•  

dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik mój, roberta lewandoskiego to jest jakas porazka ja mysle ze to dziennikarskie kurwa glupie spoleczenstwo te kurwa banda inbecyli ktora glosowala na tych kurwow karakanow z liverpulu to jest jakies kurwa nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie gole jak moje gdzie postawilem moja rodzine moje zycie prywatne biznes wszystko inne i dla was znaczylo to tylko 70 czy 80 głosów to was sie powinno jebac kurwa tak sie powinno was jebac jak tylko was moze jebac france football fifa was tak nie wyruchala jak wyrucha was france football kurwa az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat kurwa to jest dramat ze w tym antyludzkim układzie w tym układzie w ktorym media kurwa nie byly w stanie powiedziec ze robarta lewandowskiego zbezszczeszczono ze ten czlowiek ma 460 goli ze te dziennikarskie kurwy powtarzam kurwy dziennikarskie kurwy tego czlowieka ignorowały bezpodstawnie i po latach zauważyły ze to nie jest czyms wartym tego by tego czlowieka wprowadzic do top 3 złotej piłki bedzie was messi ruchal w dupe bedzie was ronaldo bedzie kurwa dymal tak jak was fifa nie dymala ta kurwa ten maly karakan jebany messi smiec zniszczy was alissony mane van dijki telewizje espny beda wam kurwa odbieraly smak zycia wy kurwa idioci dziennikarscy idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na wszystko bede zyl kurwa tak wypierdole jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z paryża i bede sie z was kurwa frajery smial ze wy takie glupie sa tacy kurwa debile ktore to kurestwo ronaldo wybrali nie na lewandowskiego nie na robercika tylko na jakies kurwy de ligtow holendrów w dupe jebanych kurwa na salahow popierdolencow glosowalito jest ta wlasnie kurwa bańka przez taka kurwe bańke medialną przez was kurwa chuje nic sie w tym futbolu nie zmieni bo jestescie chuj warci i trzeba was jebac ruchac i na was zarabiac bo jestescie banda dziennikarskich kurwow i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie glosowali na mnie ktorzy wspomagali mnie dziekuje bo to garstka dziennikarzy garstka mistrzów tej sztuki to jest 70 osob moze 80 wylacz ten telefon bo ci go wylacze na amen tak tak tylko to sie w tej kurwie bańce nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie chuje ze jestescie prymitywami ze kurwa wasze pierdolone konferencje prasowe to jest wasz majestat wasza godnosc robota kurwa w gazetce i karta z debetem to wy kurwa pismacy chuj z wami nie warto bylo kurwa nie warto bylo zrobic nic co wy sie aa szkoda kurwa gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie kurwy kurwy glosowali na ronaldo niech was szlak trafi chuj warci jestescie antyfutbolowi jestecie dobranoc
    co jest kurwa pedale co chciales powiedziec dobra narazie wypierdalam
    kurwa szkoda 4 goli w 14 minut szkoda kurwa bylo strzelać 12 meczach pod rząd ta glupia bańka te glupie pismaki kurwa was do auschwitz tylko zaprowadzic kurwa piecyki wlaczyc szkoda kurwa szkoda bylo na was cokolwiek wy glupie chuje wy
    #zlotapilka #lewandowski #pilkanozna #pasta #stonoga

źródło: futbolfejs.pl