Wpis z mikrobloga

Wygrałem zakład! Obstawiałem że różowa coś spier***li w kupionym samochodzie w mniej niż miesiąc. Po 28 dniach przez swoje niedbalstwo zalała kluczyk i pilota alarmu. Gdyby nie ona, byłbym bogaty a tak ciągle wyrzucam pieniądze w błoto... Tym razem jednak nie odpuszczę, niech sama sobie zapłaci i szuka kogoś kto to naprawi. Mam już serdecznie dosyć. Nie dba o nic bo wszystkow życiu przyszło jej zbyt łatwo. ()

#gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 27
@L3stko: w Peugeotach zwykle po wymianie baterii w pilocie trzeba sparować go z samochodem, procedura jest prosta i opisana w instrukcji obsługi (miałem kiedyś P ale nie pamiętam szczegółów, coś w rodzaju przekręć stacyjkę, naciśnij przycisk, wyłącz stacyjkę, gotowe)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L3stko: kuuuurwa miiiirku a więc istniejecie wy tacy jak ja!!o Boże jak mi na serduchu ciepło, tą samą sytuacja here, ma wybranka to totalny imbecyl technologiczny niedbajacy o nic z branży technologicznej, a wczoraj #!$%@?łem za spanie z telefonem pod poduszką już któryś raz no #!$%@? mać a potem ja głową #!$%@? boli... Telefon nówka za 3k już dwa razy naprawiamy był eh żyć się nie chce...i dokładnie to samo, zalanie,