•  

Chciałbym opowiedzieć Wam o sytuacji, która jest moim powodem do dumy przed sobą samym. Miało to miejsce 4-5 miesięcy temu. Otóż...
    Mieszkam na obrzeżach Warszawy, więc w godzinach nocnych dostać się gdziekolwiek bez samochodu graniczy z cudem. Około 2-3 w nocy nawiedziłem sklep całodobowy na totalnym odludziu celem zakupu alkoholu. Wyszedłem ze sklepu i wsiadłem do jedynego samochodu na pustym parkingu. Już miałem przekręcać kluczyk w stacyjce gdy wtem, ni stąd ni zowąd rozległo się pukanie w szybę. Uchyliłem okno i na zewnątrz zobaczyłem Ewę Chodakowską. Możecie mi nie wierzyć ale była to sama Królowa Polskiego Fitnessu. Cała uśmiechnięta zapytała się mnie czy nie chcę poćwiczyć z nią. Ja, jak na szanującego się Aspergerowicza przystało, popatrzyłem na nią beznamiętnym wyrazem twarzy i rzuciłem chłodne "Chyba cię pojebało". Ona widać straciła trochę pewności siebie, ale dalej próbuje swoich sztuczek i zaczęła napierdalać swoją rutynę standardowego fat burningu zachęcając mnie do uczestnictwa. Mówi do mnie "Dalej grubasie ruszył byś dupę" Ja nawet nie patrząc już na nią znów rzuciłem chłodne "Pal wroty stara" i nie czekając na reakcję zamknąłem okno. Kątem oka widziałem bardzo smutną i zawiedzioną minę wielkiej polki która ratuje nasze społeczeństwo przed chorobą wieńcową, połączoną ze zdziwieniem - "Jak to? On śmie odmówić mi wspólnego pilatesu?"
    Odjeżdżając zacząłem myśleć czy aby na pewno dobrze zrobiłem... W końcu mogła mi pomóc zrzucić nieco sadełka. Poza tym czemu mam się dziwić, że nie mam swojej osobistej trenerki skoro jestem niemiły dla Chodakowskiej. ... W sumie to nie były takie ciężkie ćwiczenia, a tak może nawiązałbym znajomość ...
    Wtedy zobaczyłem, że zza rogu wychodzi Robert Lewandowski. Ewa patrzy się na niego z zawiedzioną miną i coś do niego mówi. On również patrzy na Ewę z zawiedzioną miną a następnie na mój samochód z nienawiścią w oczach...
    Szybko zrozumiałem o co chodzi...
    Nawróciłem i dołączyłem do nich napierdalając serię ćwiczeń ABT na środku stacji benzynowej w rytm muzyki która znikąd się pojawiła.
    Wyszedłbym na kompletnego frajera, gdybym nie wrócił.
    Morał z tej historii jest jeden - Nie odrzucajcie propozycji wspólnego treningu z Ewą. Nigdy!
    Ps. Zdjęcie poniżej przedstawia mnie z Ewą pod udanej serii ćwiczeń pośladków oraz ud

#p0lka #przegryw #wygryw #chwalesie #blackpill #oswiadczeniezdupy #spierdolenie #asperger #fobiaspoleczna #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #ewachodakowska #pdk

źródło: jazewą.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

SPRAWDŹ JAKIM TYPEM WYKOPKA JESTEŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ostatnia cyfra po kliknięciu + powie Ci kim tak naprawdę jesteś.
    Zdjęcia w komentarzu, zapraszam do zabawy!
    0 – Wykopek specjalizujący się w czarnej magii.
    1 - Biały Rycerz - rusza na ratunek, każdej różowej, która została obrażona na wypoku.
    2 - Wykopkowy Szeryf – pilnuje porządku na wypoku. „Taguj to gówno!!”.
    3 – Robin Hood z Podlasia.
    4 – Wykopek Dzban.
    5 – Atencyjny Wykopek – codziennie wrzuca zdjęcia w innej koszuli, nie wie w jaki sposób wylądował na czarnej sofie.
    6 – Wykopek Dresik – szuka zaczepki w komentarzach, grozi innym wykopkom.
    7 - Wykopek Menel – co weekend pisze o tym jak się naj*bał. „Trzeźwi dupa cicho”.
    8 – Mikrokoks – bicki i klata bez zarzutu, niestety zapomniał o nogach. Jest homo.
    9 – Wykopek Szczęściarz – pisze głupie komentarze, które wyjątkowo często otrzymują mnóstwo plusów.

#glupiewykopowezabawy #wykop #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Potężny sierp, co Szpilkę by zabił,
    Wachem zaledwie kołysze...
    #boks

odpowiedzi (5)

Cześć Mirki
    Mam okazję kupić w atrakcyjnej cenie mieszkanko we Wrocławiu. Co sądzicie o takim rozkładzie? Ujdzie?

#pytanie #kiciochpyta

odpowiedzi (44)