Wpis z mikrobloga

W Polsce serio jest taka bieda, że ludzie uznają #mcdonalds i jakąś kanapkę w niej serwowaną za prestiż? Od jakiegoś już czasu widzę wpisy pełne zdjęć, rachunków i selfie z jakąś #!$%@? kanapką drwala i zdumiewa mnie o co tutaj chodzi, co to za hajp? A może to smog uderzył za bardzo do głowy i ludziom coś się poprzestawiało? Pytam poważnie. Mam wrażenie, że ten temat to jakaś zmasowana zarzutka jak z tramwajami we #wroclaw
#pytanie #polska
  • 17
@PROponujek Mnie nawet nie chodzi o kwestię stołowania się w maku, gdzie te kanapki mają konsystencję kartonu. Gdybym był podstawiony pod ścianą, nie mial totalnie żadnej alternatywy, a po drugiej stronie stałby McDonald, to na szybko opcja by pewnie przeszła. Jednak, dla mnie niepojęty jest fakt, że ludzie zamawiają sobie to żarcie specjalnie do domu, robią fotosesje, recenzje lub jakieś diety w oparciu o te masowe żarcie z dumą jakby to był
@etegru
@budus2
Ok, to musi być to w takim razie jakiś zmasowany fenomen, o gustach smaku się podobno nie dyskutuje xD

@zosiasamosia1 ale mnie nie chodzi o koszt, bo nawet nie znam dokładnej ceny. Dla mnie po prostu taka hurtowa produkcja oparta o najtańsze i najniższego sortu składniki odpycha i stąd te zdziwienie. Jak wspomniałem wcześniej, na zapchanie się z braku totalnej alternatywy to jeszcze przejdzie taka opcja raz na "ruski rok".
Tak was czytam z tym narzekaniem, to mam przed oczami obraz takiego wasacza Janusza, ktory, chocbys nie wiem co mu gdziekolwiek podal w jakiejkolwiek restauracji, on zawsze podsumuje, ze najlepsze jest DOMOWE.

To zarcie jest napakowane konserwatami i polepszaczami smaku, nie ma fizycznie mozliwosci zeby to nie bylo smaczne.
to jest dobre bo #!$%@? chemia.


@zosiasamosia1 To w takim razie powyższe porównanie @budus2 z czipsami i colą miałoby sens. Ciekaw jedynie jestem ile osób zajada się w taki sposób świadomie, a ile ma #!$%@? co im przechodzi przez gardło.

A jak chce zjeść gówno to jem momburgera za 8 Ziko xd


Nie mam totalnie pojęcia, co to jest :D
@budus2 Dzbanie jeden, zaznaczyłem na początku że pytam z czystej ciekawości i nie mam tu zamiaru robić żadnej gównoburzy :D Poważnie, nie rozumiem zamieszania w okół tej kanapki i chyba to zrozumiałe skoro nie patrzę na to od wewnątrz. Skoro pytanie dotyczy Polski to chyba #!$%@? logiczne, że nie mieszkam w kraju i nie mam perspektywy ()
kto daje #!$%@? o to co kto lubi jeść xD


@budus2 No jak nie dajesz #!$%@?, to wykradaj z koryta nawet i paszę dla świń. Nie moja sprawa co tam wkładasz do japy, ale dobrze ci idzie w informowaniu o waszych tubylczych popędach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adaskowro Taak, ogromny ze mnie freethinker. Za brak znajomości cen cebuli w tesco odznaczony zostałem piątym stopniem wtajemniczenia wolnomularskiego. Diluj z