Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie mogę przestać płakać. Do sedna. Przesunęli mi lot na wcześniejszą godzinę. Dlatego zdążyłem kupić żonie kwiaty i szczęśliwy zapukałem do drzwi. Moim oczom ukazał się

  pokaż spoiler potężny rabat 20% dla wykopu

  a do tego obok leżał

  pokaż spoiler rozdajo


  Jednym słowem znowu się zaczęło. Poprzednim razem z kuponu skorzystało 40 osób. Były lenny face w zamówieniach, a żona dalej myśli, że jakaś sekta.

  Poprzednio 40 osób wyraziło ubolewanie nad 15% rabatu. Macie wykopowe 20%. I obietnicę szybkiej wysyłki (2-3 dni i na miejscu). Święto.

  A Ci co wiedzą, jak się gra aby wygrać, to plusują i jutro robię rozdanie. Czego #rozdajo ?

  Dwa porcelanowe pojemniczki. Niektórzy zauważyli, że takie puchatkowe. Wg nas dobre do wszystkiego, możecie potem użyć jako kubka, doniczki lub (haa tfu) cukiernicy. Ręczna robota. A w środku? Miód leśny, czyli wielkokwiatowy ze spadzią oraz miód lipowy.

  No i najważniejsze, zakupy robimy tu: https://miododkulmy.pl/ bo zawsze zapomnę dodać.
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Gorąco nie polecam assistance #skoda.

  Wczoraj w nocy pierwszy raz od chyba 10 lat potrzebowałem pomocy na drodze i po 30 min oczekiwaniu na "zgłoszenie się konsultanta" odpuściłem, bo mi po prostu odmarzla dupa (było na minusie, a silnika nieoglem odpalać).

  Na szczęście było też assistance od ubezpieczyciela, którego infolinia odebrała od razu i laweta zjawiła się w ciągu 30 min i odholowała do serwisu.

  Auto praktycznie nowe o wartości 150k z pełnymi pakietami assistance itd...

  Bardzo brzydko Skoda.

  #ubezpieczenia #motoryzacja
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (59)

 • odpowiedzi (9)