Wpis z mikrobloga

#gg #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przegryw
Nadajecie na laski, że odpisują pojedynczymi słowami, nie wykazują inicjatywy w rozmowie a robicie to samo xD Czy ludzie już nie umieją normalnie konwersować? Przykładowo piszę do jakiegoś przedstawiciela płci męskiej, zagaduje, pytam, wykazuje jakąś chęć poznania tej osoby, a ta osoba ma to w dupie. Zamiast podziękować, że nie jest zainteresowana rozmową to odpisuje raz na 20 minut, trzeba ją ciągnąć za język i jeszcze jakieś pretensje ma, że jak ja w ogóle śmie się odzywać do jaśnie pana. Potem taki pójdzie na wykopa i będzie płakać, że nikt się nim nie interesuje, nikt nie pisze itp xD
  • 29
@PanHeniek45 No takie mam odczucia. Z różowymi jest gorzej, praktycznie nigdy nie spotkałam w necie ogarniętego różowego paska. Natomiast jeżeli chodzi o niebieskich to kiedyś częściej można było znaleźć kogoś do rozmowy. Ostatnimi czasu wydaje mi się, że jest gorzej. Nowe pokolenie jest zepsute przez media społecznościowe, a starsze które kiedyś było tym ogarniętym już pozakładało rodziny, ustatkowało się, nie wchodzą na te glupie komunikatory czy #!$%@? wie co. Nie mam choć
@drewnianypatyk: Powiem tak:
Jak mi się chce i mam czas, to odpisuję ładnie. Jak mi nie zależy nawet w najmniejszym stopniu, to odpisuję na wyjebce.
Z łaskami jest pewnie to samo, jednakże przy tej ilości spermiarzy, to mogą mieć większą liczbę facetów w dupie. I tyle, prosta matma, prosta psychologia.
w rozmowie a robicie to samo xD


@drewnianypatyk: zebys widziala ile sie potrafilem rozpisac normalnie poznac bez spermienia jak ludzie i dostalem aha ok hehe i elo...nigdy tez nie powiedzialem zadnej ktora mnie nie interesuje czegos zlego za to w moim kierunku jak najbardziej wiec sie nie dziw ze niektorzy nadaja
@drewnianypatyk: Nie chcę generalizować i nie zgodzę się z Tobą bo spotkałem wiele ogarniętych różowych pasków. Chodź myślę, że istotnym faktem będzie wiek 25+ na dzień dzisiejszy. Nowe pokolenie... Teraz pytanie kogo uznajesz, za to nowe pokolenie. Bo może się okazać, że ja się w to łapię ;) I jeśli myślisz podobnie do mnie to niestety. You're God damn right.