•  

Oto treść wierszyka, który mój ojciec popełnił w ramach zadania domowego mojego brata na polski w gimnazjum, a zadedykowal starszemu synowi z nadwagą ( ಠ_ಠ) #zalesie #dieta #mirkokoksy #przegryw #poezja #wiersz #heheszki #zdrowychlop #tworczoscwlasna

Rymy częstochowskie - dedykuję synowi.

Kto dziś lubi stać przy garach ?
    lepiej karmić się po barach.
    Wszelkiej maści „fastfudziarnie”
    Karmią smacznie, lecz dość marnie.
    Wszystko tłuste i niezdrowe
    Szybko „siada” na wątrobę.
    Ale co tam, że nie zdrowo
    za to będzie wystrzałowo.
    Dużo szpanu, mało kasy
    a nie jakieś tam kiełbasy.
    Co tam zupa, drugie danie
    Dzisiaj „wieś mak” w pierwszym planie.
    Gdzie tam kompot czy deserek
    lepiej coli pięć wiaderek.
    Babcia płacze, dziadek wyje
    Ale wnusiu w oczach tyje.
    Stęka, sapie i się poci
    Lecz nie stroni od łakoci.
    Po co jabłko, czy gruszeczka
    lepiej tłuste skrzydełeczka
    polewane gęstym sosem
    które chętnie „wciągniesz” nosem.
    ….a po czasie max kotlety
    Zrobią z ciebie mix atlety….
    tłuste ryło i karczycho
    duży bęben i sad licho.
    Patrząc w lustro hmm….. „będę mini” !!!
    ….ale widzisz portret ….świni.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (20)

Prezenty kupione? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba pora na przedświąteczne #rozdajo

Wśród plusujących dzisiaj losuję 1 osobę która będzie mogła sobie wybrać dowolną rzecz do 60zł z mojej strony przesyłkę oczywiście opłacam.

Dodatkowo gdy wpiszecie kupon "usuń konto" macie -10% na zakupy u mnie + mały gratis ode mnie w postaci świecącej fiolki (która również jest kupienia u mnie w cenie 15zł)
      Kupon będzie ważny do końca tego tygodnia.

Ceny przesyłek obniżam specjalnie przed świętami: Bliską paczką poczta polska 5zł, paczkomat również 5zł

Więc jeśli dalej nie macie pomysłu na prezenty zajrzyjcie do mnie. Może chcecie komuś sprawić wisiorek/breloczek albo coś nietypowego?
      Właśnie uzupełniłem trochę braków i dodałem sekcję NOWOŚCI u siebie na stronie.

Wleciały nowe:

- Świecące rośliny o które tak prosiliście
      - Nowe mechanizmy
      - Malowane unikaty

Plusujcie w komentarzach które formy podobają się Wam najbardziej - jestem ciekawy efektów :)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje rzeczy na żywo zapraszam do Kina Nowe Horyzonty we #wroclaw w ten weekend gdzie będę się wystawiać.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka
      #rekodzielo #promocja #rozdajo
      pokaż całość

GFY

odpowiedzi (14)

#wiedzmin #netflix #seriale #baginski

Plusy dla naprawdę Wielkiego Polaka.

Niesamowite jest to jaką bezczelną ignorancją, by nie powiedzieć głupotą i niewdzięcznością wykazują się ludzie wyśmiewający Bagińskiego. Człowiek, bez którego nigdy nikomu na Zachodzie do głowy by nie przyszła adaptacja Wiedźmina. Od którego wszystko się zaczęło i nota bene, na którym wszystko się skończyło - bo był przecież ze swoim zespołem odpowiedzialny za wiele efektów i całą obróbkę wideo.

Ponadto to dzięki roli jaką pełnił uczestniczył i miał swój wkład w dosłownie każdy element toczącej się produkcji, od osi fabularnej, po działania na planie. Nie reżyserował odcinka właśnie dlatego, że na reżyserce najmniej się znał, a w roli jaka została mu przypisana wybitnie trudno kogoś zastąpić (sam mówił o tym w wywiadzie). W istocie został kimś wiele ważniejszym, niż reżyserem, szkoda że tak niewielu to widzi. Niesamowity przykład, jak ludzie czytając tylko nagłówki newsów tworzą sobie wyimaginowany obraz i piszą później pierdoły w stylu "HA HA, wydymali Tomcia!".

A ja tymczasem chciałem powiedzieć wyraźnie, dziękuję Panie Bagiński i gratuluję sukcesu.
      pokaż całość

odpowiedzi (37)