Wpis z mikrobloga

@Infrass: Czuję się zaszczycony, kiedy mnie wołasz jako eksperta ( )

@johntucker: Mnie kupiłeś od razu, bo sporo tam około tribalowych historii, a dla mnie to kwintesencja muzyki elektronicznej, czy to w deepach, czy w housie czy tech housie - kiedy słyszę naturę, bębny, fleciki, grzechotki, afrykańskie czy amerykańskie plemiona :D to od razu mam ciary i chcę się bawić/chillować całą noc :)
@LuckyLuq: Zawołałem tych w sumie najbardziej aktywnych, bo tag obserwuje milijon a plusa lub komentarz zostawia dwóch ( ͡º ͜ʖ͡º)
Aczkolwiek, jak trzeba to i się znajdzie do każdego wołanego powód dla którego zawołałem ( )
A no i ten, w tym kraju ekspertów od groma, jeden więcej niezbyt zaszkodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@LuckyLuq: tribale to moje ulubione klimaty, najczęściej gram downtempo a to jest aż tym przesycone. Staram się tez czasami grać trochę szybciej bo ludzie przynajmniej w Szczecinie jeszcze na downtempo nie są gotowi. Dzięki!
@johntucker: trochę odkopuję, ale dopiero teraz odsłuchałem. Jedne kawałki bardziej w moim stylu inne mniej, nie zabrakło również kilku sztosów, generalnie jest fajny klimat i poziom. Zostawiam plusika i czekam na więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)