Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie mi na ile wycenić mojego #lenovo #thinkpad x230. Dane o systemie na załączonym screenie. Jest tam dysk 120 GB SSD i ogólnie to ten komputerek hulał mi przez 4 lata bez żadnych problemów, szybko, bez zamulania, uruchamia się kilka sekund. Przez cały ten czas (naprawdę około 99% łącznego czasu użytkowania go przeze mnie) komputer znajdował się na stacji dokującej, podłączony do dwóch zewnętrznych monitorów. No właśnie – dwie stacje dokujące dołączam też do niego przy sprzedaży. Ogólnie stan wizualny jest bardzo dobry. Stan techniczny wzorowy. Bateria na ten moment trzyma jeszcze ponad 2 godziny (ok 60% wear level, ale to była bateria powiększona, więc działa to wciąż całkiem nieźle).

Ile mogę dostać za tego kompa? Ciężko znaleźć model w podobnej konfiguracji na #allegro i #olx, żeby się odnieść. Stąd #pytanie do Was.

Ogólnie to trochę w żałobie jestem, bo zdradziłem #thinkpadmasterrace na rzecz #dell e7270, ale wciąż komputer służbowy to X1 Carbon 5th gen ;) Więc trochę się usprawiedliwiam.

#komputery #kiciochpyta #pytaniedoeskperta
moby22 - Mirki, doradźcie mi na ile wycenić mojego #lenovo #thinkpad x230. Dane o sys...

źródło: comment_B1kBHVJKtbM6PnHImS6OYEzbTyO6Fjho.jpg

Pobierz
  • 7
@cysiekw:

i3 generacja 2 dał bym przedział 300-500 max


No, wyżej raczej nie celowałem tak czy siak. Ale ten rozstrzał 200 zł pomiędzy 300 a 500 jest dość spory. Dlatego chciałem skonkretyzować ;)

nie ma co płakać ja kilka lat temu też przeszedłem z "lenogówno" na delle, ibm to było to


No, zgodzę się, że IBM to legenda tej linii, ale ja tam do Lenovo nie miałem zbyt wiele do zarzucenia