Wpis z mikrobloga

Gardzę spermiarzami, na roku mam gościa dla którego nie ma dnia jeśli nie zacznie płakać jaki jest #!$%@?, nie ma dziewczyny itp ,, Wy chłopaki macie fajnie, ja taki brzydki nikogo nie mam" Kurde ja też nawet za rękę nie potrzymałem ale mam choć troszeczkę godności by na dzień dobry o tym nie gadać.
Dlaczego jest spermiarzem, bo gdy tylko np. jakaś laska wypije kawę ten błaga ją prawie na kolanach by mógł wyrzucić jej kubek po kawie, ostatnio prosił jedną 5 razy w ciągu 10 min ,,rozmowy,, aż się ulitowała i pozwoliła
Oczywiście gdy tylko jakaś przyjdzie i nie ma na korytarzu wolnego krzesła wstaje i podsuwa jej, ten smutek w jego oczach gdy pogardzi krzesłem i pójdzie do psiapsiół.
Zarywa nawet do takiej Gruuuuuuuuubej, rudej, garbatej, Marty z głosem jakby miała kluche( nie żartuje pełen pakiet)
Chwali jej tatuaż motylka na kostce, że ładny a nóżka piękna
Żaden człowiek rozumny nie powinien mieć za złe ,że Kobieta, Karyna, p0lka takie coś wykorzystuje.
To my musimy się zmienić przestać dawać, dawać i dawać ale zacząć wymagać, czegokolwiek, przestać idealizować żeńskie narządy rozrodcze i też wytykać im wady. Zdrady nazywać zdradami a nie przygodami, przyjmowanie nie swojego dziecka nie jest bohaterstwem tylko frajerstwem, wytykać palcami laski które chwalą się że były z murzynem albo arabem, byłaś na erazmusie ? jesteś wybrakowana, nie chcę dziewczyny w której był hiszpan. Oberwie się zapewne niewinnym, ale ilu facetom obrywa się przez ten już od lat 90 nieaktywny mit ,że każdy facet to #!$%@? i babiarz.
A propo tego gościa na początku
Wpojono mu przez wychowanie ,że w stosunku do kobiety musi występować program ,,księżniczka,,
Nawet mi go nie żal mam nadzieje rzuci te studia i przestane kompromitować męskie przedstawicielstwo.
Tacy ludzie sprawiają ,że coraz bardziej wypłukuje się z emocji ,na zewnątrz mogę być śmieszkiem ale wewnątrz czątka mnie umiera.

#przegryw #spermiarzalert #frajer #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 7
wytykać im wady. Zdrady nazywać zdradami a nie przygodami, przyjmowanie nie swojego dziecka nie jest bohaterstwem tylko frajerstwem, wytykać palcami laski które chwalą się że były z murzynem albo arabem, byłaś na erazmusie ? jesteś wybrakowana


@Dykto: Jak śmiesz ty mizoginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)