Wpis z mikrobloga

Jak uzbierać 10k w jeden dzień? Wystarczy być ładną dziewczyną. Pisze, że choruje na depresję i kilka chorób psychicznych. Cel szczytny, ale żaden chłopak by tyle nie dostał. Najwięcej wpłacił pan Piotr, bo aż 1000 zł. Ktoś jeszcze w Polsce się dziwi, że stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynosi w zależności od badań 8-13 do jednej?
#przegryw #depresja
El_Pollo - Jak uzbierać 10k w jeden dzień? Wystarczy być ładną dziewczyną. Pisze, że ...

źródło: comment_7JRkH7xVnRPVjXyDZMNyuJTFbBmtELVK.jpg

Pobierz
  • 69
@El_Pollo: No cóż, skoro urodziła się taka ładna to dlaczego nie może z tego skorzystać? Niestety, ale życie nie jest sprawiedliwe. Do umniejszania problemów mężczyzn przyczyniają się wszyscy niezależnie od płci czy wieku i nie zapowiada się, aby miało to się zmienić. A wracając do dziewczyny, ma szczęście w nieszczęściu. Depresja sama w sobie jest bardzo ciężka, a ona ma jeszcze fizyczne choroby, w takim wypadku w sumie mogę usprawiedliwić to,
aż mi się przykro robi, jak przypomnę sobie wykopka, który jeszcze w zeszłym tygodniu stawał na głowie przez kilka dni, żeby rozleklamować zbiórkę na uratowanie przed usunięciem kolejnej nogi swojego kolegi


@Strupol: sprawdzilem i nie udało sie zebrac całej kwoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam nadzieję że i tak dał sobie radę

https://www.wykop.pl/wpis/45677171/zbiorka-pomagajzwykopem-zmierza-ku-koncowi-zostaly/