Wpis z mikrobloga

#f1 czy f1 jest wciaz dla was fascynujaca? Czy moze juz troche mniej? Dla mnie wciaz ale jest pare ale: nie lubie w f1 to dominacji jednego zespołu :( zrobiliby cos wreszcie z tym a nie co pare lat sytuacja sie powtarza , poza , mogliby wiekszy nacisk na nowe paliwa i zrodla napedu polozyc a nie same hybrydy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztow i najmocniejszym ekipom dalbym jakies spowalniacze czy jakis balast dla wyrownania stawki no to mysle ze ogladalbym z wiekszym zainteresowaniem :)
  • 7
@Kajaczek: Ale w jakim normalnym sporcie, masz na myśli kolarstwo, biegi przełajowe, piłkę nożną? Czy motorsport? W motorsporcie granica oszustwa dużo łatwiej się zaciera i tego typu akcje uchodzą na sucho i to nie tylko w F1. Druga sprawa łatwiej wyrzucić zawodnika, niż cały klub gdzie gra ich z 10 w całym sezonie, ty już chcesz wyrzucić 3 kluby.
@Reloaad w innych dyscyplinach motorsportu jest stosowany balast dla wyrownania stawki i nikt z tego nie robi problemu , w f1 tez mogliby cos podobnego wprowadzic, moim zdaniem co mnie obchodzi ze ten zespol jest najlepszy, ja chce ogladac dobre widowisko a nie wygrywanie jednego zespolu np. 5 lat z rzędu :( co mi po formule jednego zwyciezcy, troche utrudniloby to sciganie najlepszym ale wyszloby na dobre calemu widowisku
@Kajaczek: Nie wiem do czego pijesz zipie ale dzięki temu że teamy głowią cały rok jak zyskać jakąkolwiek przewagę w swojej konstrukcji na granicy legalności to mieliśmy kilka wynalazków których się FIA nie śniło, 3 pedał w McLarenie, podwójny dyfuzor, dzięki temu właśnie f1 jest najbardziej zaawansowaną dyscypliną motorsportu. Generalnie nikt jawnie nie leci w ciula oszukując jak to piszesz, dopóki zasady nie określają czegoś dobitnie to się robi tak by