•  

  Drogi Patryczku, memy z twoją osobą rzeczywiście powstały, by pokazać jaki jesteś głupi, a tym wpisem czy swoim ostatnim listem po "angielsku" i obroną jego poprawności udowadniasz wręcz, że jesteś ... cóż.
  Wielokrotnie sam publikowałeś na swoich profilach fakenewsy, ba, zatrudniłeś w ministerstwie sprawiedliwości i jako swoją prawą rękę (w kampanii prezydenckiej w Warszawie) trolla internetowego, Dariusza Mateckiego, który je produkował masowo i publikował na kilkudziesięciu profilach na FB.
  Rzeczywiście jeden z memów, ten z "rabladorem", był stylizowany na screen twojego posta i wiele osób się nabrało, że to twój wpis, ale nie dlatego, że tak dobrze był graficznie zrobiony, tylko że doskonale oddawał twój poziom inteligencji i elokwencję.
  To był mem stworzony w reakcji na twoją "hatakumbę" (jak napisałeś słowo hekatomba), a przecież to nie była jedyna żenująca wpadka, potrafiłeś pomylić Dunaj z Dunajcem, czeską Pragę z dzielnicą Warszawy, udając kibica Legii potrafiłeś ją pomylić z Polonią Warszawa, 2 tygodnie temu wytknąłeś rezolucji PE 4 błędy, których nie było, prostu jej treść po angielsku cię przerosła.
  Sam rzeczy a'la "rablador" publikowałeś na swoich profilach, np. zdjęcie płaczących Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny (faktycznie zrobione na pogrzebie Sebastiana Karpiniuka) z podpisem "nasi przegrali z Meksykiem" (po meczu Niemcy-Meksyk).
  PS: przykład jednego z fakenews opublikowanych przez Jakiego https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/fake-news-patryka-jakiego/ll89v6n

  #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #polityka #polska

  źródło: 00832.png