Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata . Nie dość ze nigdy nawet za rękę nie trzymałem to nawet z żadną nie umówiłem się na jakiekolwiek spotkanie. W styczniu a wiec za półtora miesiąca stuknie mi 25 lat. Moim marzeniem jest przeżyć miłość z 18-19 latką.

Czemu o tym pisze ? Otóż ostatnio po jakiś 2 latach spotkałem kolegę z czasów gimnazjum który zawsze był i teraz wciąż jest chadem, takie 9/10 z wyglądu. ( silna linia szczeki, wysoki ,trochę przypakowany , w 200% zdrowe geny) Zawsze w naszych okolicach był jednym z tzw. największych ciach . Ogólnie spoko gościu, zadowolony z życia ale trudno żeby nie był skoro cały czas kogoś ma . Po tym jak porozmawialiśmy o tym co u nas zeszliśmy na temat dziewczyn na który on zawsze zresztą dość chętnie lubił porozmawiać. Oczywiście spytał mnie jak tam z laskami. Chyba po raz pierwszy raz w życiu wyżaliłem się innemu gościowi o tym co mi leży na sercu. Powiedziałem mu nawet ze marzę o poznaniu jakieś miłej,fajnej 18-19 latki tak na początek Koledze chadowi az mina spoważniała jak nigdy. Zawsze odkąd pamiętam nosi uśmiech na twarzy. Powiedział mi ze będzie w cholere ciężko i tu nie chodzi o wygląd. Stwierdził ze od jakiś 2 lat stracił tak jakby dostęp do takich 18 nastek. A to z tego powodu ze jak słyszały ze ma 23-24 lata to od razu traciły zainteresowanie i nawet młody wygląd nie pomaga. Można jedynie pokręcić z wiekiem ale to z czasem i tak wyjdzie na jaw ile masz naprawdę.A nawet jeśli coś zaczęło się kręcić z jakąś to zaraz problemy robili jej rodzice bo twierdzili ze ona chodzi jeszcze do liceum, ze jest za młoda dla niego, ze dopiero matura przed nią itp itp. Dodał ze podrywanie jeszcze młodszej tzn takiej 16 -17 nastki to prosta droga do dostania #!$%@? od ojca takiej panienki i wyzwisk od zboczeńców pomijając ze dla większości 16-19 latek typek powyżej 20 lat czyli np. 23-25 lat jest po prostu za stary. Mało która lubi o tyle starszych a jesli nawet lubi to znowu rodzice robią problemy i koło się zamyka.Oczywiście pomijając fakt ze takie np. 18 nastki bardzo wybrzydzają jeśli chodzi o wygląd Generalnie jak usłyszałem jego opinie to byłem w szoku. Myślałem ze taki chad może wszystko a tu sie okazuje ze nawet on musi niektóre panny sobie odpuścić. Koleś powiedział mi ze w naszym kraju teraz krzywo się patrzą na takie różnice wiekowe. Poradził mi żebym pojechał na Ukrainę, jak mam dużo lodu to może Filipiny skoro chcę taką młodą.

Ten wpis kieruje tez do kolegi bajkopisarza który wczoraj napisał baita o tym jak to 15 nastki lecą na 20 czy tez 21 latków którzy wcale nie są chadami. Nie wiem po co ktoś pisze takie nieprawdziwe bzdety które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego i tylko zasmiecają niepotrzebnie tą stronę
#prokuratorboners
  • 14
@Bluuurgh: bo kolega jest chadem, zaniza swoj wiek I na koniec olewa te panny nie wchodzac z nimi w zwiazek. A teraz kolego podaj mi przyklad jskiegos 24 czy 25 latka ktory jest w zwiazku z 18-19 latka. Powodzenia w szukaniu. Mam kasy duzo I wyjezdzam na Filipiny . Tam znajsw taka mloda I jeszcze porzadna zone bede miec. W koncu nasi rodacy w wieku 36 lat pitrafia znalezc tam zone
@Edenes: co to #!$%@?, ty chyba nie wiesz ile dziewczyn lubi starszych. owszem, niektóre mają swoje limity i nie umówią sie z kimś kto ma wiecej niż 20. Jednak spora część, nie ma nic przeciwko temu i bez problemu sie z Tobą umówi, nawet jak masz 25 lat, a ona 16. Tylko jest dośc istotny szczegół, który zwyczajny wykopek nie przeskoczy. Trzeba być przystojnym.
@Edenes kolega nie zaniża wieku ani nic, co więcej on in każe zazwyczaj #!$%@?ć a te mu spokoju nie dają. Poprostu miej w rozmowie #!$%@? w młodą panne, ubierz się w markowe ciuchy i pobzykasz :D