Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z Was ostatnio perfumy Rasasi w notino? Jeśli tak to jakie odczucia macie co do samych zapachów? Chodzi mi szczególnie o Hawasa, Daareja i Fattana. Sam właśnie zareklamowałem Hawasa, bo miał słabe parametry, ale i sam flakon był wadliwy, więc może to przypadek. Z tego co czytam to jednak sporo narzekania pojawiło się w ostatnich tygodniach, szczególnie odnośnie Fattana, jakoby nowe wypusty były znacznie mniej trwałe i nie projektowały. Mój egzemplarz Hawasa ma zostać wymieniony, pytanie czy sam zapach będzie miał lepsze właściwości, bo akurat uszkodzona butelka była moim najmniejszym zmartwieniem. Oprócz tego planowałem kupić Fattana, ale ze względu na rozczarowanie Hawasem na razie się wstrzymuję #perfumy
  • 18
@RenescoTheJet: pamiętaj też, że Hawas to lubi ciepełko i to bardziej w letnich miesiącach zachowuje się po bestialsku, wtedy pokaże prawdziwą moc. Mój ostatni jest z września 2019, również niedawno brany z Notino i choć może jest nieco łagodniejszy (a może to efekt zbiorowego placebo), to dalej nie jest z projekcją i trwałością źle. Osobiście więc uważam, że panika reformulacyjna jest siana nieco na wyrost. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, bo zachowuje
@krajzega: Jak to jest z rasasim daarej? Połowa piszę ,że strasznie osłabł w wersji 2019 a druga połowa piszę ze jest wszystko ok. Myślę nad zakupem w tym roku i się trochę waham jak to jest w rzeczywistości )
@Monsterone: ewidentnie coś jest nie tak z najnowszymi wypustami rasasi, bo mój egzemplarz La yuqawam miał bardzo słaba projekcje i niewiele lepszą trwałość. Co do daarej to trzymal na moim nadgarstku z 8 godzin, projekcja dobra gdzieś przez 3 godziny.