę się to nie ma do stereotypowej p0lki która po alko poszła do samochodu typa którego znała kilka godzin/dni/tygodni i popuscila mu szpary bez żadnego środka anty, a teraz szuka bankomatu żeby dokładał się do wychowania kaszojada którego nieodpowiedzialnie splodzila z nie odpowiedzialnym facetem. Miałem taki przypadek w rodzinie i wiem jakim typem człowieka była kobieta która zaliczyła wpadnę na imprezie, z kolesiem który od początku nadawał się pod sklep pić z menelami, a nie do wychowania dziecka.

•  

@klapaucius123: XD czemu faceta ma obchodzić nie jego dziecko? Jak one mogą tak bezczelnie poszukiwać beciaków po tym jak się wyszalały za młodu - wciskać im nie swoje dzieci i jeszcze pewnie oczekiwac od nich wsparcia materialnego co? XD

Szczyt wyrachowania.

•  

@Bazarnia:

To wynik odrzucenia. Przegrywy tak samo obrażają wszystkie kobiety od suk bo wolą ciekawszych mężczyzn przez co taki przegryw jest całe życie sam.

•  

@BloodyMassacre26: Sram na to czego to jest wynik, sam nie zaliczam się do żadnej z grup. Laska ciśnie uogólniając, Ty ją bronisz. Twój argument to "bo przerywy" coś tam.

•  

Ani trochę się to nie ma do stereotypowej p0lki która po alko poszła do samochodu typa którego znała kilka godzin/dni/tygodni i popuscila mu szpary bez żadnego środka anty, a teraz szuka bankomatu żeby dokładał się do wychowania kaszojada którego nieodpowiedzialnie splodzila z nie odpowiedzialnym facetem. Miałem taki przypadek w rodzinie i wiem jakim typem człowieka była kobieta która zaliczyła wpadnę na imprezie, z kolesiem który od początku nadawał się pod sklep pić z menelami, a nie do wychowania dziecka.

@Heroina340:

A nie uważasz że może być tak że uwaga - byli razem kilka lat i dopiero po spłodzeniu dziecka facet uciekł bo ciąża kobiety i jej hormony a więc humorki dały mu się we znaki, bądź zaszla w ciążę z partnerem wieloletnim a on przez te ciążę nie mógł uprawiać z nią seksu więc poszedł na dziwki, ona się dowiedziała, rozstała się z nim i nie chciała mu wybaczyć?

•  

Żeby oszczędzić sobie dramatów mam w opisie info. o tym, że nie interesują mnie samotne mamy chyba, że są wdowami lub rodziną zastępczą. To nie jest kwestia odpowiedzialności lub dojrzałości tylko zwykłej higieny. Nie mam ochoty raz w tygodniu spotykać się z biologicznym ojcem wydając mu dzieciaki na weekendowy spacer, nie chcę ponosić odpowiedzialności za czyjeś niedojrzałe decyzje prokreacyjne. Jak dla mnie takie kobiety powinny zająć się wychowaniem gowniaka i wracać na rynek kiedy młode będą pełnoletnie i tyle w temacie. Zresztą już sam fakt, że facet na wstępie odrzuca samotne matki świadczy o jakiegoś rodzaju uczciwych zamiarach. Gdyby zależało mi wyłącznie na seksowaniu jednorazowym to miałbym głęboko w dupie to czy jakaś loszka ma dzieciaka. Patrzyłbym wyłącznie na walor estetyczny i bzikał mamuśki. Zresztą są one bardzo łatwym targetem dla seryjnych jednorazowych bzykaczy ;) Potem wyłazi z nich frustracja bo kilka razy oddały się w nadziei na pozyskanie beta bankomatu , a amant po pierwszej nocce nigdy więcej już nie zadzwonił . Jestem z natury romantykiem więc dla samotnych matek mówię stanowcze nie bo poprostu wiem, że przy którejś kolejnej mogłaby mnie trafić strzała amora i wylądował bym w gównianym układzie.

•  

@klapaucius123: jeśli facet, który nie chce czyjegoś bombelka, jest nieodpowiedzialny, to co można powiedzieć o ojcu, który uciekł i o kobiecie, która puściła się z typem, który uciekł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@BloodyMassacre26 z takimi samotnymi matkami zwłaszcza w tak młodym wieku to tak jest zaszalała bez gumy z #chad a teraz szuka typa który będzie sponsorował, bo ona nie może pracować przecież no bo bombelek, najgorsze jest to że w takim układzie to dziecko jest najbardziej poszkodowane, bo się będzie w takiej patologii wychowywać i to jest smutne

•  

@BloodyMassacre26: Jak widać ciśnienie nie takie duże jak większość kobiet poluje na topke mężczyzn. Same sobie zgotowały taki los, bo jeden klucz otwierający każdy zamek jest zajebisty, ale zamek otwarty każdym kluczem jest słaby. Dopóki przeciętny facet nie będzie miał takich samych możliwości inicjacji seksualnej jak przeciętna kobieta, to niestety ona będzie tą bardziej odpowiedzialną. Sorry życie jest brutalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

•  

@BloodyMassacre26: Jasne, tylko mało prawdopodobne. Aczkolwiek mogło tak być...

... Tylko jak dotąd nigdy się z taką sytuacją nie spotkałem, za to panienek które albo puściły się na imprezie, albo z typem którego znała kilka dni(praca w PL, albo jeszcze częściej za granicą), albo z typkiem który na obiecywał chuj wie czego a potem spierdolił znam lub kojarzę... Kilkanascie
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@BloodyMassacre26: W praktyce jakoś się to nie sprawdza i kobiety i tak mają pod tym względem prościej bo prędzej czy później znajduje się facet, który zajmuje się takim nieswoim dzieckiem. To kobieta powinna bardziej być uważna bo to ona ma więcej do stracenia, gdy zajdzie w ciąże, zwłaszcza w młodym wikeu.

•  

@coyotmeister: skoro życie jest brutalne to powiedz to przegrywom że muszą zaakceptować fakt że żadna zdrowa ich nie chce.

Powodzenia z bólem dupy takich przegrywow

•  

@Heroina340:

Nie wrzucaj do jednego worka szmat co się puściły na imprezie z dziewczynami które się zakochały w kolesiu który im coś na obiecywał...

•  

@Analitykzbozejlaski1_-:

Czyli pozwalasz facetom być mniej odpowiedzialnymi bo po co skoro baba musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@BloodyMassacre26: Mnie to nie obchodzi to po 1, a skoro zmieniłaś temat to sprawę uważam za wyjaśnioną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@BloodyMassacre26: Szkoda że zazwyczaj te które się zakochują zakochują się w tych samych kolesiach z którymi puszczają się szmaty na imprezach.

•  

@Heroina340: może dlatego że są mniej zawistni, mniej zaborczy niż przegrywy i nie mają pierdolca na punkcie dziewictwa

•  

@BloodyMassacre26: Koleś któy im coś naobiecywał ostatecznie daje jej tyle co nic, czyli tyle co taki typowy opisywany przez ludzi tu obecnych przegryw

•  

@BloodyMassacre26: Aaa, czyli między chadami ruchaczami zostawiającymi biedne naiwne panny z brzuchem, a mizoginistycznymi przegrywami z portalu wypok.peel nie ma nic? Żadnych normalnych facetów którzy by po prostu chcieli mieć za żonę normalną kobietę która nie puszczała się na prawo i lewo z typami po których na pierwszy rzut oka widać że się kurwa nie nadają do związku i do wychowywania potomstwa, bo pierdolą się jak króliki z kim i gdzie popadnie? Proszę cię..

•  

@BloodyMassacre26: Nie jeden chuj bo laska wolałaby właśnie przespać się z takim prawilniakiem przystojniakiem i być porzuconą niż związać się z kimś normalnym, kimś kto jest przez takie postrzegany jako ciepła klucha. Niejednokrotnie słuchałem rozmów dziewczyn, koleżanek etc. na temat facetów, i pamiętam, że o niektórych mówiły że jest obleśny. Myślałem, że się nie myje, czy jest jakiś perwersyjny, ale wiesz co? Okazało się, że jest po prostu mało atrakcyjny z twarzy, nawet jeżeli dba o siebie, myje się, fryzurę i nie boi się deodorantu co wg. wielu wykopków tutaj wystarczy, żeby ruchać laski ¯\_(ツ)_/¯

•  

Nie jeden chuj bo laska wolałaby właśnie przespać się z takim prawilniakiem przystojniakiem i być porzuconą niż związać się z kimś normalnym, kimś kto jest przez takie postrzegany jako ciepła klucha. Niejednokrotnie słuchałem rozmów dziewczyn, koleżanek etc. na temat facetów,

@Analitykzbozejlaski1_-:

I dlatego na tej podstawie, swoich paru koleżanek, uważasz że wiesz jakie są wszystkie kobiety nawet te których nie znasz osobiście bo gadasz z nimi przez neta...

•  

@BloodyMassacre26: Obracałem się w wielu środowiskach i miałem do czynienia z wieloma kobietami i jedyne co ich różni to to, że jedne mniej drugie bardziej umeijętnie ukrywają swoją degustację ludźmi mało atrakcyjnymi.