Wpis z mikrobloga

Czwarty dzień brania paroksetyny - dawka 10mg (docelowa 20mg) rano + opipramol 50mg na noc.

Czuję całkiem fajne pobudzenie (ale nie męczące) utrzymujące się przez jakieś 2-3 godziny (po półtorej godziny od wzięcia). Nerwica lękowa za mocno mi nie dokucza. Idealnie nie jest ale daje radę się kontrolować. Ze skutków ubocznych biegunka i wielkie źrenice na drugi dzień. Poprzednie dni było mi gorąco i zimno na zmianę oraz nadmierna potliwość ale ustało. Odczuwalnie lepsza pamięć i koncentracja (4 dni temu zmniejszyłem również dawkę pramolanu z 1-0-1 do 0-0-1). Czuję jakbym miał wyostrzony wzrok. Libido bez zmian. Aczkolwiek było mi trudniej skończyć za drugim razem niż zwykle. Zobaczymy jak będzie dalej. Jestem bardzo ciekawy, bo nie pamiętam kiedy ostatnio rano czułem się faktycznie pobudzony kawą. Nie wykluczam, że to może być kwestia zrzucenia połowy dawki zamulającego opipramolu. Liczę, że szybko zbiorę się w garść bo mam już sporo zaległych spraw do ogarnięcia.

#nerwica #psychiatria #depresja #paroksetyna #pramolan
  • 10
@vieniasn: Jakie dawki brałeś? Włączałeś stopniowo czy od razu z grubej rury? Bo myślę czy nie spróbować pobrać z 4 dni chociaż 15mg przed 20mg. Nie mam wyjścia i muszę normalnie funkcjonować. Nie mogę sobie pozwolić na żadne "wolne".
@Driver494 ja ogólnie się nie #!$%@? i start od prawie maksa. Finalnie maks ile lekarz może dać. Z libido #!$%@? był cyrk w #!$%@? XD Odstawiać polecam powoli. Jednak jak zszedłem na 0 odrazu to ała trochę jest. Mi na przykład to pomagało chyba bardziej na depresję już różne lęki. Teraz biorę moklobemid i dojdzie pregabalina. Depresja w #!$%@? ale nerwicy jakby mniej i lęków.

@vieniasn: Ogólnie moje pierwsze SSRI więc w zasadzie nie wiem czego się spodziewać po moim organizmie a ja nie mogę sobie pozwolić na jeszcze większą lipę ze studiami niż mam obecnie więc nie chce szaleć z dawkami. Do tego dochodzi jeszcze praca ale powiedzmy, ze mniej mnie interesuje i pod mostem nie wyląduje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym mieć tylko pewność, że jakoś dużo gorzej od obecnego
@Driver494 tylko poważnie. Odstawiaj jak już to powoli. Polecam pregabaline swoją drogą na lęki. Jak masz dziewczynę to polubi paroksetyne. Problem jak staje i nie możesz dojść. Jednak walenie konia grubo ponad godzinę słaba sprawa nie? Seks tak samo. Ja głównie to miałem no i 10kg lekko więcej
@vieniasn: Dalsze plany. Pierwsze próby podejmę prawdopodobnie dopiero na wakacje. Wtedy zrobię sobie wolne od wszystkiego i będę się ograniczał. Co do spraw łóżkowych. Mam wrażenie, że mi sam opipramol nieco wydłużał stosunek i już było dosyć długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)