Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się pozbyć uczucia do swojej przyjaciółki?

Znamy się od 3 lat, wcześniej to było na zasadzie cześć-cześć i tyle, na początku wakacji tego roku trafiłem ze swoim ziomkiem patusem który ma poważny problem z fetą na melanż na który zaprosiła mnie jej najlepsza przyjaciółka, no i jakoś tak wyszło że od tego melanżu mój ziomek patus z nią był, było od cholery problemów przez to bo chodziła z nim i ćpała co chwilę, jej najlepsza przyjaciółka prosiła żebym gadał z tym typem żebym ją zostawił, ona gadała z nią ale nic się nie zmieniło dopóki mój ziomek jej nie rzucił, ona tam przeżywała ale co mnie to obchodziło, jej najlepsza przyjaciółka spytała się czy może ja z nią pogadam, no i dosłownie dzień przed jej wyjazdem poszliśmy sami we dwójkę pić na plaży i od tego momentu mamy dobry kontakt, pisaliśmy prawie codziennie ale też nie jakoś dużo.

Dziewczyna mieszka za granicą i się tam jeszcze uczy, ostatnim razem jak przyjechała na kilka dni wychodziliśmy codziennie wieczorem do późnych godzin nocnych bo pierw wychodziła ze swoimi koleżankami sama, a wieczorem jak one szły to siedziała ze mną kilkakrotnie nawet od wieczora do południa dnia następnego, i jakoś dwa dni przed jej wyjazdem u niej na melanżu w mieszkaniu jak zostaliśmy sami lekko się pokłóciliśmy, po kłótni jeszcze pisaliśmy kilka godzin i w międzyczasie powiedziałem jej że się w niej zakochałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) (wiem jestem debilem).
.
I od tej kłótni piszemy jeszcze więcej między sobą, przeprosiliśmy siebie nawzajem, wiem że mojemu dobremu koledze napisała że traktuje mnie jak przyjaciela ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ale naprawdę od tej kłótni mamy lepszy kontakt, nawet sama napisała że ze wszystkich osób które zna ma najlepszy kontakt ze mną i ja mam tak samo piszemy po kilka godzin dziennie, nie raz po nocach bez przerwy.

Ale nadal coś do niej czuję i nie chciałbym jej przez to stracić bo naprawdę dobrze się dogadujemy, wspólnie planujemy jakieś wyjazdy itp.
Jak sobie z tym poradzić? Zależy mi na niej ale boje się że przez uczucia wszystko #!$%@?ę.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przyjazn #przyjaciele #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochapyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
Pobierz
źródło: comment_J0j2A0052FXkOAh1rcGRAKGyu1RkXySY.jpg
  • 10
OP: @madry_i_mieciutki: Może i bym chciał ale to raczej nie jest wykonalne, sama mi wyznała pewnego wieczoru jak byliśmy sami że jest dziewicą więc raczej odpada, chciałbym pozostać z nią na relacji przyjacielskiej a nie popsuć wszystko pociągiem fizycznym do niej.

@Leninzone: Nie mam innego wyboru niż pisanie, nie ma jej aktualnie w Polsce, przyjeżdża kilka razy w roku na dłużej i wtedy niby spędzamy czas razem ale wiem