Gorące dyskusje ostatnie 12h

Od września jestem przedsiębiorcą. Wcześniej nic nie znałem się na prowadzeniu firmy. Cały czas słyszałem że ZUS zabija firmy.
    Ale kurwa serio? Około 1250zł stałej kwoty. Ja pierdole. Jeśli kogoś ta kwota zabija, niech lepiej zamknie firmę, bo widocznie niszczy rynek. Firma nie dupa, nie każdy musi ją mieć.
    Rozumiem protestować na temat podatków,bo tak - to boli :(
    #gospodarka #przedsiebiorczosc #firma #wlasnafirma pokaż całość

odpowiedzi (142)

Jak miałem 14 lat, to nałogowo fapałem pod rozstępy. Wchodziłem na rożne fora php by przemo dla ciężarnych, przeczesywałem internet w poszukiwaniu nowego fap materiału, mój folder z rozstępami miał ponad 1gb zdjęć XD

Kiedyś w internetach natknąłem się na specyfik, który nazywał się

maść na rozstępy

Kurwa tyle wygrać, przez cały tydzień chodziłem jak w amoku, mogłem myśleć tylko o tym. Od razu jak dostałem kieszonkowe wyjebałem do apteki i kupiłem tubkę. Codziennie rano i wieczorem smarowałem się tym gównem i czekałem. Miesiąc później, po osuszeniu drugiego opakowania udałem się do apteki zapytać się, dlaczego nie widać efektów.
    Mina pani magister jak próbowała mi wytłumaczyć, że ta maść usuwa, a nie tworzy rozstępy najlepsza. A ja w szoku, dlaczego ktoś miałby usuwać coś tak pięknego XDD

#pasta #heheszki #choryskurwiel #rozstepyboners (pozdro dla 14 obserwujących xD)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

#dawidsulicki #lidl #marketing

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (21)