•  

O tym jak #seks jest uwazany przez niektorych ludzi jako cos nieczystego czy niegodnego, nawet wbrew wladzom kosciola xD

Otoz w moim miescie dziala stowarzyszenie jakies katolickie, kupili chate, ktora jest tak jakby ich siedziba gdzie sie modla, spotykaja blabla. Na grupe skladaja sie same osoby swieckie, takze kilka malzenstw. No i wyszlo na to, ze na chwale boza oni w malzenstwach nie uprawiaja seksu, bo poszli do biskupa albo innego batmana na wysokim levelu i poprosili o poblogoslawienie ich BIAŁYCH małżeństw xD. Reakcja biskupa byla dosyc wlasciwa, ze ich chyba pojebalo i maja sie ruchac, inaczej im koscielnie uniewazni te sluby xD

Dlaczego ci ludzie, codziennie sie modlacy i w ogole wciaz uznaja ze zaprzestanie uprawiania seksu w malzenstwie w teorii mogloby ucieszyc Boga? Ktos wyjasni?

#bekazpodludzi #zwiazki
    #bekazkatoli

•  

@yahoomlody: to ja już chyba wolę seks bez małżeństwa

•  

@yahoomlody: społeczeństwo można kontrolować poprzez popędy

•  

@yahoomlody: jak ktoś zamiast zdrowego rozsądku słucha jakichś zabobonów to tak jest. Nie różnią się od tych którzy wierzą w dziewice w raju. Jedni i drudzy nie zdolni do zdrowej oceny sytuacji.

•  

@yahoomlody: Po prostu, maja malo udany seks i powodujs to u nich frustracje. Normalni ludxie pro oja zdiagnozowac problem a katooszolomy wymyslaja takie cos, w imie niby wyzszego celu

•  

Dlaczego ci ludzie, codziennie sie modlacy i w ogole wciaz uznaja ze zaprzestanie uprawiania seksu w malzenstwie w teorii mogloby ucieszyc Boga?

@yahoomlody: Oni w ogóle nie mieli ochoty na seks, nawet przed ślubem. Próbują zamienić swoją aseksualność w coś pożytecznego dla nich. Przed ślubem było łatwo bo się mówili że niby czekają z seksem do ślubu. No to teraz kombinują co tutaj po ślubie ugrać.

•  

@yahoomlody: niech się każdy rucha lub nie jak się mu podoba, co komu do tego

•  

@yahoomlody: a skąd znasz historię? Biskup to Twój wujek?

•  

@yahoomlody fanatycy religijni, nic więcej nie trzeba analizować ¯\(ツ)/¯ ale za to powinno się co najmniej uciekać

•  

@yahoomlody:

babę wygnać pod most bo to w zdecydowanej większości pomysły kobiet

po co ma tracić siły mąż na seks? może by drugi etat wziął

•  

@yahoomlody: można składać różne śluby, do końca życia nie jeść mięsa, słodyczy, chodzić co roku na pielgrzymkę, żyć w celibacie... tylko po co? XD

Po co brać w takim razie ślub? Może już po prostu nie potrzebują seksu, albo każdy ma kogoś na boku i szuka wymówki? Nie wiem, kurwa, nie rozumiem xD

•  

@PDCCH: nie znam osobiście żadnego katolika, który przez nieudany seks składa śluby czystości xD ta grupa to po prostu jakaś nawiedzona niby-sekta

•  

@haaryballs: No tak,oni sa popierdoleni zwyczajnie a ten ultrakatolicyzm to tylko jeden z objawow.

•  

@yahoomlody: wszystko co jest bezsensownym cierpieniem/brakiem przyjemności można sobie podpiąć pod ofiarę dla Boga i wtedy dostaje się dodatkowe punkty po śmierci

•  

@yahoomlody: To są ludzie tzw. mądrzejsi od papieża i wymyślają różne ficzery żeby być bardziej świętym ;P

•  

@yahoomlody szacun dla biskupa xD

Niestety sekty tak mają, ze zawsze znajdzie sie ktoś kto chce być swietszy od Boga i tak sie prześcigają w swietosci. Tak też zaczynały sie zapewne wszystkie pogromy i przesladowania niewiernych - ktoś chciał jak najbardziej przysluzyc sie Bogu, więc w takiei grupce przescigali się w pomysłach, aż w końcu ktoś rzucił pomysł agresji. A potem już ograniczała ich tylko wyobraznia...

•  

@yahoomlody: a to nie jest tak ze trzeba skonsumować małżeństwo bo nieważne?

•  

@yahoomlody: W ekstremum spierdolenia, to taka para nigdy nie uprawiała seksu, bo ich popęd został zabity/zachuczany w okresie dojrzewania przez starych - fanatyków religijnych, którzy przez swoje nie udane życie łóżkowe zaczęli im wmawiać, że to nie po bożemu. W drugim przypadku powielają po prostu matryce starych ( ͡º ͜ʖ͡º). To aż jest intrygujące jak bardzo umysł ludzki może być zniewolony przez religię.

•  

@yahoomlody ty weź sie ogarnij xD nie katolicka, tylko jak juz to pewnie jacys chrzescijanie a dokladniej zielonoświątkowi przynajmniej tak mi sie wydaje z tego co piszesz, bo smierdzi tu sektą.

•  

@yahoomlody: Logika katoli:
      Bóg stworzył człowieka, dając mu przyjemność z seksu. Pora tego zabronić.

•  

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: zgadzam sie, smierdzi to sekta protestancka, bo oni sa zdrowo popierdoleni i KK przy nich to nic, ale jak widzisz katolickie stowarzyszenia tez potrafia takie byc xD

•  

@Mlucek: Rodzice jednak mieli dzieci, a więc i dzieci też mogą / powinny mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Hrjk: Na myśl przyszła mi postać Girolamo Savonaroli :)

•  

Dlaczego ci ludzie, codziennie sie modlacy i w ogole wciaz uznaja ze zaprzestanie uprawiania seksu w malzenstwie w teorii mogloby ucieszyc Boga? Ktos wyjasni?
      @yahoomlody: Kościół ma 2k lat doświadczenia. Takie coś się dzieje jak ktoś próbuje na własną rękę interpretować. Ewangelicy w USA,, którzy wywodzą się z społeczeństwa, które uciekło z Europy, bo była zbyt zepsuta (m.in. okres libertynizmu) robią nie takie rzeczy. Nasi ewangelicy też potrafią i jak widać katoliccy oziębli seksualnie dewoci też. Ja sam miałem też do czynienia z pozakościelnymi środowiskami chrześcijańskimi i oni też mają różne odchyły. Kobiety to ułożone dewotki, bywa, że dziewice z wyboru, a faceci to nawiedzeni wyznawcy Jezusa.

•  

Dlaczego ci ludzie, codziennie sie modlacy i w ogole wciaz uznaja ze zaprzestanie uprawiania seksu w malzenstwie w teorii mogloby ucieszyc Boga?

@yahoomlody: bo nie czytają Biblii. Nie chce mi się teraz szukać konkretnych fragmentów ale ogólnie w bodajże w Księdze Rodzaju Bóg mówi coś w stylu: bądźcie płodni i zaludniajcie ziemię.
      Znają się też w innych księgach fragmenty mówiące o tym, że wstrzemięźliwość W małżeństwie jest dopuszczalna tylko ze względów zdrowotnych i to tylko na taki czas jaki jest konieczny.

Małżeństwo ma być "jednym". Zarówno duchowo jaki i fizycznie.

•  

@yahoomlody: ją w ogóle mam wrażenie, że większość patologii w Kościele, bierze się z tego, że wierni świeccy nie znają Pisma. Biblia to tylko taka książka, która się wyjmuje jak ma przyjść ksiądz na kolende. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

•  

@yahoomlody: odłamów chrześcijaństwa masz setki, mało, oni potrafią się tłuc między sobą kto lepiej interpretuje Jezusa xDD KK może tu nie mieć nic do rzeczy.

+: msgm47
    •  

Im większe cierpienie tym bardziej bozia się cieszy

•  

@yahoomlody bardzo rzadko ale zdarzają się, wtedy zazwyczaj jest rozłam i przechodza na protestantyzm.

•  

@yahoomlody na naukach przedmałżeńskich prowadzący nam mówił, że dla małżeństwa seks to jak modlitwa i mamy się "modlić" jak najczęściej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

kupili chate, ktora jest tak jakby ich siedziba gdzie sie modla

@yahoomlody: ehe, już widzę to modlenie.
      Współmałżonkowie im nie pasują to klub swingersow mają.

•  

z tego co piszesz, bo smierdzi tu sektą.

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: To nie muszą być protestanci. Jest wiele przypadków zaczynających się od tego:

w moim miescie dziala stowarzyszenie jakies katolickie, kupili chate, ktora jest tak jakby ich siedziba gdzie sie modla, spotykaja blabla.

Grupa ortodoksów z osobą duchową lub bez jej udziału, zakłada grupę, w której się spotykają i interpretują Pismo Święte w sposób "nieco" odbiegający od nauk KRK. W efekcie zawiązuje się sekta. ¯\_(ツ)_/¯

Jeśli się proboszcz szybko zorientuje to rozgoni towarzystwo, a jak sprawa się rozwinie to nawet media się tym interesują.

Także w przypadku grupy, o której pisze @yahoomlody wcale się nie zdziwię, jak sprawa się rozwinie, skoro sam biskup nie popiera tak "szlachetnych działań dążących do czystości i pomagających osiągnąć świętość". Dobry przywódca szybko im wmówi, że biskup jest zmanipulowany przez szatana.

•  

@Nitro_Express to kto katolicy? jesli ktos sie wylamuje to jest nazywany protestantem, jesli dalej jest chrzescijaninem bo rowniendobrze moga sobie wierzyć w cos innego

•  

@chroch ja akurat na pewno wolę seks bez małżeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

•  

@kwasyizasady ciężko jest oceniac postacie historyczne (nie wiadomo na ile historia jest przekoloryzowana), ale myślę że to niezły przykład. Podobnie można tu przywołać Torquemadę, purytan czy dzisiejszych bojownikow różnych organizacji islamskich (ISIS, Boko Haram)

•  

@yahoomlody: dla tego samego powodu co w indiach jakis niedomytek trzymał całe życie rękę do góry- na chwałę pana. imho zamiast wymyślać takie jakieś chujowizny pomogli by biednym dzieciom albo ludziom starszym.

•  

@yahoomlody: Przecież ich decyzja była najbardziej rozsądną jaka mogła im przyjść do głowy, gdyby uprawiali seks to z pewnością by się nie zabezpieczali więc ich dzieci musiałyby wychowywać się z takimi rodzicami co mogłoby całkowicie zniszczyć im psychikę

•  

Dobra, napiszę więcej.
      Nie zgadzam się z tym, że "katolicy to nie czytają Pisma". Masy może i tak, ale zaangażowani wierni czytają, niektórzy nawet codziennie. Jest takie coś jak "Mszał Rzymski" z fragmentami na każdy dzień zgodnie z rokiem liturgicznym i ci ludzie wiedzą więcej jak czasami się kpi "tylko tyle co im ksiądz powiedział z ambony", ogólną znajomość swojej świętej księgi też mają dobrą.

Powody nieuprawiania seksu? (bo czy nazwiemy to "wstrzymywaniem się od czynności aktu małżeńskiego" to na jedno wychodzi).

Coś mi się tu nie podoba, jeżeli są to osoby po ślubie i na tyle zdeterminowane, że wyjeżdżają z pomysłami błogosławieństwa związku bez seksu to pewnie znają elementarne kościelne nauczanie w tym temacie. Jeżeli nie odczuwają pociągu seksualnego do siebie nawzajem albo ogólnie do przeciwnej płci, są aseksualni, on jest impotentem, a ona zupełną zimną rybą czy coś takiego to skłamali w protokole małżeńskim, zataili niezdolność do odbycia stosunku, posiadane choroby czy poważne zaburzenia. Przynajmniej teraz starają się jakoś wyjść obronną ręką, racjonalizować, ale to już pisanie patykiem po piasku.

Jeżeli natomiast są sprawnymi, zdrowymi ludźmi, a mimo to decydują się na biały związek to na podstawie samej Biblii można znaleźć ku temu natchnienie... .
      Można, ale nie trzeba, bo operując wyrwanymi cytatami to można pójść i w drugą skrajność, apoteozy seksu małżeńskiego.

Nie mniej, zabawiając się w advocatus diaboli i rzecznika antyseksualnej sprawy:

"Bądźcie płodni i mnóżcie się abyście zaludnili ziemię" w Genesis to rodzaj błogosławieństwa na drogę, życzenia szczęścia, pomyślności i zdrowia, zresztą ziemia od tamtego czasu została już zaludniona, a dzisiaj słowa mogą być kierowane do ogółu ludzi, a nie jednostek gotowych do świadomego poświęcenia i wyrzeczeń. Jezus w kazaniu na Górze mówił, że kto spojrzy pożądliwie na kobietę już z nią zgrzeszył, nawet jeżeli mamy tutaj do czynienia z semicką manierą przesadyzmu (podobny przykład, odcięcie ręki, wyłupanie oka), im coś bardziej wyolbrzymione tym po prostu ważniejsze (tak jak im głośniej wypowiedziane tym donioślejsze) to można wyjść z logicznej zasady: "skoro mniejsze rzeczy są zabronione to tym bardziej większe". Sam Jezus Chrystus i Jan Chrzciciel prowadzili ascetyczny tryb życia (pomimo fragmentów, że Szabat jest dla człowieka, uczniowie Jezusa nie pościli kiedy pościli uczniowie Jana itd), zgodnie z tradycją Jezus Chrystus był kawalerem (można znaleźć argumenty za i przeciw, ale podążanie za tą jedną tradycją będzie też zgodne z Pismem), a skoro wierny ma naśladować swojego Mistrza to na wyższym poziomie zaangażowania (za pewne nie do osiągnięcia dla wszystkich) także pod względem podjęcia abstynencji seksualnej. No i dalej mamy Listy Pawła z Tarsu (jeżeli jestem na bieżąco ze współczesną biblistyką to są to chronologicznie pierwsze dokumenty nowotestamentowe chociaż w kanonie umieszczone pod koniec księgi) gdzie czytamy, że należy pohamowywać swoje żądze, co prawda seks jest dopuszczalny, ale jako wentyl bezpieczeństwa dla tych co nie potrafią pohamować swoich chuci, Paweł jest więc wyrozumiały i podkreśla, że nie wszyscy są tacy jak on (nie doprecyzowuje, ale każdy może zrobić swoje założenia). No i dalej, koncepcja grzechu pierworodnego, koncepcja Pawłowa. Grzech pierworodny przekazywany jest wraz z aktem seksualnym, dlatego też seks winny być traktowany z tradycyjną podejrzliwością, obwarowany jarzmem różnych regulacji. Na drugim biegunie mamy ideał dziewictwa jako tożsamy z ideałem czystości, wyższości, nieskazitelności, jest to koncepcja obca semickim tradycjom, ale za to obecna w świecie grecko-rzymskim w za rozwoju pierwszych chrześcijan.

+: Nahcep
    •  

@PDCCH:

"Normalni ludxie pro oja" XDDD

•  

@Dzieban: nie ogarniam klawiatury w telefonie

•  

No i dalej mamy Listy Pawła z Tarsu

@kwasyizasady: Najlepiej nie żenić się ale skoro już są małżeństwem to wypadałoby się ruchać (✌ ゚ ∀ ゚)☞
      Dla obopólnego dobra.

źródło: do koryntian.png

•  

@public_html: Chyba, że są na tyle "silni", że potrafią zapanować nad popędem.

•  

@kwasyizasady: Chyba, że... ale w takim razie należałoby nieustannie rozeznawać czy ma się tą sił i czy współmałżonek również. Czy relacja małżeńska jest w pełni udana? Czy postanowienie o wstrzemięźliwości wynika z wolnej decyzji obojga(!) małżonków? Czy ta decyzja nie jest wynikiem jakiejś presji?
      Śmiem wątpić, że te małżeństwa miały takie rozeznanie.

•  

Reakcja biskupa byla dosyc wlasciwa, ze ich chyba pojebalo i maja sie ruchac,

@yahoomlody: xDDDDDDDDDD

•  

@public_html: a może mają takie rozeznanie? Na przykład pary ortodoksyjnych katolików po spłodzeniu oczekiwanej liczby potomstwa (np 3 w wieku 29 lat) odrzucając i tak już opresyjny NPR jako "grę w jakieś wyliczanki", rezygnują z dalszego życia seksualnego i dalej żyją we wstrzemięźliwości, unikając także masturbacji, nie jest powiedziane że muszą spać w jednym łóżku czy sypialni i nie ma to nic wspólnego z domniemanymi zdradami czy zaburzeniami.

•  

dlaczego was tak to boli, że ktoś chce żyć inaczej? Widocznie nie potrzebują seksu do szczęścia, nie każdy upatruje w łóżku sensu istnienia. Nie znacie ich życia, nie wiecie jakie mają doświadczenia i przeżycia duchowe, a wyzywacie ich od dewotów, to jest po prostu przykre. Za każdym razem wykop mówi "niech robią co chcą, każdy ma swoje życie", ale jak idzie o katolików to już nie ma przebacz, tylko aby wyśmiać. Smutne jest to, że nie ma refleksji, tylko owczy pęd aby przypodobać się innym w komentarzach.

•  

po spłodzeniu oczekiwanej liczby potomstwa (np 3 w wieku 29 lat)

@kwasyizasady: a czy nie uważają się za mądrzejszych od Boga w kwestii ilości potomstwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@public_html: są spotkania z "białymi małżeństwami" więc zamiast wątpić możesz osobiście pójść i zwyczajnie porozmawiać. Jeżeli znasz się na ludziach to poznasz, czy kłamią, czy mówią prawdę, czy są szczęśliwi czy nie. Polecam, bo jest to ciekawe doświadczenie i ciekawe spojrzenie na świat z innej perspektywy.

•  

@public_html: Nie. Chyba każdy nurt chrześcijański dopuszcza chociaż wstrzemięźliwość jako metodę "odłożenia poczęcia następnego dziecka w czasie", pomijając kwestie materialne, np zajście w kolejną ciąże może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia płodu oraz matki. Inna sprawa jak funkcjonują na co dzień zdrowe, jurne małżeństwa pozbawione możliwości rozładowania seksualnego. Zastanawia mnie czy ma to związek z drażliwością, wybuchowością, przewrażliwieniem, neurotycznością niektórych (bo nie wszystkich) katolików z dewocyjnych nurtów.

•  

pomijając kwestie materialne
      @kwasyizasady No jasne, że należy je pominąć. "Bóg przewidzi" ( ͡º ͜ʖ͡º)

zajście w kolejną ciąże może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia płodu oraz matki
      Z tym nie ma co dyskutować. Życie i zdrowie uważam za ważniejsze od "chcicy".

Inna sprawa jak funkcjonują na co dzień zdrowe, jurne małżeństwa pozbawione możliwości rozładowania seksualnego. Zastanawia mnie czy ma to związek z drażliwością, wybuchowością, przewrażliwieniem,
      Moja żona bez serduszkowania przez kilka dni staje się bardzo drażliwa i wybuchowa - jeśli o to pytasz ;)

są spotkania z "białymi małżeństwami" więc zamiast wątpić możesz osobiście pójść i zwyczajnie porozmawiać. Jeżeli znasz się na ludziach to poznasz, czy kłamią, czy mówią prawdę, czy są szczęśliwi czy nie.
      @Paruwkowy__Skrytorzerca: hmmm, brzmi Ciekawie. Takie spotkanie mogłoby mnie przekonać.

•  

@yahoomlody: lepiej dla świata żeby tacy nie uprawiali seksu i się nie rozmnażali

•  

@public_html: no właśnie. Ciśnienie po kilku dniach jest naturalnie a jak po kilku miesiącach czy latach?

•  

@yahoomlody: oni lubia sie umeczac i cierpiec. Dla idei, dla bozi, dla podsycenia wlasnego fejmu i spierdolenia. Ich seks musi byc tak atrakcyjny jak stekanie podczas zatwardzenia.

Najgorsze jest to, ze probuja to rozsiac na innych by ich obecnoscia tlumaczyc sens tej zarazy.
      Sa jak burdelmamy i dziwki, ktore probuja wciagac niewinne i naiwne dziewczeta.
      Kazdy odlam pustynnej religii pastuchow jest zboczony i prowadzi do zatracenia rozumu.
      Polskie spoleczenstwo to doskonaly przyklad.

•  

@yahoomlody: Kiedyś usłyszałem w kościele (20 lat temu gdy jeszcze chodziłem) od księdza na tym swoim przemówieniu że: SEX W MAŁŻEŃSTWIE JEST GRZECHEM, o ile zamiarem pary nie jest poczęcie dziecka. Można uprawiać sex tylko po to aby robić dzieci xd już wtedy jako 15 latek uznałem że oni są chorzy na głowę.
      A ludzie o których piszesz? Znam takich. Znajomy spotykał się z taką kobietą. 9 miesięcy albo lepiej za nią latał a ona nie dopuszczała nawet myśli że on ją chce dotknąć, przytulić, pocałować. Typiara gar zepsuty przez mamusię dewotkę która zrobiła z niej dewotkę i nakładła bzdur do jej głowy. Ci wszyscy ludzie mają problem ze sobą. Seksu się boją. Boją się nagości, własnej nieatrakcyjniści, impotencji itp

•  

@yahoomlody ty weź sie ogarnij xD nie katolicka, tylko jak juz to pewnie jacys chrzescijanie a dokladniej zielonoświątkowi przynajmniej tak mi sie wydaje z tego co piszesz, bo smierdzi tu sektą.

Hasło do Google: " białe małżeństwo"

•  

@PDCCH:

a może po prostu sa aseksualni ¯\_(ツ)_/¯

@halfzware_na_ware:

jak ktoś zamiast zdrowego rozsądku słucha jakichś zabobonów to tak jest. Nie różnią się od tych którzy wierzą w dziewice w raju. Jedni i drudzy nie zdolni do zdrowej oceny sytuacji.

Podeślesz badania, że ludzie religijni po za religią tez nie oceniają zdrowo sytuacji? Bo jak sie dokopałem do badań IQ to okazywalo się, że różnica pomiędzy ludźmi z tej samej grupy społecznej wynosiła na ogół 1,2 %.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

No to nadeszła ta chwila... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wrzucam Wam filmik z zajścia o którym pisałem tydzień temu i o który prosiliscie.
    Filmik możecie obejrzeć dzięki uprzejmości Mirka @shitstormer który poświęcił swój czas na jego obróbkę.
    Filmik jest zlepkiem wielu filmików ponieważ nagrywanie w telefonie przerywane było wiele razy tym że wykonywałem połączenie i też tym że ktoś dzwonił do mnie, stąd są te tak jakby wycinki.
    A z informacji istotnych to ten przeskok z sytuacji na drodze do sytuacji w bloku jest dlatego że po dłuższym czasie i już zadrapaniu mnie ta kobieta zaczęła uciekać do bloku. A ja nie wiedziałem czy nie mam uszkodzonej maski w samochodzie więc udałem się za nią żeby choć wiedzieć gdzie mogę już wezwaną policję skierować.

KROTKI OPIS SYTUACJI:
    W piątek 6 grudnia około godziny 19 wracałem ze sklepu jadąc już po mniej uczęszczania drodze zauważyłem, że samochody przede mną zatrzymują się, zawracają a jeszcze inni coś omijają. Gdy dojechałem do tego miejsca okazało się że na środku drogi stoi jakaś osoba i macha coś do wszystkich. Tak jak niektórzy tak i ja, chciałem ją ominąć. Niestety gdy próbowałem to zrobić to ta osoba wychodziła wciąż przed maskę uniemożliwiając mi to. Wtedy uchyliłem drzwi i krzyknęłem dokładnie "zejdź z drogi" zauważyłem że coś będzie na rzeczy bo zrobiła kilka kroków od przodu maski tzn. oddaliła się o jakieś 2 lub 3 kroki przed maskę i właśnie W TYM MOMENCIE ZACZĄŁEM NAGRYWAC. Miałam myśl że będzie chciała mi się rzucić na maskę żeby później twierdzić że ją potrąciłem przed przejsciem ale wyszło co innego z jej strony...

Dlaczego nie odjechałem?
    Nie mogłem, ciągle chodziła za mną, próbowała nawet wsiąść do samochodu. Nie zdążył bym odejść od niej, wsiąść i ruszyć. Uwierzcie mi nie miałem na to szans.

Dlaczego wysiadłem?
    To była chwila, wielu z Was też by wysiadło gdyby ktoś uderzył Wam w samochód.

Co było między sytuacją na dworze a na klatce?
    W pewnym momencie stwierdziła że idzie do domu i zaczęła iść szybkim tempem. Szybko odstawiłem samochód i wszedłem za nią na klatkę. Na klatce Pani załatwiła swoje potrzeby i dlatego ma opuszczone spodnie. Zaczepiała dzieci wracające do domu wyzywając je i w ogóle.

Jak się zakończyło?
    Przyszedł ochroniarz powiedzieć że policja przyjechała i za chwilę przestałem nagrywanie.

Co po przyjeździe policji?
    Pani ogólnie wyzywała ich od wszystkiego co można było. Strażnik nawet dostał z kolana w krocze... danych jej nie mogli ustalić bo nie chciała powiedzieć. Po spisaniu mnie udałem się do przychodni. I narazie nie mam jeszcze informacji z policji.

Przychodnia i badania, po co?
    Podczas tego zajścia ta kobieta zadrapała mnie do krwii na ręku. Niby nic ale... później przy policji zaczęła krzyczeć że ma HIV i HCV... (-‸ლ)

Przychodnia, badania itd.
    Pojechałem na zakaźny celem tzw. ekspozycji. Pobrano mi krew do badań. Przebadano i przypisano leki przeciw wirusowe. Takie których jedna tabletka kosztuje 16 zł i dostać ja można jedynie w przychodni a nie aptece. Mam je brać przez miesiąc. Strasznie obciążają organizm. A dodatkowo to miałem w tym miesiącu termin donacji. Donacji dzięki której bym miał już ponad 6 litrów krwi oddanej i III stopień... (╯︵╰,)

Co po tym?
    W sumie żałuję że inaczej tego nie zrobiłem. Żałuję w sumie że nie użyłem siły i jej nie ściągnąłem z szosy gdzieś dalej. Ale człowiek naogląda się różnych rzeczy i w ogóle i ma obawy przed użyciem siły mimo że ona ciągle jej używała w stosunku do mnie.

No dobra nie przedłużamy. Miłego oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I proszę o wykopywanie. Link zaraz wrzucę w komentarzach.

#patusiarazbialoleki #p0lka #madki #warszawa #patologiazmiasta #karyna
    pokaż całość

odpowiedzi (133)

Może sąsiad z klatki jest na wykopie. Wszystkiego najlepszego!

#lublin #zyczenia #urodziny #babyyoda #yoda #zyciewbloku #humorobrazkowy #sasiedzi

odpowiedzi (18)

Odnoście garnituru za 1$, który kupiłem 11.11 na Ali to majfrend anulował wysyłkę. Tak jak myślałem i tak jak wielu z Was pisało.

Ale moje 3,95 CBLN zostaną mi zwrócone (dyskusja nie trwała nawet 24h)

Btw. nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania :D

pokaż spoiler W komentarzach zawołam przez mirkolisty (używam pierwszy raz, więc z góry przepraszam :D)
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (100)