Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na zdj macie wynik, prawie "rekord" (ciezki do weryfikacji ze wzgledu na slaba jakosc filmu i krazki niewiadomego pochodzenia) 355kg w siadach, ale...

bez informacji czy byl robiony w TASMACH! A byl, znalazlem 1 film z proby 355kg (bo 350kg nie znalazlem - dajcie link)
To co ja zarzucalem innym trojboista, ze chwala sie swoimi wynikami w tasmach, nie dajac informacji, ze zrobili to w nich, a to robi OGROMNA roznice i oklamuje rzeczywistosc. Mamy teraz podwójne standardy i moralnosc.

Jesli zrobiles, to w tasmach, to nieprofesjonalne wydaje sie, to, ze nie dajesz informacji nt temat. Jesli zrobiles to bez tasm TO CHYLE GLOWE DO CZOŁA I ZWRACAM HONOR.

dziekuje za uwage.

#mikrokoksy
Seba_Kot - @IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na...

źródło: comment_g3AkiuhXiLeX9k4m3PPePpCumMj8UNS7.jpg

Pobierz
  • 77
@Darksed: "Źdźblo widzisz u innych, a belke w swoim oku nie dostrzegasz" Ja wpisalem wynik orientacyjny, wlasnie z tego powodu, ze osoby przypisuja sobie rekordy, ktorych nie zrobili (bez tasm). Stad pewnie poczul sie obrazony, bo byly wyzsze od tych co podobno zrobil. Tu mamy w czystej postaci hipokryzję.
@sinbad_: w rozmowie wyraznie podkreslalem jeden proceder, ktory widzimy w spolecznosci trojbojowej. Myslalem, ze bedac naczelnym moralista, tego nie zrobil, ale jednak zawiodlem sie bardzo.
Mialem odpuscic, ale gdy dostalem info, ze jednak jest inaczej w tej kwesii, nie wypada aby tego nie poruszyc. Aby cos zamknac trzeba WYJASNIC ten temat.
@Seba_Kot: IntruderaXXL jakiś wpis czasem przeczytam, raczej nie obserwuję, ale jedno co o nim kojarzę, to to, że robi w taśmach, bo ciągle pisze o tych taśmach, non stop, prawie w każdym komencie. Więc chyba zarzucanie mu, że robi z tego jakiś sekret nie będzie fair.
Ale to prawda, że taśmy wszystko zmieniają, m.in. dlatego go nie obserwuję, tak samo jak powerlifterów w strojach kompresujących. Siła ma być własna.
@Seba_Kot: Kilka słów konstruktywnej krytyki aż tak Ciebie boli? Przecież jak to pisałeś, jestem tylko anonimem z internetu, a ty utytułowanym trenerem i zawodnikiem. A tutaj szukasz dziury w całym i to chyba każdy widzi.

a to robi OGROMNA roznice i oklamuje rzeczywistosc.


No w tym akurat masz doświadczenie no nie?

https://www.wykop.pl/wpis/45777471/trace-do-sebastiana-kota-juz-resztki-szacunku-magi/

Stad pewnie poczul sie obrazony, bo byly wyzsze od tych co podobno zrobil. Tu mamy w czystej postaci hipokryzję.
@r3pr3z3nt: ale przeciez ja zawsze robilem bez tasm. Prawie wszystkie filmy macie na yt bez tasm i nigdy nie wpisywalem rekord jako bez. A pomimo tego przyjeto, ze ja uznalem sobie rekord w tasmach, gdzie staly obserwator nie bralby to pod uwage
@Seba_Kot: @r3pr3z3nt: ale przecież widać na filmach, że są taśmy. Wtf. Ale to nieistotne.

Koledzy. My czekamy na argumenty merytoryczne, a nie durne wojenki.

Sebastian, Ty jesteś osobą publiczną. Może pomysł o jakims szkoleniu PR-owym. Toż to Twoja praca.
@Seba_Kot: Masz rację. @IntruderXXL jest specyficzną osobą ale w specyficznym miejscu jakim jest wykop xD, nie darzy cię on sympatią i pewnie zapiekła go lekko dupa jak zobaczył wzrost wyniku w nawiasie, ale z uzasadnionego powodu go zapieklo, bo jako jeden z dwóch na tagu trzymał 350kg i z nim usiadł (no chyba że leci w #!$%@? z obciążeniami xD). Sam siadam w taśmach (no teraz to już mi się nie
@IntruderXXL: sorki, ale wiesz, ze przyczepilem sie w tej kwestii do trojboistow, ktorzy oklamuja spolecznosc tworzac REKORDY, KTORYCH NIE ZROBILI RAW (BEZ TASM). Stad moj proceder i wpis wyniku orientacyjnego aby przed takimi osobai ostrzec. Niestety osoba, ktora najbardziej mi to zarzucala okazala sie hipokryta. Kazdy trojboista jest pasjonata, Ty dzialasz publicznie na terenie WYKOP. Doradzasz, ludzie wchodzac na opis powiedza WOW, MUSI SIE ZNAC, 350KG ROBI! A tu bach, nie