Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, mam sytuację dość grubą.
  Spędzam pauzę na jednym z parkingów w Niemczech, pod Monachium.
  Wracam rowerem z miasta i zabieram się za obiad. Nagle słyszę ze inba, jacyś pijani kierowcy się kłócili więc wyjdę, zobaczę co i jak.
  Dali sobie po liściu i ten jeden Kiero ledwo idąc wchodzi do ciężarówki i odpala, no to wskakuje mu do szoferki i pytam co odpierdala, on do mnie ze właśnie rusza. Ja się pytam jak to i że jest tak najebany ze wytrzeźwieje jutro. Pijaczyna zaczął się drzeć i ruszać, no to zanurkowałem wyciagnalem kluczyki i teraz czekam na policję bo gość się rzuca że musi jechać i inny kierowca zadzwonił na psy. Chciałem uniknąć interwencji policji ale afera na cały parking.
  Dobrze zrobiłem?
  #bekaztransa takie trochę #chwalesie i #heheszki bo jest grubo. Później opiszę co i jak.
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #olx #heheszki #motoryzacja #mechanikasamochodowa

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Siostra kumpla się hajta, przyprowadziła wybranka na rodzinny obiad. Kotlety, pomidorowa, gadka szmatka. Babcia żartuje, że musi się zakolegować z młodzieńcem, bo teraz on będzie dla niej najważniejszy, a ona lubi ją widzieć na obiedzie. Dziewczyna żartuje:
  - No, dopóki dziecko się nie pojawi. Wtedy dziecko.
  Tak sobie żartowali aż w końcu przeszło to w poważną rozmowę. Babcia z dziadkiem nie mogli wyjść z podziwu jak można uważać, że dziecko jest ważniejsze od małżonka. Narzeczony zgłupiał i się w ogóle nie odzywał. XD Sam nie wiem co myśleć o tej historii, ale chyba czasy się jednak zmieniły.

  #zwiazki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)