•  

  Ależ to znalezisko pięknie pokazuje jak bardzo przeciętny wykopek jest takim samym stworzeniem jak feministka, tyle że z penisem.
  Mem o feministkach, to hehe fajnie lajkujemy, a już o męzczyznach, to stosunek plusów do minusów zupełnie inny i naturalnie jakieś tłumaczenie od razu, że tak nie jest xD xD

  #takaprawda #neuropa #4konserwy

  źródło: Przechwytywanie.PNG

  •  

   @Murasame: Bo pojęcie feministka w memie nie jest generalizujące wobec wszystkich kobiet (czyli cechy, której się nie wybierało), a pojęcie mężczyzna jest generalizujące wobec wszystkich mężczyzn. Bycie mężczyzną to tylko posiadanie penisa i mężczyźni mogą być różni. Bycie feministką to dobrowolne wpisywanie się w pewien szereg zachowań.

  •  

   @HarvestinSeason: Gdzie tam coś jest napisane o feministce na tym screenie? I czemu tak samo nie założysz, że to drugie jest o szowinistach?

  •  

   @Murasame: Jak nie jesteś w internety, to pragnę zauważyć, że ze względu na pewną nie miłą czerwono-włosą panią w jednym ultra popularnym wywiadzie taki jest przyjęty ogólny stereotypowy obraz feministki. A ten mem jest ultra stary i cyrkuluje po sieci od dawna w tym kontekście

  •  

   @HarvestinSeason: To nie dobrowolne wpisywanie się w szereg zachowań, a bycie wpisanym w wydumany szereg zachowań przez grupy, nomen omen, mężczyzn. To co Ty widzisz pod pojęciem „feministka” to rzecz zupełnie rożna od tego czym feministki są. Nie planuję Cię w niczym uświadamiać, bo to awykonalne, aczkolwiek naprawdę, feministki nie chcą nic zrobić biednym, pryszczatym wykopkom, bo tacy, oprócz bycia bandą socjopatycznych bęcwałów, raczej nic złego im nie zrobili.

   Przeciętny p0lak nie rozumie, że feminizm to walka z krzywdzącymi normami społecznymi i nierównościami. Tymi samymi normami, które powodują, że płaczący mężczyzna jest niepożądanym elementem w społeczeństwie, a liczba samobójstw wśród posiadaczy członka jest tak wysoka.

  •  

   Ależ to znalezisko pięknie pokazuje jak bardzo przeciętny wykopek jest takim samym stworzeniem jak feministka, tyle że z penisem.

   @Murasame: A jak. Ja już od jakiegoś czasu czekam na moment, gdy przeciętny wykopek zda sobie sprawę że te wszystkie "red pille" i inne wytwory wyobraźni "najbardziej uciemiężonej grupy społecznej", czyli białego faceta... to jest dokładnie to samo co skrajny feminizm, ale w wydaniu, cóż, męskim.

   Ironia losu. Tak chcieli walczyć z pojebanymi feministkami, że stali się ich lustrzanym odbiciem.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Radar wciąż zazdrosny :C
  Ale wimiziany, na 4 ręce ʕ•ᴥ•ʔ

  Miłego wieczoru!
  #teczowepaski #nsfw

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Stworzyłem demona.
  Jakiś czas temu do dużego miasta w którym mieszkam przeprowadził się mój kolega Adam. Adam to taki dzentelmeno-spermiarz, ale bardziej spermiarz. Wiecie z tych co piszą na tinderze teksty typu: "co taka śliczna kobieta robi jeszcze sama" do jakiejś kukły 4/10 XD
  No i w weekend postanowiłem że troche to jego witaminkowanie naprostuje.
  (Ważne w tej historii jest to że Adam wygląda nienajlepiej, bardziej menlet niż chad)
  W piątek więc zabrałem go w 2 miejsca w których wiedziałem że stacjonują laski jak z pornosów 10/10, ale jak nie masz dom perignon na loży to nawet cię nie opluje. Chłop starał się całą noc, jednej piczy postawił nawet drina za 70PLN, jak tylko podniosła go z lady baru, natychmiast spierdoliła do koleżanek XDDD
  W sobotę uznałem że pokaże mu inne miejsce, żeby nie myślał że tu same kluby dla bogoli. Zabrałem go więc w bardzo popularne miejsce gdzie białe kobiety polują na ciemnych mężczyzn. Już w kolejce coś mu nie grało, bo na jakieś 100 osób byliśmy jednymi z 4 białych mężczyzn, reszta to erazmusy, hindusy, araby, murzyny i cyganie grający tej nocy włochów.
  Tam też do 4-5rano chłop się nastarał jak nigdy, oczywiście nawet za rękę nie potrzymał.
  Gdzieś tak już pod koniec poszedł się odlać, a ja na palarnie zapalić. Wraca z zaciśniętymi zębami i opowiedział mi że 2 polskie studentki wyszły z kabiny z jednym hiszpanem czy innym erazmusem, wydedukował po zadowowolonej minie Pedro i oszczanych kolanach polki że we dwie opierdoliły mu petardę w kiblu XD
  Teraz wysyła mi na messangerze stare memy z #p0lka które widziałem pół roku temu na wypok.pl XD
  Chyba przegiąłem, ale już mnie wkurwiał tym witaminkowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #przegryw #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • odpowiedzi (28)