•  

  Jeden ze znajomych wysyła mi często śmieszne, zboczone filmiki które sam od kogoś dostaje. Ale dzisiaj to co co wysłał to mnie wjebało w ziemie.
  Typ(jakiś latynos) siedzi na ziemi i grożą mu klamka. Następnie kopie sobie grób po czym leżąc w nim zostaje zabity maczetą. A na końcu zostaje odcieta mu głowa.
  Najbardziej pojebana rzecz jaką widziałem. I kurwa tylu róznych refleksjii dawno nie miałem.
  Sam pracowałem z typem który miał akcje z nożami(z resztą gdy powiedziałem szefowy żeby mi go nie dawał na robote zaczną mi wypisywać że połamie mi ręce) i teraz uświadamiam sobie jak ludzie mogą mieć najebane. W Berlinie jak mieszkałem nieraz słyszałem pojebane historie np: polak na dyskotece pokłocił się z 3 arabami, więc poprosił dwóch rodaków o pomoc a arabusy jak to oni zaraz ekipe 20 zebrali więc typy śpierdalali ale jeden dostał kose w plecy od tak, albo jak arabi lub murzynii nielegalnie przebywający nawet za400-500€ mogą odjebać kogoś za Ciebie.
  Dla niektórych Twoje życie jest nic nie warte i bez wyrzutów sumienia może Cie odjebać bo źle się na niego spojrzałeś lub dla marnych pieniędzy.
  Jebać ten świat jak to nawiną 2PAC #niewiemjaktootagowac #przestepczosc #kryminalne

  źródło: Screenshot_2019-12-01-22-23-39.png 18+

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @PatoSiwy: dzicz z Ameryki Południowej albo Meksyku

  •  

   @PatoSiwy: zmien kolegow, srodowisko.

  •  

   @PatoSiwy: Ojej, to ty taki trochę prawiczek w internecie :3

   Brazole to różne rzeczy robią, jest taki filmik śmieszny co typowi dłonie obcięli i zdarli twarz, leży na ziemi a oni go nożem do tapet tną

  •  

   @zartos: oho zimna jednostka.
   Haha śmieszne kogoś zabijają najbrutalniej jak mogą, widzicie to? haha ale beka.
   wykurwiaj debilu

  •  

   @zartos: nie aż taki prawiczek bo widziałem wiele pojebanych rzeczy i wiedziałem że takie filmy są ale jakoś nie korciło mnie żeby na siłe szukać.

  •  

   @Perkele93: No właśnie z latynosami lub arabami najczęściej tego typu filmy lub inne pojebane można znaleźć.

  •  

   @PatoSiwy: zajrzyj na Hardy na Sadisticu

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @PatoSiwy: widziałem gifa jak typa rozjechali czołgiem gdzieś w Afganistanie czy tych rejonach, miał skute nogi i ręce, od tego czasu nie wchodzę na tego typu content

  •  

   @taktylko: można tego od groma znaleźć w moment na takich stronach min jak piszą @Kozie_Uho: @Student_AWAS: , niby ciekawy tego jestem ale jakoś blokuje siebie i tak jak Ty wole sobie odpuścić oglądanie tego typu rzeczy...

  •  

   @Perkele93: @Tankelele: @Kozie_Uho: @Student_AWAS: @patusiacipusia: @taktylko: Pomyśleć że na jak byłem w gimbazie i przez bt na telefony latał pornol ze srającymi typeskami sobie do mordy, już się myślało że nic bardziej zjebanego się nie zobaczy... Cytując klasyka: "otóż nie"

  •  

   @PatoSiwy: u nas w gimbazie przesyłali sobie rosyjską sekcję zwłok

  •  

   @Perkele93: zapomniałe mo tym, u nas też latała słynna "rosyjska sekcjia zwłok"

  •  

   @PatoSiwy: ma ktoś link do tego? Chętnie bym obejrzal

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @PatoSiwy: Ja po zobaczeniu w gimbazie filmiku który w necie latał pod nazwą 3guys1hammer dałem sobie całkowity spokój z takimi ryjącymi banie filmikami.

  •  

   @PatoSiwy: rok 2019 wykopki odkrywaja ze swiat to nie jest takie fajne i kolorowe miejsce xD

  •  

   @PatoSiwy: W sumie to jest bardzo ciekawy temat i to jak na przestrzeni lat reaguje na takie filmy, dobre kilka lat temu potrafiłem trzaskać sobie maratony filmów z egzekucji gdzie ucinają ludziom wszystko co popadnie, dekapitacje, cięcie ludzi na organy gdzieś w lesie w afryce, kończąc na wycinaniu ludziom serc na żywca, egzekucji całej rodziny gdzie każdy z domowników obserwuje jak ucinają głowe najpierw najmłodszemu dzieciakowi, później starszemu, matce i na koniec ojciec. Można wymieniać tak bez końca, jednak najciekawsze jest to dlaczego w ogóle ludzie oglądają dobrowolnie takie rzeczy. Wydaje mi się że ludzie mają jakąś wrodzoną fascynacje śmiercią i to jak wygląda ona przez strach przed nią(?) popatrzcie na egzekucje w XVIII wieku gdzie rodziny zbierały się na placu aby zobaczyć jak ucinają głowe jakiemuś typowi posądzony o bóg wie co ( ͡º ͜ʖ͡º) albo palenie ludzi na stosie w średniowieczu gdzie zbierał się cały gród aby tylko obejrzeć jak palą kobiete posądzoną o czary XD aktualnie jak tylko widze że jakiś znajomy wysłał mi film gdzie po minaturce widać ze to jakieś chore gówno z kolejną egzekucją to nawet nie odtwarzam i spamuje czat aby nie widzieć tej miniaturki na samym dole czatu XD nie potrafie już jak kiedyś "śmiać" się z takich filmów, albo oglądać bez przejęcia się bo zaraz myśle o mozliwych scenariuszach dlaczego ten typ umarł, jakie było tło tego wszystkiego, czy rodzina tego zabitego typa wie o tym filmie itp. no kurwa nie mogę już takich rzeczy oglądać, strasznie to działa na moją psychike

   Ludzie mają wrodzoną ciekawość do obserowania "ostatnich sekund" a to co wysłałeś na górze we wpisie to na 99% porachunki brazylijskich kartelów narkotykowych (sam nawet gość z miniaturki wygląda podejrzanie, tęgi w barach mężczyzna ze złotym łańcuchem, na 70% gangus) Przypominam że Brazylia tak, tylko ten jeden kraj XDD to ponad połowa wszystkich światowych morderstw. Najnowsze dane mówią że na 100 tys mieszkańców 30-35 osób jest mordowanych, w Polsce dla porównania na 100 tys mieszkanców jest 0.7 morderstw. Tam na ulicach dosyć częstem widokiem są przejazdy konwojów wojskowych które posyła się do walki z kartelami, ponieważ nie można liczyć na policje gdyż jest w całości skorumpowana przez narkosów. W tamtym roku bodajże prezydent Brazylii wprowadził prawo, które pozwala Policjantom używania broni palnej bez ryzyka bycia osądzonym o nieuzasadnione nadużycie sił itp. co oznacza że w razie zagrożenia policjant może natychmiast oddać strzał do gangusa i nie trafi o to przed sąd. (w Polsce za nadużycie sił funkcjonariusz trafia przed sąd, w Brazylii nic mu nie robią nawet za zabicie) więc kartele narkotykowe niejednokrotnie opłacają funkcjonariuszy aby np. odstrzelili jakiegoś człowieka co zagraża ich interesom bo ma immunitet jako policjant, w razie czego powie że ten facet wyciągnął nóż więc zastrzelił go w obronie koniecznej no nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) a tymczasem kartele narkotykowe prześcigają się w coraz to bardziej wymyślnych sposobach na uśmiercanie przeciwników "ku przestrodze" aby nie mieszać się w ich interesy. Raz widziałem filmik jak młodemu typowi obcięli dłonie i język a następnie puścili go do domu, ponieważ wygadał jakieś rzeczy które wiedział o ich handlu narkotykami, więc obcięli mu ręcę aby nie mógł pisać ani gadać nawet na migi i język aby nigdy w życiu już niczego nie powiedział... taka nauczka.

   Brazylia i Meksyk to chore kraje rządzone przez gangusów, to naprawde dwa jedyne kraje na świecie które nie chciałbym zwiedzić nawet za darmo. Za gówniaka naoglądałem się tyle filmów stamtąd że do dzisiaj myśle o niektórych kadrach z filmów.

   źródło: metrocosm.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h