•  

  Zwracam uwagę na głębszą analizę tego co srawek mówi i co z tego wynika. Wrzucę jeden fakt.
  Jasno i wyraźnie już chyba każdy ma rozwiane wątpliwości co do tego że kontrolują ul. szkolną 17 i wcale z tym nawet się nie kryją. Jak ktoś nie wiedział to ma po raz n-ty potwierdzenia w sytuacji w której pojawia się nowa osoba i zbliża do majora to dowiedzieliśmy się teraz, ze srawek daje jej kredyt zaufania i została ona nawet zaakceptowana przez "pawła z warszawy" . Czyli jawnie mamy tu przyznanie się do tego o czym doskonale wiedzą stali widzowie, wspomnianej już KONTROLI nad Szkolną. Paweł nagle i srawek i meksyk się uaktywnił i musieli "zaakceptować" tą Monikę, która się pojawiła na Szkolnej a srawek mówi, że Monika może mieć na majora pozytywny wpływ itd. ( https://www.youtube.com/watch?v=hg5u9U_4yJk )
  #policja przy okazji zajmowania się zgłoszeniem majora z art. 207KK powinna się zająć tym tematem głębiej. Te osoby wspólnie i w porozumieniu z Suchodolskim odpowiadają za jego znęcanie się nad Kononowiczem. Srawek w filmie z chyba wczoraj także czule niemal o "wojtku" się wypowiada ale o Kononowiczu "Knur jajcaty" itd. Znają dokładnie sytuację i to jak major znęca się nad Kononowiczem i nie próbowali nic z tym zrobić, wręcz w całości odpowiadają za to bo oni do tej aktualnej sytuacji doprowadzili i go w tym wspierają. Nawet jak to wynika z ich ignorancji to według mnie nawet jak nie teraz to w jakiejś przyszłości odpowiedzą prawnie za sytuację do której doprowadzili a być może gorszą do której doprowadzą swoimi knuciami i urojeniami. Podejrzewam, ze na ich korzyść może przemawiać jak u mieszkańców szkolnej art. 31KK ponieważ prawdopodobnie i jeden i drugi ma jakieś poważne zaburzenia psychiczne ale jestem absolutnie przekonany, że współodpowiadają za sytuację a wręcz wynikła ona w wyniku szeregu ich działań.
  Jak pojawia się ktoś z zewnątrz, to mobilizacja i muszą na to pozwolić i mamy analizowanie czy to będzie dobre dla Wojtka (majora) czy może nie będzie ale jak skrajnie destrukcyjny wpływ na Kononowicza ma ten kryminalista major to tutaj przyklaskują bo to ich przecież cieszy.
  Pomijam to, że wiedzieli od początku prawdopodobnie o ćpaniu nitro przez majora w lesie a dopiero jak sprawa wyszła na jaw to zaczęli udawane takie akcje robić jak ten "paweł" że niby coś chcą mu pomóc a wiemy że to nie miało żadnego sensu i jedynie byłą to próba jakiegoś PRu wśród widzów, zeby ukryć prawdziwe intencje chorego człowieka, który próbuje wraz z drugim chorym człowiekiem nadal kontrolować życie na Szkolnej 17.
  [capslock on] SKORO W ZASADZIE MAMY PRZYZNANIE SIĘ DO KONTROLI SYTUACJI I ŻYCIA NA SZKOLNEJ TO MAMY IDĄCĄ ZA TYM PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO SIĘ TAM DZIEJE I MOŻE PRZYDARZYĆ [capslock OFF]

  Ten wątek mam nadzieję, ze służby same z siebie zbadają a dochodzi do tego nawet ewentualne zaniechanie dzielnicowego i pracowników MOPRU (chociaż być może to wezwanie z 207KK to ich sprawa) a w takim wypadku to może też być sprawa dla BSW Policji i jakiejś kontroli wewnętrznej bo sytuacja jest ewidentna i wcześniej z Nerem i kilka innych przykładów już było... a ewentualnie zacznę spisywać dowody na szkodliwe działanie, krycie przestępstw, podżeganie i współodpowiedzialność za to się działo, dzieje i może przydażyć tych dwóch niebezpiecznych ludzi roszczących sobie prawo do tego, żeby np. major znęcał się nad upośledzonym gospodarzem Kononowiczem i pewnie się kiedyś przyda...

  #kononowicz upośledzony człowiek gnębiony przez #suchodolski z pełnym wsparciem i akceptacją osób go kontrolujących, które doprowadziły przez 2 lata do tego, że szkolna17 to #patostreamy

  •  

   @adik75: młyny sprawiedliwości mielą powoli, przyjdzie czas na oblecha

  •  

   @adik75: nic dodać nic ująć - ale niezapominajmy że to wszystko fiksja i wcześniej było ustalone.......

  •  

   @adik75: BSW takimi pierdolami się nie zajmuje, a służby i wszelkie mopsy mają wywalone jaja dopóki nie stanie się jakaś tragedia. Tak naprawdę to tylko zainteresowanie mediów coś może dać tak jak w przypadku tucznika z Torunia. Wtedy ćpun i ta banda ludzkich odpadów zza jego plecami zostanie rozjechala przez tryby urzędnicze. Mark my words

  •  

   @adik75: szanuje za tak długi tekst

  •  

   @parowamajora: Ale jasno z logiki jego wypowiedzi wynika, że skoro musiał zaakceptować i dać kredyt zaufania Monice to AKCEPTUJE i także pozwala np. na przemoc Majora wobec grubego bo czy ktoś słyszał, żeby jakiekolwiek jeden z tych dwóch chorych ludzi próbował czynić żeby ochronić Kononowicza przed Majorem? Nie... Zaakceptowali. Jedynie jak majorowi zagrażał Janek RODO, czy była poważna kłótnia to wtedy w kilka godzin kleszcz z Warszawy jest na miejscu bo krzywdy ćpuna nie akceptuja i wtedy interweniują... Jak Mają podejrzenia, że jakaś Monika mogłąby mieć wobec ćpuna jakieś złe zamiary to gorąco się im zrobiło i wszyscy z nią już gadali, meksyk szpiegował, nawet pawełek rozmomy przeprowadzał.... Odpowiadają w pełni za to co się dzieje bo kontrolują sytuację, czyli są sprawcami także zła jakie tam się dzieje co jest oczywiste ale wiele juz dowodów takich w sensie procesowym na to jest.

  •  

   @Sagitarius: Ja wiem, ale przyda się spisanie takich dowodów na moment jak BSW będzie miało coś robić bo najwyraźniej dzielnicowemu się nie chce a powinien zamiast szkodzić to zadziałać. Z Nerem też według ćpuna, powiedział żeby go nie nagrywać bo ludzie piszą donosy... Teraz zgodnie z tą białostocką logiką może powiedzieć (o ile już nie powiedział) żeby nie nagrywać kłótni/ rękoczynów... jeśli tak to być może ktoś się tam nie nadaje do swojej pracy.

  •  

   @adik75: Dokładnie ten temat wałkuję kilka dobrych miesięcy na tagu. Lateksy to coś więcej niż jakiś fanatyczny krąg adoracji Majora. To przede wszystkim zorganizowana grupa mająca na celu eksploatować Konona. Bo do tego się sprowadza. A, że każdemu lateksowi potężny Warmianin wyrządził jakąś krzywdę (często z uzasadnionej podejrzliwości Konona). Jest ciche przyzwolenie na to, by Konona gnębić, trzymać w ryzach i jednocześnie cisnać z niego jak największy pieniądz. Oczywiście główny bohater uniwersum za kare musi być poszkodowany dostając jedynie ochłapy.
   Ja pierwszy pisałem o tym wskazując na to, że jeśli Konon się przekręci Pierwszymi osobami którzy za to odpowiedzą będą Sławek z Pawełkiem z Warszawy.
   Jest to przykre co ci panowie robią wykorzystując w tym celu Majora.
   Dlatego jedyną opcją która może uratować nasze stare dobre uniwersum jest rozwód boży. Niech lateksy biorą Majora do Krakowa czy do Bielska a Kononona zostawią nam w spokoju.
   Teraz nikt nie ma złudzeń co do tego, że Konon wcale nie chce nagrywać tylko tyle co nie może, co mu terror lateksowy nie pozwala. Od czasu kiedy Sławek ma focha na Konona dziwnym trafem wg niego Konon nie chce nagrywać. Wydaję mi się, że lateksowy terror nie pozwala.
   Też kiedyś pisałem, że jeśli realnie staroszkolni chcieli by przejąć Knura musimy być zorganizowani jak lateksy. Niestety morale są za słabe i wolimy obserwować biernie sytuacje. Tylko, żeby nie było za późno.
   Dziś niestety trzeba ingerować w szkolną, bo jeśli pozostaniemy bierni to dobrej przyszłości nie wróżę.
   Można o Kononie mówić sporo złych rzeczy. Moim zdaniem nie zasłużył sobie na takie traktowanie. A większość donosów które BIO wystosowało na niegodnych, bandyckich ludzi okazało się, że są jak najbardziej zasadne.
   Może być tak pomóc prezydentowi. Sam z Fiodorem przy tak zorganizowanej grupie jacy są lateksi wiele oni nie zdziałają.
   Ale jeśli się zorganizujemy, zawsze jest to jakaś siła oporu z którą trzeba się liczyć.

  •  

   @adik75: @Towarzysz_Sobaka:
   Tylko Kononowicz mógłby to wszystko rozwiązać i to dwoma łatwymi ruchami: dziękując Majorowi za pobyt i biorąc (chętnego) do współpracy Niemca. Miałby spokój, dostatek oraz generowałby interesujące wypowiedzi jak w 2015. Ale widocznie jest głupi, leniwy, boi się albo mu tak dobrze. Jak powiedział filozof podlaski Profesor Tomasz, Kononowicz jest swoim największym wrogiem (nie lateksy).

  •  

   @Towarzysz_Sobaka:
   @adik75: ciekawe wywody tylko że i tak z tego nic nie będzie. Dlaczego?
   1. Bo miłość Konona do Majora jest zbyt wielka.
   Konon może bardzo łatwo zrobić porządek na Szkolnej i pogonić to całe towarzystwo. Dlaczego tego nie robi?
   2. Bo jak powiedział pomnikarz: Kononowicza interesują tylko pieniądze.
   Osobiście nie wierzę w to że nic nie robi bo się boi. Raczej chodzi tu o to że toleruje Pawełka i Sławka dlatego że może jeszcze będzie miał z nich jakieś korzyści finansowe, może uda mu się coś z nich wycisnąć przy ich wizycie w Belwederze.
   Takie moje zdanie.

  •  

   Illuminaci ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @Towarzysz_Sobaka: morale nie są słabe, brak impulsu takiego jak kierują sie latexy czyli kasa, oni idą po trupach żeby dostać kawałek ziemi

  •  

   Osobiście nie wierzę w to że nic nie robi bo się boi. Raczej chodzi tu o to że toleruje Pawełka i Sławka dlatego że może jeszcze będzie miał z nich jakieś korzyści finansowe, może uda mu się coś z nich wycisnąć przy ich wizycie w Belwederze.

   @Towarzysz_Sobaka: Mozna nawysylać listów w których opiszemy działania rudego geja do konona , zbliża się sezon zimowy , więc moze wróci niemiecki. Monika to atencjuszka i na pewno zadnych powaznych zamiarów wobek majora nie ma. Ksiegowa tez raczej nie jest. Ale jej wizyty to szansa na usuniecie nitroszczura z belwederu. Trzeba by go wyziwc do krakowa , i sprowadzic janka , on jest o wile lepszym kompanem dla prezydenta niz agresywny strus.

  •  

   @Uberpartnerflota: czegoś takiego na pewno nie będzie.
   Myślisz że ta kobieta byłaby zdolna bezdomnego ćpuna któremu któremu kolana się nie zginają od tego przepału przygarnąć do siebie? Nie wydaje mnie się.
   Do tego oni się na listy nie nabierają już i rzadko czytają na wizji, listy otwierają tylko po to żeby sprawdzić czy jakiejś gotówki tam nie ma.
   Jan Rodo nigdy na Szkolnej nie zamieszka, Konon miał już okazję go zostawić u siebie i tego nie zrobił.
   Co do pomnikarza to wcale mu nie po drodze na Szkolną gdy rządzi tam lateksowa szajka.
   Moim zdaniem żadne działania powyższe nie mają sensu.
   Żeby coś z tym zrobić musiałby ktoś być tam na miejscu, zyskać ich zaufanie, a ich zaufanie można zyskać tylko podlewając ich gotówką i prezentami w postaci laptopa czy kamery.
   Do tego jeszcze trzeba by na stałe pogonić menela żeby tak na poważnie nie miał tam wstępu.
   Na obecną chwilę jest to zbyt skomplikowane żeby komuś chciało się z tym walczyć.

  •  

   @dizel81: Do siebie nie musi go przygarnąć wystarczy go wysłać na kilka dni do hotelu w Krakowie i nakręcić prezydenta. Policja też powinna stanać na wysokości zadania , materiał dowodowy jest , zgłoszenie równierz. Można bardzo sprawnie usunąc szczura z belwederu i to w świetle prawa. Sytuacja tam jest toksyczna , knur to dwulicowa menda ale to nie oznacza ze ma wegetowac przy boku niestabilnego emocjonalnie narkusa. Jak sie za dziąślaka prokuratura weźmie to lateksowa banda go nie uchroni przed eksmisja. Gorzej ze taka sytuacja moze odbic sie na kononie.

  •  

   @Uberpartnerflota: Jak pisałem wyżej z usunięciem Majora Konon by sobie szybko poradził, ale tego nie zrobi bo ich miłość jest zbyt wielka.
   Dzięki Kononowi Major miał trafić na odwyk i co było? Konon z Fiodorem jeździli z pismem żeby jednak Majora nie zabierać.
   Tak to już tam jest. Jeden bez drugiego żyć nie może. Oni się rozdzielą dopiero wtedy gdy któryś zmieni miejsce zamieszkania.

  •  

   @boboli90210: @dizel81: @Towarzysz_Sobaka: TLDR, zajęty trochę jestem i ze 4h z przerwami już to piszę z marnym skutkiem. Psychika ludzka działa w tym wypadku na niekorzyść, załamując obiektywny odbiór rzeczywistości u osób z normalną percepcją bez upośledzenia umysłowego, dlatego np. mieliśmy tylu prezydentów dużych miast rządzących po kilkanaście lat jak m.in. np. Adamowicz czy Dutkiewicz we Wrocławiu. Odniosę się do Wrocławia, bo to moje miasto i tutaj bardzo wiele osób premiowało Dutkiewicza za to, że żyje im się lepiej. Masa moich znajomych (pominę swoich pracowników o których to samo bym napisał) zarabiała np. 1500 -2500 jakieś 10-12 lat temu a dzisiaj te same osoby spośród znajomych, przyjaciół zarabiają od 3000 do 15 000 PLN. Programista PHP pracował za 2-2,5K PLN a dzisiaj te same osoby zarabiają od 7-12K PLN i mówię tu o konkretnych osobach. W skali wszystkich mieszkańców zapewne nie ma takiego skoku ale jest znaczący postęp bo zwykła asystentka stomatologiczna zarabiała 1500 zł a dzisiaj nie ma problemu z ofertami po >2500. Wtrąciłem to dla podkreślenia mechanizmu. Większość z tych znanych przeze mnie osobiście osób premiowała Dutkiewicza i dlatego osiągał w wyborach okolice 80% masakrując konkurentów bo żyje im się we Wrocławiu dużo, dużo lepiej, życie polepszyło się w trakcie prezydentury Dutkiewicza i po co coś zmieniać. Obiektywnie niczym się nie zasłużył, nie był lepszy od innych prezydentów przegrywających czy wygrywających wybory i żeby tego nie rozwijać wracam na szkolną.
   W czasie jak nagrywał pomnikarz to Kononowicz finansowo przecież był kilka lat na poziomie jaki określimy jako nędza... Menel ostatnio już dwa razy wymieniając konkretnie przy tym niemca, powtarzał na swoich gniotach podkreślając swój wkład w Szkolną, że "nawet za niemca nie mieli pieniędzy, tylu paczek", major to nie miał jak wiemy pieniędzy i żadnych samochodów nie mógł kupować. Major mu to już dawno mówił, podejrzewam że podkręcały też temat lateksy bo to przecież prawda, więc wykorzystanie tego nawet do jakichś manipulacji jest wyjątkowo proste. Wystarczy pominąć, ze bez majora coś nagrywając Kononowicz byłby wstanie zarabiać tyle co menel z majorem aktualnie razem zbierają ale Kononowicz nie uwierzy bo to przerasta jego zdolność do abstrakcyjnego myślenia, która u takich osób kończy się na dobrobycie w którym u dyrektora fabryki każby mógłby za 2000 zł nowy samochód z dostawą do domu kupować albo wspomnienia o dziadku Piłsudskim... Przy tym wspominając niemca to warto podkreślić, ze to wczesne czasy ekspansji ich popularności wśród gimbusów i ogólnie na jutubie, zarobki dopiero pojawiały się i w tamtych czasach stawki za reklamy były dodatkowo znacząco mniejsze niż teraz, żeby nie powiedzieć, ze symboliczne... Popularność i zwiększenie dochodów wiąże się faktycznie z czasem redaktorowania najpierw znanego menela z boboli, które dało Kononowi początkowo 300-400 zł miesięcznie (co było znaczącym zastrzykiem w tamtym okresie) z filmików no i przede wszystkim z wykorzystaniem motywu przewodniego - dręczenia Konona przez Majora i budowaniem narkotykarzowi fałszywego PRu jako okuratnego człowieka, czyli popularyzacją przez lateksa rafałka i kolejne lateksowe wcielenie kanałów ćpuna, bo z podejrzliwym Kononem lateksowe plemiona nie mogły się dogadać. Wcześniej realną pomocą dla nich był wybawiający kilkakrotnie węglem od zimna "kleszcz z Warszawy", który nawet kiedyś za światło zapłacił, przywiózł opłacony na kilka miesięcy internet, komputer, telefony z nagrywaniem do chmury rozmów, które na filmiku sam mówił ze wszystkie słucha itd. Oni to doskonale pamiętają bo ich w pewnym sensie "uratował" w tamtym czasie... Później srawek, który przywiózł bogate dary w postaci komputerów, telefonów i organizacji lajtów, które zmieniły sytuację finansową znacząco i te dary uniemożliwiły spier&*lenie go ze stanowiska przez kleszcza z warszawy a trochę się o to starał, ale dary srawka były silniejsze i się w końcu jakoś dogadali. Od tego czasu major odkłada jakieś pieniądze dzięki wykorzystywaniu i poniżaniu Kononowicza (bez tego nie odkładałby nic) a nawet Kononowicz nic lub niewiele robiąc ma jakiś dochód z jutuby (w tym miesiacu pomimo braku nagrywania Kononowicza!!! to nagrywający każdego dnia średnio jakieś materiały menel i ćpun mają zaledwie 3x więcej wyświetleń od Konona, który nie nagrywa NIC - co pokazuje jego potencjał i skalę na jaką można to dopiero zmonetyzować) i od widzów znacząco przekraczający to co mógłby dostać od opieki społecznej. On doskonale pamięta czasy jak głodował, prosił niemca żeby mu chlebek przywiózł albo lepiej dwa chlebki i cieszył się z jakiejś konserwy rybnej z cebulką jak dziecko. To co niektórzy nazywają dobrymi czasami to czas nędzy i skrajnej biedy na Szkolnej. Zmieniła się sytuacja finansowa ale kosztem wykorzystywanie przez wszystkich z otoczenia upośledzonego Kononowicza, który ma z tego najmniej z nich wszystkich a jest absolutnym kluczem do ich istnienia, który doprowadził ich do tych przychodów i bez niego te przychody znacząco by spadły a być może zanikły ale Kononowicz tego raczej nie jest w stanie zrozumieć. Jak pisał wyżej Towarzysz_Sobaka oni Kononowiczowi wręcz uniemożliwiają jak mogą nagrywanie i utrudniają działalność a w świetle tego co napisałem, moim zdaniem nie łatwo to przełamać i nadal jakieś patotv (może ośrodek napisałby w ramach opisywania tego towarzystwa donos na narkotyki i dealerów narkotyków kręcących się wokoło agresora ćpuna Suchodolskiego i środowiska wykorzystującego do zarabiania Kononowicza a nie te brednie o faszystach) Więc on mimowolnie niemalże premiuje lateksowe przymierze za to, ze już nie głoduje a może sobie zjeść kilogram cukru i wypić 5 litrów mleczka takie osoby jak Major, kleszcz czy srawek bo jednak dzięki nim nie głoduje a przytył z 40 jak nie więcej kilogramów od nadmiaru jedzenia.
   @Towarzysz_Sobaka: Marne szanse na zorganizowanie się i dlatego lateksy rządzą i wykorzystują sytuację. Nikt normalny tam z nimi nie wytrzyma. Ja poza tym np. nigdy nie chciałem jakkolwiek ingerować, pomijając nawet to że realnie mam dalej do Szkolnej niż srawek a ewentualnie wyraziłbym gotowość jakiegoś wsparcia dla kogoś na miejscu ale też nie wiem bo wszystko może się zmieniać ale chyba nie szukałbym możliwości żadnego stałego rozwiązania w fiodorczuku bo on zadziałał sobie dla zabawy, poklasku z Wykopu i teraz może zniknąć albo pojawić się znowu za 3 miesiące dwa razy a realnie to jemu jak odejmiemy zabieganie o uznanie widzów z wykopu i albo to nie na jego nerwy a może nawet bliżej do tego plemienia kochającego narkotykarza i nienawidzącego grubego bo tak czy inaczej aktualnie to w jakimś stopniu wykorzystanie grubego do budowania sobie pozycji wśród widzów z wykopu jeśli rozpatrywać to w aspektach w jakich rozpatruje pozostałych redaktorów i kleszczy... Tam nie widzę żadnego rozwiązania. Pomoc jako nakłonienie Konona do samodzielnego nagrywania co jest możliwe i pomoc w pozbyciu się majora (w pakiecie z lateksami) co pomogłoby powrócić do współpracy niemcowi a dzisiaj dochody z jutuby są wielokrotnie większe niż w czasie jak on tam nagrywał to też jakiś ważny aspekt mimo wszystko i taka akcja możliwa byłaby tylko przez jakiegoś zdeterminowanego osobnika na miejscu a nie widać na horyzoncie nikogo takiego.

   Napisałem to mimo że wy akurat wiecie co i jak się działo się ale wiele osób pojęcia nie ma bo są bardziej ze strony goha 3zł i wiedzę przez krzywe zwierciadło czerpali z kononopedi albo od syfów sztabu. A przecież tacy ludzie jak trolle donosowi z ośrodka czy jakiś tam szeregowy policjant to pojęcia nie ma o temacie...

  •  

   @adik75:
   Tak to właśnie jest. Dobra analogia z zależnością (lub jej brakiem) między rządzącymi a poprawą warunków. Szacunek za cierpliwe wyłożenie tego. Wrzucam link do nowego wpisu.

   Niestety, nawet gdyby Kononowicz jakimś cudem został przywrócony do idealnej dla niego sytuacji, czyli mieszka i nagrywa sam, a "opiekuje się" nim Niemiec, to i tak znalazłby sposób, żeby to rozwalić, jak zwykle (np. wpuścić meneli i lateksów za przysłowiowe mleko i cukier, odsunąć Reżysera). To jest tragiczna strona tego serialu.

   +: adik75
  •  

   @adik75: z całym szacunkiem, ale że ci się chciało tyle pisać.
   Większość to prawda, ale nie zgodzę się że utrudniają Kononowi nagrywanie. Ma laptopa, ma kamerę, jakby mu się chciało to by coś nagrał. A jakby czegoś nie umiał to do kogoś by zadzwonił, choćby do pomnikarza i by mu ustawił co trzeba.
   Uważam że to że Konon jest zmarginalizowany na Szkolnej to jest tylko jego wina, nikogo więcej. On tam jest gospodarzem i ma prawo robić co chce w przeciwieństwie do Suchego.

  •  

   @adik75: szanuję za wpis przeczytałem od deski do deski. Na moje sytuacja jest patowa. Wiele osób podnosi opinię, że właściwie wszystko w rękach Konona i jeśli by chciał to by pogonił ćpuna z lateksami. Z tymże konsekwetne tyranie Knura przez strusia, rożnego rodzaju szantaże, groźby. Nawet w obliczu art 207 dalej przy kamerach struś nie nie hamuje. A sam Konon czuje już się ponad swoje siły będąc w przedwiadczeniu, że czego by się nie tknął to on jest twn zły i niedobry.
   Przypomnialo mi się też na krótko przed akcjami z zakladami z laptopem i akcjami ze znikaniem filmow konona.
   Slawek stwierdził, że nie będzie Kononowi pomagać przy dodawaniu filmików ponieważ Konon żle się do niego odnosi i słucha nieodpowiednich ludzi.
   Co do Fiodorczuka muszę się zgodzić.
   Nie sądzę, że Fiodorczuk chce ratować uniwersum. Może miał takie intecje na początku dlatego też pisałem, żeby Fiodorczukowi nie wydawać poleceneń na zasadzie, fiodorczuk, zrób coś, fiodorczuk jedz na szkolną lajta. Tylko trzeba tworzyc struktury i działć wspólnie. Lajt z powrotu Fiodorczuka był wielka nadzieją na zmiany. Pato okazał się lateksowym agentem co było do przewidzenia.
   Dziś patrząc na Fiodorczuka choć nie robi tego dla kasy. Bardziej można zauważyć , że się bawi formułą. Niestety nie idą za tym, żadne kontrrewolucje. A szkoda bo myslę, że jeśli Fiodorczuk tylko chciałby pomoc kononowi, to pociagnąłby za sobą mnostwo ludzi.
   Z drugiej strony szkolna to bagno i trzeba sie liczyc z roznymi ewentualnymi konsekwecjami.
   Jestesmy po prostu w impasie. Przykre to

  •  

   @dizel81: ja mysle, że Materiały nawet jakieś są na kamerze u konona. Tylko ktoś kto przyznał, że jest obrażony na konona z początku przyznał, że jest na Knura jajcatego obrażony. Ta sama osoba przyznala, ze poprzez team viewer, aplikacje do zdalnego sterowania laptopa konona asekurowała w dodawaniu filmików.
   Nawet nie wiadomo czy wciaz dziala internet na laptopie Konona
   Zaklad o nie uzywanie laptopa jednoczesnie masa gniotow z udzialem konona u pati czy Menela to przypadek?
   Panowie dzialkuja sie Kononem wraz z majorem
   Znikaja materialy z kononowicz original, proba sabotazu lajta z powrotu Fiodora.
   Konon ma byc tłem wg filozofii lateksow

  •  

   @adik75: Jakakolwiek akcja w celu zmiany sytuacji na szkolnej (odsunięcie redaktorów, samodzielny Konon, powrót Niemca i chyba najmniej prawdopodobne: wypierdolenie szczura) ma szanse powodzenia tylko przy spelnieniu 2 warunków:
   1. Tak jak powiedziałeś - duża determinacja do przebywania w tym gronie i działania tam
   2. Chyba najważniejsze, a wydaje mi się, że rzadko się o tym mówi - zainwestowanie relatywnie duzej sumy pieniędzy, żeby kupić sobie warmianina, bo to jest jedyny język jaki on rozumie. Bez tego afery, sradki, pawełki prędzej niż później udaremnią całe przedsięwzięcie. Natomiast jest raczej nikła szansa na to, ze ktoś chciałby dotować warmiaka, szczególnie że można się przyczepić do towarzystwa, które nie finansuje szkolnej, a na niej zarabia. I nie ma w tym nic dziwnego

  •  

   @Kafau: też o argumencie kasy myślałem.
   Dobrym pomysłem byłby Patronite dla Konona. Taki Patronite moglby wyniesc szkolną na zupełnie inny poziom.
   Każdy ma swoją cenę. Również ma ją Konon by zmotywować się do działania. Plus każdy przecietny kowalski moglby miec wplyw na cele do zrealizowania.
   To też jest argument by lateksów się pozbyć. Ponieważ patroni mogą łatwiej przekupić finansowo Konona.

   +: Kafau
  •  

   @Towarzysz_Sobaka: popieram. Na jakiś czas zrobiłem sobie przerwę od uniwersum, ale widzę, że dalej się nic nie zmieniło. Sradek jak jest, tak i był. Pawełek z Warszawy ucieka, ale i powraca. Teraz jeszcze ruda "Mońka" xD
   A na serio - tak jak towarzysz wspomniał - uniezależnienie się Konona, czyli to co mogliśmy obserwować jeszcze latem, kiedy z Jankiem gnoili strusia - to największy strach lateksów. Major bez Kononowicza jest niczym.

  •  

   @Towarzysz_Sobaka: Konon kasę weźmie, i dalej nic nie będzie nagrywał:)

  •  

   @adik75: te mędrek a czemu nie piszesz o pato loki i fiodorze którzy odpierdalaja afery po których są wizyty policji a kto kurwa wybijał szyby i opierdolił farbą auto konona . co za miekie masz jaja aby gadac na miejscowych.ty jakiś kurwa pisarz jesteś niespełniony wezty się lepiej za nauke to moze dzielnicowym zostaniesz

  •  

   @Czarnowidze: jak na razie to jedyna osoba spoza domowników, po której wybrykach wpadła policja do konona to Sławek. Policja i karetka pogotowia.

Gorące dyskusje ostatnie 12h