Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moi rodzicie prowadzą dość dobrze prosperująca restaurację. Zasadniczo nie pracuje tam bo mam swoją pracę i tak mi lepiej. Czasem pomagam rodzicom jak jest taka potrzeba. Dzwoni ojciec i prosi żebym przyjechał jak mogę bo kierownik jebnął l4 i nie ma komu robić. Wziąłem urlop i przyjechałem ogarniać knajpę. Młyn jak chuj, sam wziąłem tace i pomagałem dziewczynom na sali bo nie ogarniały. Obserwowałem w rogu sali parkę. Całkiem wyglądający gość i dziewczyna. Nie chce jej obrażać ale wyglądała jak szafa trzy drzwiowa xD. Jedzą, jedzą i dziewczyna po jakimś czasie poszła do kibla. Gość wystartował jak z procy w moją stronę, dał mi 50 zł za pizzę i wypierdolił z taką prędkością drzwiami że prawie się wyjebał. Tak sobie myśle to była pewnie niespodzianka z tego całego tindera? XD

#heheszki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

W dniu dzisiejszym, to jest 5 grudnia 2019 roku, w dniu ogłoszenia testów Roberta Kubicy w DTM,

fanpage DTM na Facebook'u polubiło 654 000 osób,
    profil DTM na Twitterze obserwuje 61 200 osób
    kanał DTM na Youtube subskrybuje 186 000 osób
    profil DTM na Instagram obserwuje 210 000 osób
    tag DTM na Wykopie obserwuje 215 osób

Widzimy się 24 kwietnia 2020 roku, w weekend wyścigowy na torze Zolder

#dtm #kubica #f1
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Witam. Najlepszym produktem Kinder według Waszych głosów okazał się Kinder Bueno, który miał 37.60% głosów. Natomiast na drugim miejscu swoją rywalizację zakończyła Kinder Czekolada, która miał 62.40% głosów. Dzięki za udział w tej wykreślance - a jutro już kolejna wykreślanka.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
    pokaż całość

odpowiedzi (38)