•  

Ile w tym kraju dalej jest czerwonego obornika....

Źródło
    #polityka #czarnyhumor #japierdole #4konserwy #neuropa

źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

•  

@Kaczypawlak: Masz takie same poglądy jak twój ojciec?

•  

@PatologiiZew: podobne, ale chyba nie identyczne, a więc słabo trafiłeś( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez agitacji politycznej wśród rodziców (jak odwiedzam starych to mam ciekawsze tematy niż promowanie własnej wizji) wszyscy doszliśmy do tych samych wniosków na temat III RP( ͡° ͜ʖ ͡°) A do tego PO to w sumie też tak działa jak partia, która Polakami ma tylko zarządzać xD

•  

podobne, ale chyba nie identyczne, a więc słabo trafiłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczypawlak: Pytałem :)

•  

Pytałem :)

@PatologiiZew: takie pytanie, że z góry niby znałeś odpowiedź a tu dupa( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Kaczypawlak: Skoro wiesz lepiej to możesz jeszcze podać numery w totka na wieczorne losowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Kaczypawlak: Córka Fritzla śmie protestować przeciwko molestowaniu kobiet. Przecież jej stary to gwałciciel, hipokrytka.

•  

Skoro wiesz lepiej to możesz jeszcze podać numery w totka na wieczorne losowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PatologiiZew: mogę Ci podać, ale to marnowanie kasy, lepiej weź się do pracy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Córka Fritzla śmie protestować przeciwko molestowaniu kobiet. Przecież jej stary to gwałciciel, hipokrytka.

@koroluk: Jednak ona sama molestuje kobiety jak tatuś?(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ Nie wiem z czego spadłeś, ale kurde, powiem Ci jedno:

pokaż spoiler precz z komuną!

Idąc twoim tokiem rozumowania to Kierwińskiemu w domu wsadzano nogę od krzesła w odbyt i przypalano papierosami opuszki palców po tym jak zerwali mu paznokcie( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze jądra wrzucano w szufladę i ją zamykano( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już porównujesz do córki Fritza, którą ten zwyrol dosłownie gwałcił. Jednak w sumie zbyt wiele chyba od ciebie oczekuję....

•  

@Kaczypawlak:

Jednak ona sama molestuje kobiety jak tatuś?

A młody Kierwiński to komuch albo rosyjski agent wpływu?

precz z komuną!

Proponuję przeganianie komuny zacząć od niestosowania komunistycznych metod typu dyskredytowanie ludzi za przodków. Zaraz będziesz przyznawał punkty za właściwe pochodzenie jak w PRL-u.

•  

precz z komuną!

@Kaczypawlak: powiedział funkcjonariusz pisu. Tego pisu który stosuje komunistyczne metody wobec niepokornych członków własnej partii ja prdl trzymajcie mnie bo nie zwytrzymie

•  

@Kaczypawlak: Najgorzej. Za rodzinę trzeba się wsttdzić. Nie to co towarzysz Piotrowicz który miał odwagę osobiście i z podniesionym czołem oskarżać ludzi w imieniu władzy ludowej!

•  

@koroluk: no niestety na takiego wygląda, a do tego kompetencji nie ma do rządzenia oraz bycia posłem, przecież to debil jest. On jest tym kim jest, dzięki koneksjom rodzinnym( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Boros: nie wiem czy kogoś macał( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @Corranh: Piotrowicz też miał karierę w PRL, jednak nie mówimy o nim, tylko "antykomunistach" którym to Piotrowicz przeszkadza a sami lepsi nie są( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@bombastick: ja i PiS xD to dopiero trzeba mieć zryty beret, jednak tylko od pisowców potraficie wyzywać a sami od nich lepsi nie jesteście, hipokryci( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Kaczypawlak: wszystko Ci się popierdoliło.

Jest w Polsce obóz który od lat wyciąga przeciwnikom członków rodziny pełniącyh funkcje w PRLu. Nawet tych którzy nie zrobili nic złego. I ten obóz wpakowuje do TK komunistycznego prokuratora i zwykłą szuję. Tu nie chodzi o tropie ie komunistów tylko pierdolonych hipokrytów.

•  

Jest w Polsce obóz który od lat wyciąga przeciwnikom członków rodziny pełniącyh funkcje w PRLu. Nawet tych którzy nie zrobili nic złego. I ten obóz wpakowuje do TK komunistycznego prokuratora i zwykłą szuję. Tu nie chodzi o tropie ie komunistów tylko pierdolonych hipokrytów.

@Corranh: a zwolennicy drugiej partii, co niby "pokonali" komunizm mają za bożka Lecha Wałęsę i ludzi od grubej kreski, co pozwolili komuchom na miękkie lądowanie i zero konsekwencji, teraz na tym paliwie jechało i dalej jedzie PiS a sam ma ludzi z PZPR, a nie podoba się to tamtym co sami mają ludzi z PZPR i drą japę "precz z komuną", no PiS tak rozlicza PO, że mają Gowina z PO, Sikorski z PiS poszedł do PO, takich przykładów jest masa a durnie dalej się nabierają na wojenkę PiS vs PO, a jedyne co mi są w stanie powiedzieć to to, że jestem pisowcem jak @bombastick, taki odpowiednik słowa antysemita czy homofob jak nie ma argumentów. Jesteśmy w dupie z PRLbis i tyle, komuna nie upadła, tylko spadła na 4 łapy a taki Kierwiński to kolejny przykład, że na serio tak było....

Tu nie chodzi o tropie ie komunistów tylko pierdolonych hipokrytów.

@Corranh: niby nie, ale tamci drą japę "precz z komuną" a sami są kontynuacją tejże komuny i wciskają kit, że komuna zdechła. Dzięki takiej propagandzie zarówno PiS jak i PO zdobywają głosy( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Kaczypawlak: Którzy drą japę precz z komuną bo już się pogubiłem? Jakoś taką narrację słychać głównie od kolegów Piotrowicza.

Opozycje mamy do dupy, ale ten "drugi obóz" akurat w jednym jest mniej wkurwiajacy niż PiS. Nie pieprz w kółko o przeszłości i rozliczeniach.

Komuna była 30 lat temu. Od tego czasu wszystko się wymieszało. Mnie 2kurwia ta hipokryzja ze partia która najgłośniej drze ryja o komuniźmie, nepotyzmie I aferach sama jest najbardziej skorumpowana, każdy PiSowiec ma cała rodzinę ustawioną w państwowych spółkach, a do trybunału dają Piotrowicza. Inne partię to chujnia, ale PiS swoją bezczelnością przebija wszystko.

•  

Którzy drą japę precz z komuną bo już się pogubiłem?

@Corranh: obecnie? PO( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakoś taką narrację słychać głównie od kolegów Piotrowicza.

@Corranh: słychać było( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opozycje mamy do dupy, ale ten "drugi obóz" akurat w jednym jest mniej wkurwiajacy niż PiS. Nie pieprz w kółko o przeszłości i rozliczeniach.

@Corranh: on jest gorszy we wszystkim, to są większe debile od PiS-u. Zobacz jak zarządzają chociażby budżetem, największy deficyt mieliśmy za ich poprzedników

Komuna była 30 lat temu.

@Corranh: i wiele z niej zostało do dziś

Od tego czasu wszystko się wymieszało

@Corranh: albo zostało po staremu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie 2kurwia ta hipokryzja ze partia która najgłośniej drze ryja o komuniźmie, nepotyzmie I aferach sama jest najbardziej skorumpowana, każdy PiSowiec ma cała rodzinę ustawioną w państwowych spółkach, a do trybunału dają Piotrowicza.

@Corranh: a mnie to nie wkurwia, bo wiedziałem, że tak będzie i ile są warci( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to samo widzę dosłownie od "upadku" komuny, co się zmienia ekipa to nowe osoby na stanowiskach, jak za komuny, a Kaczyńskich tak gardzi "komuną", że chwalił Gierka....

Inne partię to chujnia, ale PiS swoją bezczelnością przebija wszystko.

@Corranh: Niby tak, są bezczelni faktycznie, ale jak ich tak PO rozlicza i samo coś powie to też na hipokrytów wychodzą i mnie to wkurwia najbardziej, Jarosław w totka wygrał taką "opozycję" a do tego udaje prawicę.

•  

@Kaczypawlak: No niestety nie. Na prawdę kupujesz takie zagrywki PiS jak ten budżet? Błagam Cię. Niemcy kolejny rok z rzędu maja nadwyżkę, a jaka koniunktura była za poprzedników? Ignotujesz taki "szczegół" celowo czy na prawdę kupujesz tą szytą grubymi nićmi propagandę?

Za PO były inwestycje, a za PiS jest rozpierdala ie kasy na socjal. Tu nie ma porównania. PO (za Tuska, bo 9becnie to kompletne dno) miało swoje wady ale nie zbliżyło się nawet do poziomu bezczelności, rozpierdalania państwa i nepotyzmu jaki prezentuje PiS. Nowak poleciał za zegarek, a PiS nie potrafi odwołać Banasia który prowadzi burdele w kamienicach które dostał z powietrza, Kuchciński ma się świetnie. Syna Tuska ciagają po komisjach bo zarobił parę tysięcy w swoim zawdodzie a;posadzie której nie załatwił mu tatuś, a w PiSie każdy synalek i córka leśniczego siedzi w zarządzie spółek skarbu państwa. Co to kurwa jest? Oni się nawet nie przejmują zamiataniem tych afer.

Jeśli ktoś mówi że PiS PO jedno zło, albo co jeszcze bardziej absurdalne że za PO było gorzej to nie mam pytań. No ale w propagandzie akurat są wybitni. Biorą przykład z najlepszych.

Zgodzić się mogę jedynie co do tego że opozycję Kaczyński faktycznie wygrał na loterii.

•  

@Corranh: PiS od PO wiele się nie różnią, jakby nie patrzeć zatwardzenie czy sraczka to jednak dalej gówno. Ty w nim pływasz a ja czuję obrzydzenie. Niemcy mają nadwyżki chyba 7 rok z rzędzu, PiS rządzi maks 4 lata, III RP zawsze była na minusie( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej to jakbym się nie odzywał, bo narrację tobie i kolegom psuję jaki to zły PiS a inni byli wspaniali. Z taką opozycją i zarzutami to oni mogą rządzić latami....