Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@? #blackpill @Blackpill_RAW

Fragmenty z "Pamiętnika Księżniczki" autorstwa Carrie Fisher. Książka powstała na bazie pamiętników pisanych przez wtedy 19 letnią Carrie w trakcie kręcenia Gwiezdnych Wojen - Epizodu IV: Nowej Nadziei

„W końcu trafiłam na próbę czytaną do filmu z nowym aktorem – aktorem, którego nigdy wcześniej nie widziałam, ale z drugiej strony on także w życiu mnie nie widział. Założę się, że przeklął ten dzień, o ile potrafił przeklinać. Za to tym, który zdecydowanie potrafił z przekleństwem na ustach wyruszyć na gwiezdne wojny po złote runo albo… łono, był Harrison Ford. Odczytywaliśmy nasze role na głos w pomieszczeniu w tym samym budynku, gdzie poznałam George’a i Briana De Palmę. Tak się denerwowałam próbą, że nie zapamiętałam zbyt wiele szczegółów na temat Harrisona, a biorąc pod uwagę, w jaki niepokój mnie wprawiał, to było dość przerażające przeżycie”

„Popatrzyłam na Harrisona. Twarz bohatera, z kilkoma kosmykami włosów opadającymi na szlachetną, lekko zmarszczoną brew. Jak mogłabym zadowolić kogoś takiego?”

"W głębi serca czułam, że wygrałam tego mężczyznę na loterii. Pasowaliśmy do siebie jak ulał”

„Najpierw spędzaliśmy wspólnie dnie, by potem dzielić czas w nocy. Tak to już było”

Miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona 19 letnia nastolatka w końcówce szczytu swojego największego sex-drive'u. Z idealnym ciałem. Z marzeniami o karierze w branży(Żeby było ciekawiej, podczas kręcenia zdjęć do Ostatniego Jedi kiedy Carrie miała 25 lat sama potwierdziła że jej "pożądanie" wobec Harrisona, mocno zmalało, to jedynie potwierdza to że kobieta jest najbardziej aktywna seksualnie i ma największy SMW w przedziale wiekowym 16-20 lat)

On, 33 letni Chad w trakcie rozwodu, o wzroście 186 cm, głębokim męskim głosie. Dobrze zbudowany. Mężczyzna w prime-time swojego życia.

Ich romans trwał zaledwie parę miesięcy, rozpoczął się od szyderstw w konteksćie seksualnym Harrisona w kierunku Carrie, a ona sama opisywała to jako "żenujące, dziwne i straszne", a jednak hormony i feromony i wygląd odegrały większą rolę. Po blisko 40 latach sama wspomni na temat tego że była "młoda i głupia" i że ich romans wcale nie był miły.
Ich punktem szczytowym była impreza urodzinowa Lucasa w 1977. Harrison spił Carrie i wylądowali w łóżku. Od tej pory Carrie regularnie zaspokajała Harrisona chociaż po latach sama przyznała że był to "tylko seks, głupia zabawa". Przyznała że żałuje. Bo oprócz seksu nie potrafiła sprawić aby Harrison się uśmiechnął przy niej. Cały czas fantazjowała o nim pisząc coś na wzór dzisiejszych "Wattpad-stories" o tym że marzy aby Harrison się rozwiódł i że marzy aby być na miejscu jego żony. Pisała na jego temat wiersze. Jednak kiedy obniżył jej się poziom hormonów i seks-drive zaczął drastycznie maleć wszystko stawało się coraz bardziej rozmyte. Ich romans dobiegł końca wraz z końcem zdjęć do "Nowej Nadziei"
Później spotkali się jeszcze na planie Imperium Kontratakuje, w wieku 22 lat już nie czuła takiej "iskry" do niego jak przed trzema laty. Nie mówiąc o ponownym spotkaniu się w 83 na planie Powrotu Jedi. Wtedy traktowali się już jak dobrych przyjaciół (szybko kobietom spada pożądanie)

Tak wygląda pożądanie młodej kobiety w wieku rozrodczym do mężczyzny który reprezentuje sobą same najlepsze geny
Pobierz
źródło: comment_6qB4tXO8MQr9B5cBS0E32yVA88aXR5pj.jpg
  • 16
@Jacob10294JJ: Nie zauważasz jeszcze jednego - samego fakt, że ona w ogóle o tym pisze.

Kobiety kierują się głównie zaspokajaniem swojego ego i dlatego uwielbiają mężczyzn o wysokim statusie gdzyz mogą dzięki temu pławić się w odbitym blasku.

Kiedyś było to na przykład bycie "panią doktorową", nawet gdy laska była głupia jak but. W latach 90tych chodziło o slawę. W XXI wieku status płynie głównie z genów partnera - liczy się
@janeeyrie: Są badania na temat tego że u kobiety największy popęd seksualny ma miejsce w wieku 16-20 lat i potem gwałtowanie spada

"New data suggests almost half of women have found their sexual desire was highest between the ages of 18 and 24."
"One in three said they most wanted sex from 18 to 24, while only 14 per cent said their libido peaked at 18 to 20."