•  

Niestety sub zbanowany [*] ale może coś jeszcze jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://pholder.com/r/neovaginadisasters/
    Ogólnie pewne obrazki mocno #nsfw więc ostrzegam

jak ktoś się brzydzi zdjęć:

Nie istnieje żadna oficjalna ani nawet skuteczna metoda na zmianę organów płciowych male to female. Każdy chirurg ma swoją "metodę" ale wszystkie mają jedną wspólną cechę, po czymś takim nie jest się już ani sprawnym facetem ani tym bardziej kobietą. Często przeprowadza się "eksperymentalne metody leczenia" - w przypadku Jazz Jennings (dokument I am Jazz) wszystko jebło niczym gnijący wieloryb i musieli robić od nowa. Z powikłań: ból (wieczny ból gdy źle złożą nerwy do kupy), smród, ropiejąca dziura zamiast kutasa, nikła głębokość uniemożliwiająca stosunek, absolutnie obrzydliwie wyglądający orgazm, więcej bólu. Oczywiście pomijając już "neovagine" cała reszta też nie wygląda zbyt kobieco no chyba że ktoś zapomniał okularów i ma 5 promili.

Dziwicie się że społeczność trans ma tak wysoki procent samobójstw? Wyobraźcie sobie że 90% znajomych LGBT namawia was do takiej operacji nawijając wam makaron na uszy, czekacie kilka miesięcy na termin, wydajecie tysiące po czym budzicie się i... macie to. Super cipa kurwo.

Czy wyśmiewam same osoby trans? Nie, lekarzy którzy prowadzą takie usługi wiedząc że jest to wręcz eksperyment na żywym organizmie. Eksperyment na zagubionych ludziach z gigantycznymi problemami psychicznymi wśród oklasków skrajnie postępowych środowisk.

pokaż spoiler zebrane z różnych źródeł @Reddit

#cotusieodpierdala #medycyna #patologiazmiasta jako takie #ciekawostki

źródło: 619f887c77ba55c9bb327925f4b1a6df.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo czekałem na serial Amazona na podstawie "Fundacji" Asimova, bo to jeden z moich ulubionych książkowych cyklów scifi. Aż do dziś.

Bo dziś wyczytałem, że i amazon nie opadł się "postępowi" i netflixizacji seriali. Bo okazało się że Amazon zamienił dwóch kluczowych męskich bohaterów na kobiety, w tym jedną czarną jakby było mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc w roli matematycznej geniuszki zobaczymy oczywiście czarną kobiete by walczyć ze stereotypami, tym bardziej że ostatnio jakieś obłąkane lewaki twierdziły że matematyka jest rasistowska. Ok, to jeszcze mogę zrozumieć. Takie czasy.

Szczytem jest za to zrobienie z Salvora Hardina i Eto Demerzela kobiet. W tym Hardina rasy wiadomo jakiej. Powiedzcie mi jak można zrobić z robota, bohatera powieści "Ja robot" kobietę. "Ja robot" kurwa, a nie "Ja robotka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie ludzie, którzy nie czytali będą mieli to w dupie, ale dla fanów książki to prawdziwy cios w serce.

Na zdjęciu serialowy Salvor Harden (╥﹏╥)

#seriale #scifi #ksiazki #kolorowaagitacja #bekazlewactwa #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

• odpowiedzi (13)

Świadomość co do diagnostyki w tym kraju mnie czasami naprawdę zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleżanka proponuje kawę w danym terminie - mówię, że nie mogę, mam lekarza o tej godzinie. Pyta mnie czy coś się stało, czy jestem chora - mówię, że nie, wizyta kontrolna u ginekologa i tyle.

No i się zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co, skoro nic mi nie jest, że beka ze mnie i w ogóle. Po badaniu pyta jak tam, mówię że wszystko ok, na jeden wynik oczywiście trzeba poczekać i tyle. I znowu śmiech, że wydałam 200 zł w błoto, ha, miałam rację, nic Ci nie jest!

Ręce opadają. Rozumiem, że niekiedy można mieć pecha i zachorujemy, bo trudno o stałą diagnostykę pewnych obszarów - guz mózgu, czy nowotwór trzustki to trudni przeciwnicy. Ale żeby prawie 30-letnia kobieta, wykształcona, niby zadbana, używająca masy drogich kosmetyków i dobrze ubrana wyśmiewała coroczne badanie podwozia, cycków, czy badania krwi, to jest dla mnie niepojęte xD

Badajcie się proszę, a jeśli nie chcecie - to przynajmniej nie próbujcie zniechęcać innych (ꖘ‸ꖘ)

#bekazpodludzi #medycyna #zalesie #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (32)