Gorące dyskusje ostatnie 12h

zazdrosc u #niebieskiepaski

Jestem w związku już 8 miesięcy i mam wrażenie, że u mojego chłopaka występuje tokstyczna zazdrość i kontrola. Jednak nie wiem, czy to z nim czy może ze mną jest coś nie tak i przesadzam. Podsumowując:
    - nie mogę sama wychodzić na imprezy wieczorem
    - wyjście w dzień z koleżanką/kolegą z uczelni na kawe to także problem ("byliście tylko we dwoje!")
    - oczekuje, że będę sama się codziennie "spowiadać" co, gdzie i z kim robiłam
    - telefony mam odbierać ZAWSZE
    - na spotkaniach z nim mam zakaz wyciągania telefonu i odpisania komuś innemu na na przykład smsa
    - problemem jest także to, że wysyłam swoje zdjęcia znajomym (nie, nie nudesy, normalne fotki znajomym obu płci)
    - zmusza mnie do przedstawiania swoich znajomych, gdzie szczerze mówiąc przedstawiać wszystkich nie chce, bo jest na tyle konfliktowy i robi głupie awantury o nic, że boję się o zepsucie kontaktów i jakieś kwasy

To nie jest normalne prawda? Czuje się jak w klatce :((
    #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #rozowepaski

PS. Wrzucam jeszcze raz, może dotrze do ciut większego grona, nie krzyczcie :X
    pokaż całość

odpowiedzi (115)

Typ wyzywa mnie od przegrywow i nasmiewa sie z #blackpill i #redpill #przegryw xDDDDD

odpowiedzi (48)

jak już będę sławnym aktorem to pierwszym dziesięciu plusujacym i być może reszcie jak będą fajni wyślę przelew na 100 zł (w piątek mam przesłuchanie w teatrze i mam się umówić z panem na casting do roli)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (54)