Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (15)

Z racji takiej, że ostatnie ROZDAJO się nie odbyło przez fakt, że dostałem bana na parę tygodni przez pewne konfitury, które zgłaszają co popadnie, bo im w życiu się nie wiedzie, więc swoje żale wylewają tutaj...

( oczywiście ban bezpodstawny, ale wytłumacz to WŁADZY SPRAWCZEJ kochanego Wykopu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )

...także zapraszam do następnego ROZDAJO, gdzie w kopercie dostaniesz 200 zł i osobisty wierszyk od mej osoby + fajny GRATISik, także warto! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wystarczy PLUSIK, by wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się dnia 24 kwietnia, także LET'S GO!

#rozdajo #pieniadze #zadarmo
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Dajcie pare plusów na pocieszenie... Tydzień temu zacząłem prace dla p0lskiej firmy z USA. Stanowisko grafik. Niepełny etat i proste zlecenia. Projekty logo, grafiki na strony internetowe itp. Pierwsza fucha w zawodzie i pierwsza zdalnie, więc podjarałem się mocno. Niestety dzisiaj, jedna managerka poprosiła mnie o zmianę danych w jakimś certyfikacie. Lekko zdziwiony spytałem o co chodzi i czemu każe mi zmieniać te dane. Odpowiedziała, że nie może znaleźć prawdziwego egzemplarza, na co ja odparłem, że nie mogę zmienić danych jeśli ona nie udowodni mi, że nie robię nic nielegalnego. Zrozumiała, odpowiedziała, że w takim razie nie ma problemu i poszuka kopii. Wróciłem do innych zadań i nagle po około godzinie ni stąd ni z owąd dostaję wiadomość, że zdecydowali się zerwać ze mną współpracę. Zadzwoniłem szybko do przełożonej żeby to wyjaśnić a ta odpowiedziała, że powinienem wykonywać swoje zadania a nie sprawdzać rzetelność firmy. Kurtyna.

#zalesie #pracbaza #grafika
    pokaż całość

odpowiedzi (44)