Gorące dyskusje ostatnie 12h

I niestety trochę się tego obawiałem, że edukacja wczoraj wprowadzonych zmian w kodeksie drogowym odnośnie jazdy na suwak poprostu kuleje i społeczeństwo jest niedoinformowane, dziś jechałem z kilkoma typami mniej lub bardziej znanymi i jedziemy pasem rozbiegowym i słyszę dyskusje z tyłu " o wczoraj weszły te przepisy, że muszą nas teraz wpuszac jak się nam pas kończy" myślę o kurwa mać.
    #kodeksdrogowy
    #kierowcy
    #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

Miałem z różowym kupić mieszkanie. Mieszkanko, a raczej klitka wybrane zaczynamy coś kombinować wspólnie z jakimś kredytem dla dwojga i nagle dowiaduje się,że mieszkanie jest już kupione- kupili jej rodzice.

Ja się pytań co jest kurwa, co tu się odpierdala, i dowiaduje się ze tak było lepiej, korzystniej była była bla bla bla. Bez mojej wiedzy. A teraz najlepsze. Mam wziąć kredyt tylko na siebie na wykończenie i umeblowanie.

Różowa w ogóle nie widzi problemu, dziwi się ze się wściekłem jak skurwysyn i zupełnie nie rozumie o co chodzi z tymi Ksiegami Wieczystymi hehe i o co mi w ogóle chodzi, ona chciała dobrze żebyśmy mieli wspólne gniazdko itd.

Bo mieszkanie jest teraz wg. ksiąg na nią i jej ojca- kredyt ma spłacać ona.

Ja jej wierze ale co ja mam teraz zrobić?
    #logikarozowychpaskow #zwiazki #mieszkanie #gdansk
    pokaż całość

odpowiedzi (113)

Zobaczysz to tylko raz i nigdy więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (50)