Gorące dyskusje ostatnie 12h

Stałem się obiektem drwin w firmie.
    Otóż pewnego dnia jeden z "kolegów" z działu spotkał mnie w sklepie i zapytał czy mieszkam w okolicy. Podałem orientacyjnie gdzie a ten do mnie "a to tam gdzie ci najbiedniejsi mieszkają". Zrobiło mi się bardzo przykro choć mam już 30 lat. Ci "znajomi" z działu to typowe dynamiczne korposzczury. Powiem szczerze, że kiedy już wsiadałem do samochodu po zakupach to miałem lekko zwilżone oczy, mocno mnie to dotknęło.

Od kilku lat walczę w tym korpo o podwyżkę, robię co mogę. Niestety przez brak znajomości jestem tylko popychadłem w dziale i nikt nie docenia moich starań.
    W szkole byłem popychadłem, w pracy też jestem. Marzę, żeby uciec gdzieś, zapomnieć o wszystkim. Tyle lat walki o lepsze życie i nadal kłody pod nogi (╯︵╰,)

#korposwiat #feels #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

przyznać się, który z Was to admin ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #heheszki #tygodniknie #jerzyurban #dawidsulicki #humorobrazkowy

odpowiedzi (20)

#samochody #motoryzacja #pierwsze4kola
    Dobra, to oceńcie pomysł mojej córki (lvl18) na pierwszy samochód. :P

Dołożyłbym jej parę tysi do czegoś ciut nowszego, ale chce za swoje, to kupuje za swoje. Większość odłożone, resztę jej pożyczę i mi odda, bo już ma nagraną robotę na wakacje.

Peugeot 407 1.8 2005 rok manual, wyposażenie takie średnie: klimatronik, tempomat, ale bez skór, navi itd. Ważne, że ma liczne poduchy i ESP.

Wiem, że 1.8 muł, ale na pierwsze auto IMHO wystarczy, a to jest polski salon, II wł. od osoby prywatnej, nie przez komis, potwierdzone 235 000 przebiegu. Żadnego 2.0 na tyle pewnego w naszej okolicy nie ma.

Zdjęcie poglądowe, ale mniej więcej taki, tylko na stalakach z kołpakami oryginalnymi.
    pokaż całość

odpowiedzi (79)