Wpis z mikrobloga

Jeżeli jakaś kobieta jest za równouprawnieniem, i jednocześnie nie przeszkadza jej uderzyć faceta, to dlaczego jęczą gdy facet jej odda? Skoro jesteśmy sobie równi, to po uderzeniu mnie, powinienem mieć prawo jej oddać. Jeśli napluje mi w twarz, to dlaczego nie mogę napluć jej w twarz w odwecie? To chcecie tego równouprawnienia czy nie? @BloodyMassacre26

#przegryw #p0lka #feminizm #logikarozowychpaskow
Pobierz N.....y - Jeżeli jakaś kobieta jest za równouprawnieniem, i jednocześnie nie przeszka...
źródło: comment_q5Cml63AYxgggInWY6BLsSSXWPkyCu6R.jpg
  • 28
@Nudziarz-Spokojny

Jeżeli jakaś kobieta jest za równouprawnieniem, i jednocześnie nie przeszkadza jej uderzyć faceta, to dlaczego jęczą gdy facet jej odda? Skoro jesteśmy sobie równi, to po uderzeniu mnie, powinienem mieć prawo jej oddać.


Masz prawo przecież, popełniasz błąd logiczny biorąc jej zdanie za tak samo ważne, wypowiedziane z pełną świadomością i będące efektem wielu analiz logicznych w mózgu, jak Twoje.
@Nudziarz-Spokojny:

Naplucie w twarz nie jest problemem bo ślina każdego jest taka sama

Ale liść od kobiety który prawie nie boli vs #!$%@? z całej siły z pięści (w odwecie) to jednak dwie różne rzeczy a facet nie umie mierzyć siły na zamiary

Kobieta nie chce się z nim tłuc, tylko daje liścia, to tak jakby facet ją popchnął

A często facet uderza że znacznie większą siłą niż sam dostał.

I
@trzydrzwiowypentaptyk:

Tak tak, a policja z tym nic nie zrobi

Jak facet w pysk nie dostanie to nie zrozumie że nie wolno, bo facet jest jak pies.

Najlepiej, być bierną i na wszystko pozwalać facetowi, dać mu wejść na głowe i nie oczekiwać respektowania przez niego swoich zakazów bo "facet ma siłę zmieść ją z planszy więc zamiast stanowczo powiedzieć "nie" i jeśli to nic nie da to go zdzielić w
@Bodzias1844: Sam widzisz że Bloody tworzy zawsze swoje własne przykłady, który ktoś nie porusza. Tak min. wygląda jej projekcja w głowie. Zadajesz jej jedno proste pytanie, a ona dopisuje alternatywne scenariusze. To jest właśnie logika wielu różowych w pigułce. Dyskusja z takimi to rak mózgu dla nas.
@BloodyMassacre26: Dopóki nie odpowiedziałaś na tego posta, to pisałem bardziej na temat jakiejś tam kobiety która jest za równouprawnieniem, ale teraz wiem że to dotyczy też ciebie.

Ale liść od kobiety który prawie nie boli vs #!$%@? z całej siły z pięści (w odwecie) to jednak dwie różne rzeczy a facet nie umie mierzyć siły na zamiary

Każdy ma takie same receptory bólu.

.

Kobieta nie chce się z nim tłuc,
@kakuter: Dobrze że wspomniałeś o oczywistej bezkarności kobiet w takich sytuacjach. Bloody oczywiście pomija to co niewygodne, a to na co już łaskawie odpowie, wykręca, i odpowiada na coś czego Ty nie napisałeś i dopisując do tego hipotetyczne scenariusze i okoliczności. Bloody nie tylko tworzy chochoły, ale i fikołki logiczne w jednym. Chochoły Bloody są tak potężne, że robią jeszcze fikołki same ze sobą.

Bloody to fascynująca kobieta( ͡° ͜