Wpis z mikrobloga

Uwaga, #rozdajo

Pełen pakiet Humble Monthly.

Warunki:

- plus
- konto Steam
- zielonki mogą też, ale konto musi mieć minimum miesiąc
- patostreamy, dupeczkizprzypadku, spermiarze i białorycerze mogą, ale się przewrócić i te głupie ryje rozwalić, bo nie mogą wygrać w moim rozdajo ( przejrzę wasze profile, debile )
- miłośnicy oderwanych od rzeczywistości tagów też mogą sobie zrobić facepalm, bo nie wygrają
- @Ryptun ma dwie szanse, bo łezka się w oku kręci że tak pięknie nie wygrał mojego poprzedniego rozdajo
- @Brzozq ma dwie szanse, bo tak pięknie chciał oddać @Ryptun to, czego nie wygrał a nie wiedział że nie wygra, bo skąd miał wiedzieć że nie wygra a plusa dał, bo chciał wygrać i oddać nagrodę @Ryptun ( co tam się odjaniepawliło, nie wie nikt )
- przysłanie mi cycków podpisanych nickiem z wypoku da ci milion szans, tylko nie mów nic mojej żonie ( właściciele męskich cycków trafią na czarną ); Zdjęcia cycków podpisanych nickiem z wypoku w garnku na głowie wygrywają #rozdajo bezapelacyjnie.

Dlaczego #rozdajo? Bo wygląda na to, że nie umiem zrezygnować z Humble Monthly. Poza tym mam co świętować, bo kupuję nowy motocykl a zapomniałem wziać udział w #wykopaka.

Losowanie w najbliższą niedzielę o 21:00 bo pól godziny pózniej biorę prysznic i idę spać, bo jestem stary dziadem.

Z fartem, mordy.
Pobierz s.....s - Uwaga, #rozdajo

Pełen pakiet Humble Monthly.

Warunki:

- plus
- ko...
źródło: comment_NPjVoDqSPOYiDODyyXmpNDbLBuuzAnym.jpg
  • 16