Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy do mojej kamienicy przyszedł Superwizjer i nagrał tam burdel xD Biznes tak bardzo #!$%@?, a moja prezesura też tak bardzo #!$%@? xD. Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z tego gangstera, a interes #!$%@?ł przypadkiem, bo jest idiotą jak Jaki. XD Śmiecham, bo w Sejmie Witek płacze, bo nie wskazałem p.o. prezesa, a ja siedzę w Izbie i przeglądam raporty pokontrolne z ministerstw, a Kaczyński z Ziorbrą ją pocieszają wszczynaniem postępowania karnego, a ja se siedze w Izbie i jestem #!$%@? Prezesem Najwyższej Izby Kontroli poza kontrolo, pasożytem zawadiakom, maskotką swiatka przestępczego i strażnikiem wykonania budżetu. Siedzę se w Izbie i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z wyborem nowego prezesa są w Senacie, a ja tu jestem i mam też oświadczenie majątkowe zajebiście krótkie i nie mam p.o. prezesa i sam immunitet i się smieję, a w szafie mam haki na Morawieckiego i posadę dla syna.

#heheszki #banas #pasta #polityka #bekazpisu
Pobierz dumnie - To uczucie gdy do mojej kamienicy przyszedł Superwizjer i nagrał tam burdel ...
źródło: comment_nGYtRFGOuZVUtNIf83lvS1FWURjlAEMJ.jpg
  • 1