•  

  Niestety sub zbanowany [*] ale może coś jeszcze jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://pholder.com/r/neovaginadisasters/
  Ogólnie pewne obrazki mocno #nsfw więc ostrzegam

  jak ktoś się brzydzi zdjęć:

  Nie istnieje żadna oficjalna ani nawet skuteczna metoda na zmianę organów płciowych male to female. Każdy chirurg ma swoją "metodę" ale wszystkie mają jedną wspólną cechę, po czymś takim nie jest się już ani sprawnym facetem ani tym bardziej kobietą. Często przeprowadza się "eksperymentalne metody leczenia" - w przypadku Jazz Jennings (dokument I am Jazz) wszystko jebło niczym gnijący wieloryb i musieli robić od nowa. Z powikłań: ból (wieczny ból gdy źle złożą nerwy do kupy), smród, ropiejąca dziura zamiast kutasa, nikła głębokość uniemożliwiająca stosunek, absolutnie obrzydliwie wyglądający orgazm, więcej bólu. Oczywiście pomijając już "neovagine" cała reszta też nie wygląda zbyt kobieco no chyba że ktoś zapomniał okularów i ma 5 promili.

  Dziwicie się że społeczność trans ma tak wysoki procent samobójstw? Wyobraźcie sobie że 90% znajomych LGBT namawia was do takiej operacji nawijając wam makaron na uszy, czekacie kilka miesięcy na termin, wydajecie tysiące po czym budzicie się i... macie to. Super cipa kurwo.

  Czy wyśmiewam same osoby trans? Nie, lekarzy którzy prowadzą takie usługi wiedząc że jest to wręcz eksperyment na żywym organizmie. Eksperyment na zagubionych ludziach z gigantycznymi problemami psychicznymi wśród oklasków skrajnie postępowych środowisk.

  pokaż spoiler zebrane z różnych źródeł @Reddit


  #cotusieodpierdala #medycyna #patologiazmiasta jako takie #ciekawostki

  źródło: 619f887c77ba55c9bb327925f4b1a6df.jpg